АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 13 кастрычніка 2002
Крузэйра
1:4
Сантас
Інтэрнасьёнал
2:2
Флуміненсе
Батафага
1:0
Пайсанду
Курытыба
0:1
Гуарані Кампінас
Партугеза
1:1
Атлетыка Паранаэнсе
Баія
5:3
Атлетыка Мінейра
Гама
1:3
Карынтыанс
Понтэ Прэта
3:2
Гойяс
Арсенал Сарандзі
4:1
Расарыё Сентраль
Чакарыта Хуніёрс
1:0
Банфілд
Калон
1:0
Бока Хуніярс
Эстудыянтэс
6:0
Алімпа
Ньюэлс Олд Бойз
2:2
Ланус
Расінг Авельянеда
1:1
Хімнасія Ла-Плата
Рывер Плейт
4:2
Уніён Санта-Фе
Уракан
2:1
Нуэва Чыкага
Кампастэла
0:0
Сарагоса
Рэал Аўеда
3:4
Хетафэ
УД Саламанку
1:3
Эльчэ
Тэнэрыфэ
1:0
Эйбар
Левантэ
4:0
Бадахос
Расінг Фероль
1:1
Альмерыя
Мурса
0:0
Тэраса
Кордоба
1:1
Нумансія
Альбасеце
4:0
Спортынг Хіхон
Polar
1:1
Hetman Zamosc
МАКС Стоміль
2:3
Радамска
ZKS Stal Stalowa Wola
1:1
Aluminium
Лодзь
1:0
Piotrcovia Piotrkow
Світ
1:0
Шлёнск
Гурнік Палкавіцэ
1:0
Stasiak Ostrowiec
Белхатуў
5:0
Арка
Падбескідзэ
2:2
Гурнік Ленчна
Tloki
1:3
Рух Радзенкаў
Батман Петральспор
1:3
Хатайспор
Cizre Spor Kulübü
2:1
Сііртспор
Erzincanspor
1:3
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
Шанлыурфаспор
0:0
Адыяманспар
Газіянтэп
1:1
Кахраманмарашспор
Кайсерыспор
5:1
Мардынспор
Mezitli Spor Kulübü
8:0
Silopi Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
5:1
Iğdırspor
Фаціх Карагюмрюк
1:1
Газіаманпашаспор
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
2:2
Ушакспор
Кючюккейспор
3:3
Marmaris Belediyespor
Кютах'яспор
0:0
Aydınspor
Мугласпар
3:2
Інэгелспор
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
1:2
Каршыяка
Назілі Беледзіе
2:1
Гюнгарэн
Side Spor Kulübü
1:0
Bursa Merinos Spor Kulübü
Эскішэхірспор
2:1
Буджаспор
1926 Bulancak Spor Kulübü
2:2
Эюпспор
Amasyaspor
2:1
Такатспор
Чанкыры Белядзіе
1:1
Анкара Дэмірспор
Fenerspor
2:1
Кырыккалеспор
Анадолу Ускюдар
2:2
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Дарыджа Генчлербірлігі
0:1
Мальцепеспор
Карталспор
2:1
Цюрк Тэлекам
Сарыер
1:1
Карабюкспор
Karaman Spor Kulübü
3:1
Аланьяспор
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
1:1
Bilecik Spor Kulübü
Mobellaspor
0:3
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:0
Тэкірдагспор
Alibeykoy SK
2:1
İzmit Spor Kulübü
Бекоз
2:0
Бейлербей
Çorlu Spor Kulübü 1947
2:1
Гебзеспор
Эдзірнеспор
1:2
Bakırköyspor
Касымпаша
4:0
Кыркларэліспор
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
1:2
Çaykur Spor Kulübü
Пендікспор
0:3
Zeytinburnuspor
Балуспор
1:1
Хаджэтэпе
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
3:0
Bitlis Ozguzelderespor
Кіліс Беледзіеспор
1:1
Батманспар
Мушспор
2:0
Ceyhanspor
Niğde Spor Kulübü
3:1
Şırnak Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
10:3
Агрыспор
Van Spor Kulübü
0:2
Амед
Бергама Белядзіе
2:1
Ялаваспор
Dalaman Kağıt Spor Kulübü
2:0
Акхісарспор
Артвін Хапаспор
0:2
Кыршэхірспор
Гёзтапе
0:1
ESKİ Gençlik ve Spor Kulübü
Чарумспор
3:1
Murgul Bakır Spor Kulü
