АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Кваліфікацыя Еўра-2024: Іспанія выйграла Грузію, Партугалія адолела Ісландыю і іншыя вынікі
20 лістапада, 00:45
19 лістапада прайшлі чарговыя матчы кваліфікацыі на Еўра-2024.
Сербія – Балгарыя 2:2 (1:0, 1:2)
19 лістапада, 17:00
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Сербія
Мілінкавіч-Савіч, Бабіч, Велькавіч, Міленкавіч, Джурычыч (Улахавіч 62), Тадзіч, Косціч (Максімавіч 85), Лукіч (Іліч 76), Гудзель, Жыўкавіч (Радоніч 76), Мітравіч (Младзенавіч 85)
Галы
1:0 - 16 Мілаш Велькавіч,
Алекс Пяткоў (3),
Саша Лукіч (51)
Венгрыя – Чарнагорыя 3:1 (0:1, 3:0)
19 лістапада, 17:00, Пушкаш Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
3:1 - 90+3 Адам Надзь
Дрытон Цамай (13),
Стэфан Савіч (18),
Дамінік Сабаслаі (26),
Слабадан Рубяжыч (34),
Даніэль Газдаг (35),
Марка Вешавіч (47),
Ігар Вуячыч (70),
Денеш Дыбус (78),
Жоўт Надзь (86),
Мілаш Раічкавіч (88),
Эдвін Куч (90+2)
Швецыя – Эстонія 2:0 (1:0, 1:0)
19 лістапада, 20:00, Фрэндс Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
Швецыя
Ольсен, Аўгусцінсон, Хеландэр, Ліндэлёф, Крафт, Форсберг (Сванберг 72), Экдаль (Ларсан 72), Каюсце (Ольсан 85), Кулушеўскі, Класан (Квамін Квайсан 85), Дзёкерэш
Галы
Папярэджанні
Бельгія – Азербайджан 5:0 (4:0, 1:0)
19 лістапада, 20:00, Кароль Бадуэн
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Ліхтэнштэйн – Люксембург 0:1 (0:0, 0:1)
19 лістапада, 22:45, Райнпарк Штадыён
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Боснія і Герцагавіна – Славакія 1:2 (0:0, 1:2)
19 лістапада, 22:45, Біліна Поле
Анлайн матчаСтартавыя склады
Боснія і Герцагавіна
Пірыч, Mujakić, Хаджыкадуніч, Гойковіч, Газібегавіч, Башыч, Цымірот (Залоціч 78), Дземіравіч, Хайрадзінавіч (Зількіч 87), Хамуліч (Варашанавіч 87), Праўляк (Білбія 59)
Галы
Папярэджанні
Рэната Гойковіч (35),
Іван Башыч (48),
Роберт Бажанік (52),
Смаіл Праўляк (58),
Рэната Гойковіч (63)
Партугалія – Ісландыя 2:0 (1:0, 1:0)
19 лістапада, 22:45, Жазэ Алваладзе
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Ісландыя
Вальдымарсан, Тарарынсан, Германсан, Інгасон, Паўльсан, Сігурдсан, Гудмундсан, Ёуханэссан (Траўстасон 62), Торстейнсан (Гудзьёнсэн 62), Фінбагасон (Оўскарсан 46), Вілумсан (Элертсан 62)
Папярэджанні
Ісак Ёуханэссан (28),
Йон Торстейнсан (32),
Вілум Вілумсан (46),
Жааў Палінья (54),
Ёхан Гудмундсан (54),
Жааў Фелікс (84)
Шатландыя – Нарвегія 3:3 (2:2, 1:1)
19 лістапада, 22:45, Хэмпдэн Парк
Анлайн матчаІспанія – Грузія 3:1 (1:1, 2:0)
19 лістапада, 22:45, Хасэ Сарылья
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Грузія
Мамардашвілі, Азараў (Гачалейшвілі 78), Какабадзэ (Мамучашвілі 90), Лачашвілі, Кашыя, Кверквелія, Качарашвілі, Квеквескіры (Меквабішвілі 60), Чакветадзэ (Алтунашвілі 90), Кварацхелія, Мікаўтадзэ (Давiташвiлi 60)
Папярэджанні