АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 30 лістапада 2003
Мальёрка
2:1
Бетыс
Альбасеце
2:1
Эспаньёл
Севілья
0:1
Сельта
Атлетык
1:2
Расінг
Барселона
0:0
Вальядалід
Дэпартыва
0:1
Вільярэал
Мілан
2:0
Мадэна
Рома
3:1
Лечэ
Парма
3:1
К'ева
Сампдорыя
2:0
Анкона
Брэшыя
1:2
Удынезэ
Рэджына
0:0
Балоння
Перуджа
1:1
Эмпалі
Порту
4:1
Жыл Вісэнтэ
Насьёнал
3:1
Марэйрэнс
Лейрыя
1:0
Пасуш дэ Ферэйра
Віторыя Гімараэш
2:2
Алверка
Акадэміка
0:1
Бейра-Мар
Панацінаікос
3:0
ПАОК
Паніяніас
1:2
Алімпіякос
Халкідона
2:1
Арыс
Іракліс
2:1
Акратытас
Ксанці
1:1
Калітэя
Паніліякас
1:0
АЕК
Праадэфтыкі
1:1
Іонікас
Карынтыанс
1:2
Баія
Фарталёза
5:3
Парана
Понтэ Прэта
1:2
Сан-Паўлу
Крузэйра
2:1
Пайсанду
Крысіума
0:2
Грэміа
Віторыя
1:0
Курытыба
Гойяс
3:0
Сантас
Атлетыка Рафаэла
1:1
Ньюэлс Олд Бойз
Бока Хуніярс
1:1
Алімпа
Чакарыта Хуніёрс
0:0
Арсенал Сарандзі
Ланус
2:0
Рывер Плейт
Расарыё Сентраль
0:2
Сан-Ларэнса
Велес Сарсфілд
1:1
Калон
Шэньчжэнь
4:1
Шанхай Шэньхуа
Шэньсі Галі
1:2
Гуанчжоу Сіці
Бэйцзін Гоань
3:1
Sichuan Guancheng FC
Шаньдун Тайшань
1:2
Ляанін Хувінь
Баі Сянтань
2:1
Юнань Хунта
Шанхай Інтэрнэшнл
1:2
Цяньцзінь Цзіньмэнь Тайгер
Чунцын Лянцзян
1:3
Ціндао Хайню
УД Саламанку
0:0
Кадыс
Левантэ
0:0
Рэкрэатыва
Херас
2:1
Альхесірас
Полі Эхіда
1:3
Алавес
Рая Вальекана
2:1
Малага Б
Леганес
1:3
Спортынг Хіхон
Сьюдад дэ Мурса
1:3
Эйбар
Фіярэнціна
1:1
Ліворна
П'ячэнца
2:0
Авеліна
Трыестына
1:1
Тэрнана
Катання
1:1
Асколі
Вічэнца
0:1
Аталанта
Напалі
1:0
Пескара
Альбінолефэ
0:1
Салернітана
Трэвіза
1:2
Месіна
Верона
0:0
Тарына
Кома
1:1
Венецыя
Бары
0:0
Кальяры
Майнц
3:1
Любек
Рот-Вайс Оберхаўзен
0:0
Уніян Берлін
Эрцгебіргу
1:1
Гройтэр
Ваккер Бургхаузен
0:2
Унтэрхахінг
Рот-Вайс Ален
2:0
Айнтрахт Трыр
Віторыя Сетубал
2:2
Эштарыл
Пенафіэл
1:0
Санта-Клара
Варзім
1:1
Партыманенсе
Мая
4:0
Авеш
Аварэнсе
1:2
Салгейруш
Шавеш
1:0
Фейрэнс
Лейшаэш
1:1
Кавіля
Марку
0:1
Фэлгейраш
Уніян Мадэйра
2:2
Навал
Aydınspor
0:2
Інэгелспор
Çorlu Spor Kulübü 1947
2:1
Кючюккейспор
Эскішэхірспор
1:0
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
Фаціх Карагюмрюк
0:3
Буджаспор
Гюнгарэн
2:1
Мугласпар
Marmaris Belediyespor
2:1
Side Spor Kulübü
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
0:4
Назілі Беледзіе
Ушакспор
0:0
Бейпазары Шэкерспор
Анкара Дэмірспор
2:0
Карабюкспор
Чанкыры Белядзіе
1:2
Эюпспор
Дарыджа Генчлербірлігі
0:0
Карталспор
Гюмюшханеспор
4:1
Кырыккалеспор
Кыршэхірспор
1:1
Сарыер
Мальцепеспор
3:0
1926 Bulancak Spor Kulübü
Ялаваспор
1:1
Анадолу Ускюдар
Fenerspor
3:1
Amasyaspor
Адыяманспар
2:0
Газіянтэп
Аксарай Белядзіе
0:1
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
Хатайспор
1:1
Erzincanspor
Iğdırspor
1:0
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Мардынспор
1:0
Cizre Spor Kulübü
Mezitli Spor Kulübü
3:0
Кахраманмарашспор
Шанлыурфаспор
3:1
Эрзурумспор
