АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Польшча — 1999/2000
Ekstraklasa19 ліп24 трав
1999/2000
Усе
Усе
Групавы этап
28 трав 2000Завершаны
Petrochemia Plock
21
Палонія
28 трав 2000Завершаны
Рух Радзенкаў
10
Погань
28 трав 2000Завершаны
Заглембе Любін
21
Гурнік Забжэ
28 трав 2000Завершаны
Відзеў
22
МАКС Стоміль
28 трав 2000Завершаны
Лех
00
Дыскаболія
28 трав 2000Завершаны
Одра Вадзіслаў-Шленскі
22
Рух Хожуў
28 трав 2000Завершаны
Аміка
21
Лодзь
28 трав 2000Завершаны
Легія
02
Вісла Кракаў
24 трав 2000Завершаны
МАКС Стоміль
22
Petrochemia Plock
24 трав 2000Завершаны
Лодзь
42
Заглембе Любін
24 трав 2000Завершаны
Рух Хожуў
01
Легія
24 трав 2000Завершаны
Погань
23
Відзеў
24 трав 2000Завершаны
Палонія
41
Одра Вадзіслаў-Шленскі
24 трав 2000Завершаны
Гурнік Забжэ
40
Лех
24 трав 2000Завершаны
Дыскаболія
21
Рух Радзенкаў
24 трав 2000Завершаны
Вісла Кракаў
11
Аміка
20 трав 2000Завершаны
Petrochemia Plock
31
Погань
20 трав 2000Завершаны
Заглембе Любін
32
Вісла Кракаў
20 трав 2000Завершаны
Відзеў
23
Дыскаболія
20 трав 2000Завершаны
Гурнік Забжэ
31
Лодзь
20 трав 2000Завершаны
Лех
31
Рух Радзенкаў
20 трав 2000Завершаны
Одра Вадзіслаў-Шленскі
31
МАКС Стоміль
20 трав 2000Завершаны
Легія
03
Палонія
19 трав 2000Завершаны
Аміка
14
Рух Хожуў
17 трав 2000Завершаны
Відзеў
43
Petrochemia Plock
14 трав 2000Завершаны
Палонія
40
Аміка
14 трав 2000Завершаны
Дыскаболія
31
Petrochemia Plock
14 трав 2000Завершаны
Вісла Кракаў
63
Гурнік Забжэ
13 трав 2000Завершаны
Рух Радзенкаў
41
Відзеў
13 трав 2000Завершаны
МАКС Стоміль
10
Легія
13 трав 2000Завершаны
Лодзь
10
Лех
13 трав 2000Завершаны
Рух Хожуў
02
Заглембе Любін
13 трав 2000Завершаны
Погань
00
Одра Вадзіслаў-Шленскі
07 трав 2000Завершаны
Petrochemia Plock
13
Рух Радзенкаў
07 трав 2000Завершаны
Аміка
11
МАКС Стоміль
07 трав 2000Завершаны
Легія
51
Погань
06 трав 2000Завершаны
Лодзь
02
Вісла Кракаў
06 трав 2000Завершаны
Заглембе Любін
21
Палонія
06 трав 2000Завершаны
Гурнік Забжэ
12
Рух Хожуў
06 трав 2000Завершаны
Лех
35
Відзеў
06 трав 2000Завершаны
Одра Вадзіслаў-Шленскі
02
Дыскаболія
30 крас 2000Завершаны
Дыскаболія
10
Легія
29 крас 2000Завершаны
Рух Радзенкаў
21
Одра Вадзіслаў-Шленскі
29 крас 2000Завершаны
МАКС Стоміль
11
Заглембе Любін
29 крас 2000Завершаны
Рух Хожуў
30
Лодзь
29 крас 2000Завершаны
Погань
03
Аміка
29 крас 2000Завершаны
Палонія
10
Гурнік Забжэ
29 крас 2000Завершаны
Вісла Кракаў
20
Лех
22 крас 2000Завершаны
Лодзь
02
Палонія
22 крас 2000Завершаны
Гурнік Забжэ
10
МАКС Стоміль
22 крас 2000Завершаны
Лех
10
Petrochemia Plock
22 крас 2000Завершаны
Одра Вадзіслаў-Шленскі
20
Відзеў
22 крас 2000Завершаны
Аміка
01
Дыскаболія
22 крас 2000Завершаны
Легія
42
Рух Радзенкаў
22 крас 2000Завершаны
Вісла Кракаў
40
Рух Хожуў
21 крас 2000Завершаны
Заглембе Любін
31
Погань
16 крас 2000Завершаны
Палонія
21
Вісла Кракаў
16 крас 2000Завершаны
Дыскаболія
10
Заглембе Любін
15 крас 2000Завершаны
Petrochemia Plock
01
Одра Вадзіслаў-Шленскі
15 крас 2000Завершаны
Рух Радзенкаў
02
Аміка
15 крас 2000Завершаны
МАКС Стоміль
10
Лодзь
15 крас 2000Завершаны
Рух Хожуў
20
Лех
15 крас 2000Завершаны
Погань
01
Гурнік Забжэ
15 крас 2000Завершаны
Відзеў
32
Легія
09 крас 2000Завершаны
Заглембе Любін
33
Рух Радзенкаў
08 крас 2000Завершаны
Лодзь
43
Погань
08 крас 2000Завершаны
Рух Хожуў
22
Палонія
08 крас 2000Завершаны
Гурнік Забжэ
12
Дыскаболія
08 крас 2000Завершаны
Лех
01
Одра Вадзіслаў-Шленскі
08 крас 2000Завершаны
Легія
10
Petrochemia Plock
08 крас 2000Завершаны
Вісла Кракаў
42
МАКС Стоміль
07 крас 2000Завершаны
Аміка
20
Відзеў
01 крас 2000Завершаны
Petrochemia Plock
00
Аміка
01 крас 2000Завершаны
Рух Радзенкаў
10
Гурнік Забжэ
01 крас 2000Завершаны
МАКС Стоміль
00
Рух Хожуў
01 крас 2000Завершаны
Погань
33
Вісла Кракаў
01 крас 2000Завершаны
Відзеў
21
Заглембе Любін
01 крас 2000Завершаны
Палонія
50
Лех
01 крас 2000Завершаны
Одра Вадзіслаў-Шленскі
02
Легія
01 крас 2000Завершаны
Дыскаболія
21
Лодзь