АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 29 лістапада 1997
Чэлсі
4:0
Дэрбі Каўнці
Болтан
1:0
Уімблдон
Саўтгемптан
2:3
Шэфілд Уэнсдэй
Эвертан
0:2
Тотэнхэм
Крыстал Пэлас
1:2
Ньюкасл
Вест Хэм
2:1
Астан Віла
Ковентры
0:2
Лестэр
Барнслі
2:3
Лідс
Вердэр
2:2
Штутгарт
Барусія Мёнхенгладбах
0:2
Вольфсбург
Кайзерслаўтэрн
2:1
Гамбург
Армінія
1:1
Шальке
Мюнхен-1860
0:2
Бохум
Оксфард Юнайтэд
2:0
Порт Вэйл
Сандэрленд
3:0
Транмер
Хадэрсфілд
2:0
Беры
Бірмінгем
2:1
Портсмут
Стокпорт
3:1
Манчэстэр Сіці
Брэдфард
2:1
Норвіч Сіці
Мідлзбра
1:0
Вест Бромвіч
Вулверхэмптан
3:2
Куінз Парк Рэйнджэрс
Сток Сіці
1:2
Рэдынг
Іпсвіч
0:1
Нотынгем Форэст
Шэфілд Юнайтэд
1:0
Крю
Фарул (да 2021 года)
1:0
Прагрэсул
Глорыя Бістрыца
3:0
Жыул
Чахлэул
2:1
Рапід Бухарэст
СКС Піцешці
2:1
Форэсту
Петралул
2:1
FC Municipal Resita
Спортул
0:1
Ацалул
Універсітата Клуж
2:3
ФКСБ
Кіндыя
1:1
Бакэу
Вестэрла
1:1
KFC Germinal Ekeren
Беверэн
1:0
Шарлеруа
Антвэрпэн
1:2
Эксельсіёр Мускрон
RWD Molenbeek
1:4
Стандард
Льерс
1:2
Генк
Lommel
0:1
Гент
Сэнт-Труйдэн
2:0
Эндрахт Алст
Хелмонд Спорт
1:1
Дордрэхт
Хераклес
2:0
Расэндал
Топ Ос
1:0
Тэлстар
Харлем
2:0
Эмен
Вендам
1:0
Дэн Босх
Камбюр
2:1
Венлі
Эйндховен
3:1
Эксельсіёр
Уолсол
2:1
Блэкпул
Брэнтфард
1:1
Рэксхэм
Чэстэрфілд
1:0
Саўтэнд
Уікам
1:1
Борнмут
Брыстоль Роверс
2:1
Мілуал
Карлайл Юнайтэд
0:3
Брысталь Сіці
Ёрк Сіці
1:2
Лутан
Прэстан
3:1
Фулхэм
Уотфард
2:1
Уіган
Бёрнлі
2:1
Нортхэмптан
Джылінгем
0:2
Грымсбі Таун
Плімут
0:2
Олдхэм
Сканторп Юнайтэд
0:2
Брайтан
Чэстэр Сіці
1:1
Эксэтэр
Толбат
0:1
Суонсі
Барнет
2:0
Дарлінгтан
Кардыф Сіці
1:1
Скарбара
Ротэрхэм
3:2
Калчэстэр
Хал
3:0
Данкастэр
Нотс Каўнці
2:2
Пітэрбара
Мэнсфілд Таун
0:0
Лейтан Арыент
Лінкальн Сіці
1:1
Мэкклсфілд Таун
Кембрыдж
2:0
Хартлпул
Рочдэйл
0:1
Торкі
Diyarbakır İl Özel İdaresi Ay Spor Kulübü
0:0
Курталанспор
Genç Murat Spor Kulübü
2:0
Cizre Spor Kulübü
Мушспор
2:2
Мардынспор
Nusaybin Demir Spor Kulübü
1:0
Kızıltepe Spor Kulübü
Silopi Spor Kulübü
1:1
Bingöl Spor Kulübü
ASKİ Spor Kulübü
3:1
Кырыккалеспор
Хаджэтэпе
2:0
Karadeniz Eregli Belediye SK
Амед
2:0
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Siverek Belediye Spor Kulübü
1:1
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
Акчаабат Себатспор
1:0
Уньеспор
Bayburt Spor Kulübü
0:0
Amasyaspor
Гюмюшханеспор
2:1
Афспор
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
1:0
Iğdırspor
Çaycuma Spor Kulübü
1:3
Akçakoca Spor Kulübü
Çubuk Spor 1959 Kulübü
2:0
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
1:1
Sapanca Gençlikspor
Кастамонуспор
0:0
Чанкыры Белядзіе
Keskin Spor Kulübü
1:2
Tarım Spor Kulübü
Башкент Акадэміі
1:0
Кютах'яспор
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
0:3
Аксарай Белядзіе
Konya Kartalı Spor Kulübü
