АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 06 кастрычніка 2002
Шахцёр Салігорск
2:0
Дынама Брэст
Дняпро Магілёў
1:2
Нёман
Маладзечна
0:1
Дынама Мінск
Энергетык-БДУ
2:2
Славія Мазыр
Тарпеда-БелАЗ
0:2
Тарпеда Мінск
БАТЭ
2:4
Белшына
Рэал Сасьедад
2:1
Вальядалід
Малага
3:1
Атлетыка
Рэал Мадрыд
5:2
Алавес
Барселона
2:2
Асасуна
Дэпартыва
0:2
Расінг
Мальёрка
2:0
Эспаньёл
Рая Вальекана
2:2
Вільярэал
Валенсія
0:1
Сельта
Севілья
1:1
Бетыс
Мілан
6:0
Тарына
Ювентус
1:1
Кома
Парма
2:2
Перуджа
К'ева
2:0
Мадэна
Аталанта
0:1
Лацыа
Эмпалі
0:0
Балоння
П'ячэнца
1:4
Інтэр
Бешыкташ
0:0
Газіянтэпспар
Генчлербірлігі
0:0
Дэнізліспор
Самсунспор
1:0
Анкарагюджу
Каджаеліспор
1:3
Гёзтапе
Алтай Ізмір
1:3
Фенербахчэ
Банік
2:1
Зброяўка
Злін
1:0
Цепліцэ
Ябланец
3:1
Багеміянс-1905
Пршыбрам
1:0
Сігма
Хмел
2:0
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
Банфілд
0:0
Калон
Бока Хуніярс
2:0
Велес Сарсфілд
Ланус
2:1
Расінг Авельянеда
Нуэва Чыкага
1:3
Рывер Плейт
Тальерэс
2:1
Эстудыянтэс
Тэраса
1:1
Левантэ
Бадахос
2:0
Кордоба
Эйбар
1:1
Мурса
Сарагоса
2:2
Расінг Фероль
Эльчэ
3:0
Полі Эхіда
Спортынг Хіхон
1:1
Леганес
Нумансія
1:0
УД Саламанку
Альмерыя
1:1
Тэнэрыфэ
Алеманія
1:0
Айнтрахт Франкфурт
Дуйсбург
2:1
Рот-Вайс Ален
Гройтэр
2:0
Майнц
Карлсруэ
1:2
Любек
Ройтлінген
3:2
Айнтрахт Трыр
Салгейруш
1:0
Уніян Мадэйра
Навал
1:1
Мая
Авеш
3:2
Партыманенсе
Аварэнсе
0:1
Лясы
Шавеш
2:2
Уніян Ламаш
Кавіля
0:0
Пенафіэл
Фарэнс
1:0
Эштрэла Амадора (да 2011)
Рыу Авэ
4:2
Марку
Алверка
3:1
Фэлгейраш
Спартак
3:1
Крылы Саветаў
Аланія (да 2014)
2:1
Шыннік
Дынама Масква
3:3
Тарпеда
Зеніт
0:2
ЦСКА
FC Elista
0:0
Растоў
Сатурн
2:1
Лакаматыў
Сокал
3:1
Ротар
Хаккярыспар
3:2
Erzincanspor
Iğdırspor
2:1
Батман Петральспор
Мардынспор
0:2
Газіянтэп
Сііртспор
1:4
Шанлыурфаспор
Silopi Spor Kulübü
1:6
Кайсерыспор
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
2:2
Mezitli Spor Kulübü
Хатайспор
3:0
Cizre Spor Kulübü
Кахраманмарашспор
2:2
Тарсус Ідман'юрду
Aydınspor
1:1
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Буджаспор
2:1
Side Spor Kulübü
Bursa Merinos Spor Kulübü
2:0
Мугласпар
Газіаманпашаспор
3:1
Кютах'яспор
Інэгелспор
0:0
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
Гюнгарэн
1:2
Кючюккейспор
