АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2008/2009
Усе турніры
Усе вынікі
14 чэрв 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
21
Арда
05 чэрв 2009Завершаны
FK Chernomorec Nesebar
30
FK Gigant Saedinenie
31 трав 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
42
FK Strambolovo 2007
24 трав 2009Завершаны
FK Sozopol
30
FK Gigant Saedinenie
20 трав 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
42
Tundzha Yambol
17 трав 2009Завершаны
Botev Galabovo
10
FK Gigant Saedinenie
10 трав 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
12
FK Brestnik 1948 Plovdiv
03 трав 2009Завершаны
FK Tundzha 2006 Yagoda
32
FK Gigant Saedinenie
29 крас 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
30
Хаскава
25 крас 2009Завершаны
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
41
FK Gigant Saedinenie
18 крас 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
10
OFK Pomorie
12 крас 2009Завершаны
FK Gorubso Rudozem
11
FK Gigant Saedinenie
05 крас 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
21
FK Kosmos Burgas
29 сак 2009Завершаны
FK Hebros 1921 Harmanli
12
FK Gigant Saedinenie
25 сак 2009Завершаны
OFK Levski Karlovo
10
FK Gigant Saedinenie
22 сак 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
30
FK Metalik Sopot
15 сак 2009Завершаны
FK Rozova dolina Kazanlak
32
FK Gigant Saedinenie
08 сак 2009Завершаны
FK Gigant Saedinenie
20
FK Strandzha-Metalurg Sredec
30 ліст 2008Завершаны
Арда
21
FK Gigant Saedinenie
23 ліст 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
21
FK Chernomorec Nesebar
16 ліст 2008Завершаны
FK Strambolovo 2007
41
FK Gigant Saedinenie
09 ліст 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
41
FK Sozopol
02 ліст 2008Завершаны
Tundzha Yambol
31
FK Gigant Saedinenie
29 каст 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
10
Botev Galabovo
26 каст 2008Завершаны
FK Brestnik 1948 Plovdiv
31
FK Gigant Saedinenie
19 каст 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
23
FK Tundzha 2006 Yagoda
12 каст 2008Завершаны
Хаскава
21
FK Gigant Saedinenie
08 каст 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
21
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
05 каст 2008Завершаны
OFK Pomorie
10
FK Gigant Saedinenie
28 вер 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
00
FK Gorubso Rudozem
21 вер 2008Завершаны
FK Kosmos Burgas
21
FK Gigant Saedinenie
14 вер 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
31
FK Hebros 1921 Harmanli
10 вер 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
20
OFK Levski Karlovo
07 вер 2008Завершаны
FK Metalik Sopot
21
FK Gigant Saedinenie
31 жнів 2008Завершаны
FK Gigant Saedinenie
21
FK Rozova dolina Kazanlak
24 жнів 2008Завершаны
FK Strandzha-Metalurg Sredec
10
FK Gigant Saedinenie