АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 30 лістапада 1997
Рэал Сасьедад
5:1
Кампастэла
Валенсія
0:1
УД Саламанку
Дэпартыва
2:2
Атлетыка
Тэнэрыфэ
0:0
Эспаньёл
Мальёрка
0:2
Сарагоса
Расінг
0:0
Рэал Аўеда
Рэал Мадрыд
3:1
Сельта
Вальядалід
3:0
Атлетык
Мілан
1:1
Ювентус
Парма
0:2
Рома
Лацыа
2:3
Удынезэ
Балоння
2:2
Сампдорыя
Аталанта
0:0
Лечэ
Эмпалі
2:3
П'ячэнца
Вічэнца
1:3
Інтэр
Напалі
1:1
Фіярэнціна
Бары
2:1
Брэшыя
Аякс
2:0
Фартуна Сітард
Вільем II
2:0
НАК
Твэнтэ
1:1
Волендам
Утрэхт
1:0
Рода
Вітэс
2:2
ПСВ
Спарта Ротэрдам
0:3
Феенорд
Дэ Графсхап
3:2
НЕК
Марыціму
0:1
Віторыя Гімараэш
Эштрэла Амадора (да 2011)
1:0
Брага
Віторыя Сетубал
0:1
Акадэміка
Варзім
1:1
Шавеш
Салгейруш
1:1
Баавішта
Кампамаярэнсе
4:1
Рыу Авэ
Апалон Афіны
1:2
Ксанці
Этнікас Пірэй
1:0
Ацінаікас
Паніяніас
0:3
ПАОК
Панахаікі
0:2
ОФІ
Праадэфтыкі
0:1
Паніліякас
Кава
2:3
Іонікас
Базель
1:0
Грасхопер
Цюрых
3:0
Ксамакс
Сьён
1:1
Сервет
Крынс
1:5
Санкт-Галлен
Лазана
1:1
Люцэрн
Этуаль Каруж
1:1
Аарау
Славія Прага
2:1
Банік
Сігма
1:1
Дукла Прага
Слован
3:1
Дрнавіцэ
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
1:3
Зброяўка
Цепліцэ
1:1
Спарта Прага
Вікторыя Жыжкоў
1:2
Градзец Кралаве
Вікторыя Пльзень
0:0
Ябланец
AFK Atlantic Lazne Bohdanec
2:2
Опава
ФК Эстрэмадура
2:0
Альбасеце
Бадахос
0:1
Таледа
КД Лаграньес
3:1
Вільярэал
Севілья
3:2
Рая Вальекана
Леганес
0:0
Асасуна
Алавес
1:0
Левантэ
К'ева
1:1
Перуджа
Кальяры
2:0
Рэджына
Анкона
3:3
Салернітана
Тарына
4:0
Трэвіза
Венецыя
2:1
Ровена
Джэнаа
5:1
Монца
Пескара
4:0
ФК Падава (да 2015)
Фоджа
2:2
Лукезе
Андрыя
1:0
Верона
Кастэль-дзі-Сангра
2:2
Рэджана
Энергі
2:1
Штутгартар Кікерс
Унтэрхахінг
1:1
Гютэрсло
Фартуна Дзюсельдорф
2:4
Фрайбург
Фартуна Кёльн
2:0
VfB Leipzig
Тарэенсе
2:1
Мая
Акадэміку дэ Візэу
1:1
Жыл Вісэнтэ
Уніян Ламаш
1:1
Насьёнал
Марэйрэнс
0:1
Лейрыя
Бейра-Мар
1:0
Фейрэнс
Пасуш дэ Ферэйра
0:2
Авеш
Эштарыл
1:2
Пенафіэл
Партызан
5:6
Ваяводзіна
FK Obilić Beograd
1:0
FK Proleter Zrenjanin
Хайдук Кула
1:0
FK Železnik Lasta Beograd
Будучнаст
0:1
Чукарычкі
Младасць Лучані
0:1
Црвена Зорка
Рады
4:0
Земун