Каршыяка
2:0
Эскішэхірспор
Marmaris Belediyespor
2:1
Фаціх Карагюмрюк
Ушакспор
0:0
Назілі Беледзіе
Ардуспор
1:0
Дарыджа Генчлербірлігі
Анкара Дэмірспор
3:2
Сарыер
Çubuk Spor 1959 Kulübü
2:0
Fenerspor
Карабюкспор
1:2
Карталспор
Такатспор
4:1
Анадолу Ускюдар
Эюпспор
1:1
Amasyaspor
Мальцепеспор
3:1
1926 Bulancak Spor Kulübü
Кечыарэнгюджу
1:1
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
Yeni Ereğli Spor Kulübü
2:2
Karaman Spor Kulübü
Bakırköyspor
1:0
Касымпаша
Бейлербей
0:0
Alibeykoy SK
Кастамонуспор
4:0
Пендікспор
Кыркларэліспор
1:2
Бекоз
Тэкірдагспор
1:0
Эдзірнеспор
Zeytinburnuspor
4:2
Гельджюкспор
Батманспар
1:1
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Агрыспор
0:0
Мушспор
Амед
1:0
Кіліс Беледзіеспор
Bitlis Ozguzelderespor
2:1
Niğde Spor Kulübü
Ceyhanspor
2:1
Batman Karşıyaka Spor Kulübü
GASKİ Spor Kulübü
2:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Nusaybin Demir Spor Kulübü
1:0
Van Spor Kulübü
Акхісарспор
2:1
Бергама Белядзіе
Бандырмаспор
1:1
Гёзтапе
ESKİ Gençlik ve Spor Kulübü
0:1
Dalaman Kağıt Spor Kulübü
Фетхіеспор
5:1
Дэнізлі Беледзіе
Carsambaspor
3:0
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
Çaykur Spor Kulübü
0:0
Йімпаш Ёзгатспор
Isparta Spor Kulübü
1:1
Sapanca Gençlikspor
Petkim Spor Kulübü
3:0
Тургутлуспор
Гірэсунспор
2:0
Уньеспор
Кыршэхірспор
2:1
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Ялаваспор
0:1
Tavşancıl Spor Kulübü
Murgul Bakır Spor Kulü
1:3
Артвін Хапаспор
Пазарспор
3:0
Merzifonspor
Аланьяспор
2:0
Аксарай Белядзіе
Сінапспор
4:3
Чарумспор
Bilecik Spor Kulübü
3:0
Mobellaspor
Башкент Акадэміі
1:0
Балуспор
Зброеўка-2
3:0
Унічаў
Ганацкая Славія Кромержыж
2:0
Быстршыцэ-пад-Гасцінем
FC Baník Ostrava II
2:0
Synot-B
Тршынец
2:1
Detmarovice
Знойма
2:2
Postorna
FC Zlín II
2:1
Граніцэ
Фрыдэк-Містэк
0:0
Дольні Беняшоў
VMG Kyjov
1:3
Дрнавіцэ
Мерцхалі
1:1
Мцхета
Odishi 1919
2:1
Iveria Khashuri
Tbilisis Sakhelmtsipo Universiteti
1:0
Самтрэдыя
FC Tbilisi II
1:1
Цхінвалі
Юніён
2:0
Ломэл
Верв'ерс
1:1
Алімпік Шарлеруа
Кортрэйк
3:2
Дэндэрхаўтэм
Сэнт-Ніклас
1:2
Малдэгем
Капелен
1:3
Wevelgem City
СБ Мелдэрт
0:1
Эндрахт Алст
Берхем Спорт
2:2
Торау
Гент-Зэхавен
0:2
Остэндэ
Ален
2:2
Тонгерэн
Радопа
8:2
Sokol Markovo