0:0
Side Gençlik Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
2:1
Nevşehirspor
İskenderun Spor Kulübü
5:2
Elazığ Belediyespor SK
Кахраманмарашспор
2:0
İslahiye Spor Kulübü
Кайсерыспор
1:0
Кіліс Беледзіеспор
Nizip Spor Kulübü
0:2
Pütürge Belediyesi Spor Kulübü
Merzifonspor
2:1
Пазарспор
Sivas Demir Spor Kulübü
0:3
Turhal Spor Kulübü
Terme Spor Kulübü
0:2
Carsambaspor
Такатспор
2:1
Сіваспор
İzmit Spor Kulübü
4:1
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
Аланьяспор
1:1
Mobellaspor
Isparta Spor Kulübü
2:1
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Simav Eynal Spor Kulübü
1:0
Karaman Spor Kulübü
Бекоз
1:0
Karamürsel Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
2:0
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Bursa Merinos Spor Kulübü
2:2
Nişantaşı Spor Kulübü
Дарыджа Генчлербірлігі
1:2
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Гельджюкспор
0:1
Мальцепеспор
Пендікспор
3:1
Бандырмаспор
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
1:0
Гебзеспор
Ялаваспор
2:5
Інэгелспор
Altıntepsi Makelspor AŞ
4:2
Keşan Spor Kulübü
Тэпеджык Белядзіе
1:2
Çorlu Spor Kulübü 1947
Çan Spor Kulübü
5:0
Çerkezköy Spor Kulübü
Gönen Spor Kulübü
3:1
Айвалыкгюджу
Çanakkale Kepez Spor Kulübü
2:1
Bigaspor
Küçükçekmece Spor Kulübü
2:0
Кыркларэліспор
Люлебургазспор
2:2
Гюнгарэн
Тэкірдагспор
2:3
Эюпспор
Акхісарспор
1:0
Yeni Milas Spor Kulübü
Petkim Spor Kulübü
2:0
Фетхіеспор
Балыкесірспор
2:1
Бергама Белядзіе
Gaziemir Spor Kulübü
2:3
Гёзтапе
Ізмірспор
2:1
Ушакспор
Мугласпар
1:1
Манісаспор
Назілі Беледзіе
2:2
Selçuk Efes Spor Kulübü
Тарбалыспор
2:2
Söke Spor Kulübü
Малацьяспор
3:2
Газіянтэп
Батман Петральспор
0:0
Асманлыспор
Элязыгспор
1:0
Дыярбакырспор
Адыяманспар
3:1
Шанлыурфаспор
Ардуспор
2:2
Эрзурумспор
Чайкур Рызеспор
1:0
Анкара Дэмірспор
Артвін Хапаспор
1:0
Чарумспор
Гірэсунспор
0:0
Йімпаш Ёзгатспор
Адана Дэмірспор
2:0
TKİ Soma
Цюрк Тэлекам
1:1
Сііртспор
Fenerspor
1:4
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Кечыарэнгюджу
2:0
Erzincanspor
Тургутлуспор
1:2
Yeni Salihli Spor Kulübü
Marmaris Belediyespor
0:0
Буджаспор
Aydınspor
3:1
Дэнізліспор
Каршыяка
0:1
Эскішэхірспор
Карталспор
7:1
Гёзтапе
Zeytinburnuspor
2:0
Касымпаша
Эдзірнеспор
1:0
Бейлербей
Сакар'яспор
1:0
Дзюзджэспор
Мерсін Ідман'юрду
1:1
Сарыер
Хатайспор
2:0
Каньяспор
Балуспор
1:1
Аданаспор
Газіаманпашаспор
1:1
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Bakırköyspor
2:1
Істанбул
Сэнт-Мірэн
2:0
Фалкірк
Рэйт Роверс
0:1
Эйр Юнайтэд
Airdrieonians FC
2:0
Стэрлінг Альбіён
Грынак Мортан
3:2
Партык
Гамільтан
0:4
Дандзі
Дамбартон
1:2
Арброт
Бервік Рэйнджэрс
0:0
Рос Каўнці
Алоа Атлетык
4:0
Альбіён Роверс
Каўдэнбіт
0:0
Куінз Парк
Мантроўз
1:1
Іст Стэрлінгшыр