АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2008
Усе турніры
Усе вынікі
06 ліст 2008Завершаны
Тарпеда
24
Віцязь Падольск
03 ліст 2008Завершаны
Тарпеда
13
Носта
27 каст 2008Завершаны
СКА Растоў
00
Тарпеда
24 каст 2008Завершаны
Салют (да 2014)
42
Тарпеда
17 каст 2008Завершаны
Тарпеда
13
Спортакадэміклуб
14 каст 2008Завершаны
Тарпеда
42
Анжы
08 каст 2008Завершаны
Машук-КМВ
01
Тарпеда
05 каст 2008Завершаны
Аланія (да 2014)
12
Тарпеда
28 вер 2008Завершаны
Тарпеда
11
КАМАЗ
25 вер 2008Завершаны
Тарпеда
31
Волга Ульянаўск
18 вер 2008Завершаны
Кубань (да 2020)
32
Тарпеда
15 вер 2008Завершаны
Чарнаморец Наварасійск
41
Тарпеда
08 вер 2008Завершаны
Тарпеда
21
СКА Хабараўск
05 вер 2008Завершаны
Тарпеда
30
Зорка Іркуцк
29 жнів 2008Завершаны
Дынама Бранск
01
Тарпеда
26 жнів 2008Завершаны
Растоў
10
Тарпеда
19 жнів 2008Завершаны
Балтыка
21
Тарпеда
09 жнів 2008Завершаны
Тарпеда
21
Дынама Барнавул
06 жнів 2008Завершаны
Тарпеда
00
Навакузнецк
29 ліп 2008Завершаны
Сібір
11
Тарпеда
26 ліп 2008Завершаны
Урал
20
Тарпеда
08 ліп 2008Завершаны
Тарпеда
10
СКА Растоў
05 ліп 2008Завершаны
Тарпеда
12
Салют (да 2014)
27 чэрв 2008Завершаны
Спортакадэміклуб
12
Тарпеда
24 чэрв 2008Завершаны
Анжы
30
Тарпеда
17 чэрв 2008Завершаны
Тарпеда
30
Машук-КМВ
14 чэрв 2008Завершаны
Тарпеда
22
Аланія (да 2014)
07 чэрв 2008Завершаны
КАМАЗ
30
Тарпеда
04 чэрв 2008Завершаны
Волга Ульянаўск
10
Тарпеда
28 трав 2008Завершаны
Тарпеда
13
Кубань (да 2020)
25 трав 2008Завершаны
Тарпеда
00
Чарнаморец Наварасійск
18 трав 2008Завершаны
СКА Хабараўск
40
Тарпеда
15 трав 2008Завершаны
Зорка Іркуцк
20
Тарпеда
08 трав 2008Завершаны
Тарпеда
10
Дынама Бранск
05 трав 2008Завершаны
Тарпеда
02
Растоў
29 крас 2008Завершаны
Тарпеда
02
Балтыка
19 крас 2008Завершаны
Дынама Барнавул
12
Тарпеда
16 крас 2008Завершаны
Навакузнецк
20
Тарпеда
09 крас 2008Завершаны
Тарпеда
14
Сібір
06 крас 2008Завершаны
Тарпеда
22
Урал
30 сак 2008Завершаны
Віцязь Падольск
01
Тарпеда
27 сак 2008Завершаны
Носта
10
Тарпеда