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
2:0
Пазарспор
Sapanca Gençlikspor
0:1
Фетхіеспор
Дэнізлі Беледзіе
1:1
Petkim Spor Kulübü
Tavşancıl Spor Kulübü
1:0
Isparta Spor Kulübü
Merzifonspor
1:0
Сінапспор
Тургутлуспор
0:1
Kestel Belediye Spor Kulübü
Ешыль Бурса
1:2
Бандырмаспор
Afjet Afyon Spor Kulübü
1:0
Башкент Акадэміі
Аксарай Белядзіе
2:1
Кечыарэнгюджу
Уньеспор
3:4
Афспор
Йімпаш Ёзгатспор
2:2
Гірэсунспор
Дзюзджэспор
0:3
Yeni Ereğli Spor Kulübü
Дольні Беняшоў
4:1
Ганацкая Славія Кромержыж
Дрнавіцэ
2:1
FC Baník Ostrava II
Synot-B
3:2
Тршынец
Унічаў
0:2
Фрыдэк-Містэк
Граніцэ
2:0
VMG Kyjov
Знойма
0:0
Зброеўка-2
Postorna
1:0
Detmarovice
Быстршыцэ-пад-Гасцінем
1:1
FC Zlín II
Цхінвалі
2:1
Гурыя
Самтрэдыя
2:1
FC Tbilisi II
Самгуралі
3:1
Tbilisis Sakhelmtsipo Universiteti
Iveria Khashuri
0:0
Спартак Тбілісі
Kolkheti Khobi
2:4
Odishi 1919
FC Lokomotivi Tbilisi II
3:0
FC Alazani Gurjaani
Dinamo Tbilisi II
1:0
Мерцхалі
NK Sloga Nova Gradiška
4:2
SD Metalac Osijek
NK Grafičar Osijek
1:1
NK Omladinac Novo Selo Rok
Dilj
3:3
NK Belišće
NK Vukovar '91
1:3
NK Koprivnica
Valpovka
4:0
Podravac Virje
Чакавец
3:2
Марсонія
Інтэр Запрэшыч
3:3
NK Uljanik
NK Istra 1856 Pula
1:2
Тапалавац
NK Orijent Rijeka
1:1
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
Solin
1:1
NK Uskok Klis
Хрвацкі Драгаваляц
2:0
NK Novalja
NK Imotski
1:0
Свяцеры
Алімпік Шарлеруа
3:2
Цюбіз
Спа
1:1
Юніён
Ломэл
3:3
Спрымон Комблен
Остэндэ
2:1
Турнэ
Васланд-Беверэн
1:3
Капелен
Франк Барэн
0:0
Сэнт-Ніклас
Ліра
2:0
Верв'ерс
Ален
3:0
Расінг Мехелен
Sokol Markovo
1:1
Беласіца
FK Chernomorets Burgas
2:1
Olimpik Teteven
OFK Yantra 2019 Gabrovo
3:1
PFC Belite orli Pleven
Спартак Плевен
1:1
Берое
Akademik Svishtov
0:0
Светкавіца
Пірын
4:2
PFC Dunav Rousse
Радопа
2:1
Відзіма-Ракоўскі
Ронс
5:0
Дэйнзе
Дэндэрлеу
0:0
СБ Гел
Візе
2:0
KFC Strombeek
Серкль Бругэ
3:0
ВВ Хаме
Цінен
1:0
Патра Эйсдэн
KSV Ingelmunster
0:2
Руселары
Эрзурумспор
1:1
Антальяспор
Чайкур Рызеспор
3:0
Чанаккале Дарданэльспор
Акчаабат Себатспор
1:1
Сіваспор
Адана Дэмірспор
2:0
Йімпаш Ёзгатспор
Асманлыспор
1:0
Істанбул
Манісаспор
0:0
Кайсерыспор
Ізмірспор
3:2
Мерсін Ідман'юрду
Вікторыя Пльзень
1:0
Кунавіцы
Млада-Болеслаў
1:2
Высочына
Спарта-2
1:0
Оламаўц
Вітковіцэ
2:0
Банік Мост
Долні-Коўніцы
2:1
Сігма II
Прасцееў
1:3
Ксавераў
Хомутаў
2:1
Опава
Нератовіцэ
1:1
Пардубіцэ
Брамапойкарна
0:3
Хэкен
М'ельбю
3:2
Ефле
Сільвія
3:1
Вестэрас
Браге
2:2
Кафэ Опера
Трэлебарг
1:0
Асюрыска
Энгельхольм
1:3
Эстэр Векшэ
Альбінолефэ
2:0
Трэвіза
Арэца
0:1
AS Varese 1910
Лукезе
0:1
Рэджана
ФК Падава (да 2015)
3:2
Лумеццане
Пістаезэ
1:0
Піза
Пра Патрыя
2:0
Чэзена
Прата
1:0
СПАЛ
АльдзанаЧэне
1:1
Чытадэла
Карарэзе
1:0
Спецыя
Кратонэ
2:3
Самбенедэтэзэ
Беневента
0:2
К'еці
Фермана
2:3
Пескара
Джульянава
1:4
Авеліна
Віртус Ланчана
2:1
Таранта
Марціна Франка
2:1
Вітэрбэзе
Патэрна
0:0
Тэрама
Сора
3:2
Віс Пезара
Л′Аквіла
2:0
Сасары Торэс