Відзіма-Ракоўскі
1:0
Пірын
PFC Dunav Rousse
0:0
Akademik Svishtov
Светкавіца
3:1
Спартак Плевен
Берое
0:0
OFK Yantra 2019 Gabrovo
PFC Belite orli Pleven
2:1
FK Chernomorets Burgas
Olimpik Teteven
3:3
Македонска Слава
Бацеў Враца
1:2
Беласіца
Алесун
7:0
Хеўгесун
Хам-Кам
5:3
Рэўфос
Хэд
2:1
ЛФ Ханефос
Скейд
0:1
Санэфіёрд
Стремсгодсет
2:3
Трамсё
Тольнес
2:1
Ларэнског
Трамсдален
1:2
Орн-Хортэн
Осанэ
2:1
Осла Ост
Мерсін Ідман'юрду
5:1
Гюмюшханеспор
Сіваспор
3:0
Манісаспор
Істанбул
2:0
Чайкур Рызеспор
Каньяспор
2:2
Адана Дэмірспор
Кайсерыспор
2:1
Ізмірспор
Антальяспор
3:1
Бейпазары Шэкерспор
Чанаккале Дарданэльспор
0:1
Акчаабат Себатспор
Опава
3:0
Млада-Болеслаў
Пардубіцэ
2:1
Хомутаў
Высочына
2:0
Вікторыя Пльзень
Банік Мост
2:0
Прасцееў
Спарта-2
2:1
Нератовіцэ
Сігма II
2:0
Вітковіцэ
Кунавіцы
1:2
Ксавераў
Оламаўц
4:0
Долні-Коўніцы
Асюрыска
0:0
Вестра Фрэлунда
Хэкен
3:0
М'ельбю
Кафэ Опера
4:1
Брамапойкарна
Ефле
2:2
Сільвія
Браге
3:0
Атвідаберг
Вестэрас
2:1
Трэлебарг
Эстэр Векшэ
4:1
ІФК Мальмё
Трэвіза
3:0
Пістаезэ
Чэзена
2:0
АльдзанаЧэне
Лумеццане
2:2
Карарэзе
СПАЛ
0:2
ФК Падава (да 2015)
Спецыя
0:0
Лукезе
Піза
0:2
Альбінолефэ
Чытадэла
2:1
Арэца
Рэджана
1:1
Пра Патрыя
AS Varese 1910
1:1
Прата
Пескара
1:0
Л′Аквіла
Сасары Торэс
0:2
Кратонэ
Авеліна
5:0
Патэрна
К'еці
0:1
Марціна Франка
Самбенедэтэзэ
2:2
Беневента
Таранта
4:0
Сора
Віс Пезара
1:1
Джульянава
Вітэрбэзе
2:0
Віртус Ланчана
Рот-Вайс Эсэн
4:1
Барусія Дортмунд-2
Унтэрхахінг
3:0
Пфулендорф
Штутгартар Кікерс
1:1
Аўгсбург
Эльферсберг
0:1
Саарбрукен
Кайзерслаўтэрн-2
3:0
Borussia Neunkirchen
Хемніцэр
0:2
Аснабрук
Прайсен
1:2
Баер II
Ватэншайд
2:1
Эрцгебіргу
Бротне
0:1
Леатар
Араш'е
1:0
Барац Лазня-Лука
Пасушы
0:0
Жэлезнічар
Сараева
4:2
Рудар Углевік
Зрынскі
0:1
Жапчэ
Гласінац
3:2
Вележ
Будучнаст Банавічы
1:1
Слабада
Казара
2:1
Босна
Адзінства Біхач
5:2
Шырокія Брыег
Маладосць Гацко
0:0
Чэлік
Напредак
4:1
Пелістэр
Работнічкі
3:1
Ціквеш
Сілекс
1:1
Беласіца Струміца
Склад Югамагнат
2:0
Перамога-Юніёр
Куманава
1:4
Вардар
Брэгалніца Дзялчава
1:1
Цэментарніца-55
Пенароса
2:3
Кайлунго
Трэ Пенне
0:1
Даманьяна
Фальгоры
1:0
Мурата
Віртус Акуавіва
2:0
Лібертас
Космас Сан-Марына
2:2
Трэ Фіёры
Montevito
1:1
Ла Фьёрыта
Ювенэс-Догана
1:1
Сан-Джавані