АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2020/2021
Усе турніры
Усе вынікі
15 трав 2021Завершаны
Тарпеда
01
Шыннік
08 трав 2021Завершаны
Факел
00
Тарпеда
02 трав 2021Завершаны
Тарпеда
10
Валгар
28 крас 2021Завершаны
Крылы Саветаў
51
Тарпеда
24 крас 2021Завершаны
Тарпеда
21
Тэкстыльшчык
17 крас 2021Завершаны
Аланія Уладзікаўказ
11
Тарпеда
11 крас 2021Завершаны
Нафтахімік
22
Тарпеда
07 крас 2021Завершаны
Дынама Бранск
01
Тарпеда
03 крас 2021Завершаны
Тарпеда
10
Іртыш Омск
28 сак 2021Завершаны
Том
10
Тарпеда
24 сак 2021Завершаны
Тарпеда
30
Чартанава
20 сак 2021Завершаны
Ніжні Ноўгарад
41
Тарпеда
14 сак 2021Завершаны
Тарпеда
01
Енісей
10 сак 2021Завершаны
Арэнбург
30
Тарпеда
06 сак 2021Завершаны
Тарпеда
12
Чайка Пясчанакопскае
27 лют 2021Завершаны
Тарпеда
00
СКА Хабараўск
05 снеж 2020Завершаны
Тарпеда
01
Вялес
29 ліст 2020Завершаны
Балтыка
00
Тарпеда
25 ліст 2020Завершаны
Тарпеда
42
Краснадар-2
21 ліст 2020Завершаны
Акрон
01
Тарпеда
15 ліст 2020Завершаны
Тарпеда
10
Спартак-2
11 ліст 2020Завершаны
Тарпеда
41
Факел
07 ліст 2020Завершаны
Валгар
32
Тарпеда
01 ліст 2020Завершаны
Тарпеда
31
Крылы Саветаў
28 каст 2020Завершаны
Тэкстыльшчык
13
Тарпеда
24 каст 2020Завершаны
Тарпеда
20
Аланія Уладзікаўказ
17 каст 2020Завершаны
Тарпеда
40
Нафтахімік
13 каст 2020Завершаны
Тарпеда
30
Дынама Бранск
09 каст 2020Завершаны
Іртыш Омск
02
Тарпеда
04 каст 2020Завершаны
Тарпеда
10
Том
27 вер 2020Завершаны
Чартанава
00
Тарпеда
23 вер 2020Завершаны
Тарпеда
02
Ніжні Ноўгарад
19 вер 2020Завершаны
Енісей
03
Тарпеда
13 вер 2020Завершаны
Тарпеда
12
Арэнбург
09 вер 2020Завершаны
Чайка Пясчанакопскае
12
Тарпеда
05 вер 2020Завершаны
СКА Хабараўск
24
Тарпеда
30 жнів 2020Завершаны
Вялес
05
Тарпеда
26 жнів 2020Завершаны
Тарпеда
12
Шыннік
22 жнів 2020Завершаны
Тарпеда
11
Балтыка
16 жнів 2020Завершаны
Краснадар-2
03
Тарпеда
12 жнів 2020Завершаны
Тарпеда
11
Акрон
08 жнів 2020Завершаны
Спартак-2
11
Тарпеда
02 жнів 2020Завершаны
Шыннік
10
Тарпеда