Тарсус Ідман'юрду
2:1
Батман Петральспор
Afjet Afyon Spor Kulübü
0:3
Фетхіеспор
Акхісарспор
3:0
Архангазіспор
Аланьяспор
2:0
Бандырмаспор
ESKİ Gençlik ve Spor Kulübü
5:1
Ешыль Бурса
Isparta Spor Kulübü
1:0
Алтынорду
Kestel Belediye Spor Kulübü
0:0
Гельджюкспор
Кютах'яспор
3:2
Petkim Spor Kulübü
Дэнізлі Беледзіе
0:0
Тургутлуспор
Амед
1:0
Aksehir SK 2008
Bitlis Ozguzelderespor
2:3
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
0:1
Şırnak Spor Kulübü
Хаккярыспар
0:3
Ceyhanspor
Кіліс Беледзіеспор
3:0
Йімпаш Ёзгатспор
Мушспор
2:0
Батманспар
Nusaybin Demir Spor Kulübü
1:3
Karaman Spor Kulübü
Silopi Spor Kulübü
0:6
GASKİ Spor Kulübü
Аракліспор
2:1
Уньеспор
Чарумспор
3:0
Murgul Bakır Spor Kulü
Гірэсунспор
0:1
Сінапспор
Хаджэтэпе
2:1
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Кечыарэнгюджу
1:2
Пазарспор
Merzifonspor
1:1
Афспор
Tarım Kredi Spor Kulübü
2:1
Башкент Акадэміі
Такатспор
3:1
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
1:1
Alibeykoy SK
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
0:5
Бейлербей
Гебзеспор
5:2
Газіаманпашаспор
Кастамонуспор
4:1
Yeni Ereğli Spor Kulübü
Пендікспор
2:0
Касымпаша
Sapanca Gençlikspor
0:2
Балуспор
Тэкірдагспор
1:3
Бекоз
Zeytinburnuspor
3:0
Yeniköy Spor Kulübü
Алкайнш
3:0
Фаціма
Гандамар
3:1
Фафі
Coimbra II
2:2
Спортынг Помбал
Портамасэнсе
0:1
Эшпінью
Порту Б
0:0
Ліша
Брага Б
1:0
Педраш Рубраш
Алівейра Ашпітал
4:1
Санжаанэнсе
Інфешта
2:0
Валдэвіш
Марыньенсе
1:3
Эштарэжа
Парэдзеш
1:0
Ermensinde
Лазада
1:0
Фрэамундэ
Алівайш і Мошкавідзі
0:0
Понтасаленсе
Адзівелаш
0:2
Барэйрэнсе
Віланавенсе
1:3
Трафенсе
Касадарэш даш Тайпаш
0:2
Dragoes Sandinenses
Арыентал
0:0
Лалетану
Лясы
0:3
Браганса
Вілафранкенсэ
2:1
Алівейра-ду-Байру
Тарэенсе
1:0
Пампільюза
Піньялавенсе
3:0
Santo Antonio
Амара
0:2
Альяненсе
Акадэміку дэ Візэу
3:0
Эжморыш
Фарэнс
0:1
Спортынг Б
Алівейрэнс
1:0
Калдаш
Уніян Ламаш
2:0
Агеда
Сінтрэнсе
0:3
Мафра
Пансэраікас
1:1
Каламата
Patraikos
1:1
Нікі Волас
Фасцірас Таўрас
0:0
Панахаікі
Этнікас Астэрас
2:1
Левадыякас
Апалон Понту
2:0
Атромітас
Kassandra
3:1
Эргатэліс
Poseidon Neon Poron
0:1
Керкіра
Апалон Смірніс
1:1
ПАС Яніна
Візас
1:1
Т'ела
Lykoi
0:2
Касторыя
Кава
2:0
Leonidio
Pontiakos
0:0
ФК Ахарнаікас
Ларыса
1:0
Верыя
Ілізіякас Зографу
1:0
Радос
Ацаленіос
2:1
Агратыкос Астэрас
FC Marko
2:0
Kilkisiakos
Докса Драма
1:0
AO Chalkis
Агіяс Дзімітрыяс
1:0
Трасівулас
Ракацы
3:1
Татабання
Д'яшд'ёр
2:1
Вац
Ньірэдзьхаза
3:2
Вашаш
РЕАК
1:0
Bodajk
BKV Előre SC
2:0
Meton Dabas FC
BSE
1:1
Ганвед
Сальнок
2:1
Кечкемет
Дунауйвараш
0:2
FC Szeged
Hévíz FC
2:1
Ламбард-Тата
Ален
2:3
Торау
Берхем Спорт
2:2
Малдэгем
Франк Барэн
0:2
Ломэл
Сярэн
1:0
Спа
Цюрнхаўт
0:1
Кортрэйк
Сэнт-Ніклас
0:0
Мехелен
Капелен
5:1
Стандард Ветэрэн
Ліра
4:3
Барнем
Wevelgem City
3:3
СБ Мелдэрт
Ізмірспор
3:2
Манісаспор
Асманлыспор
0:0
Алтай Ізмір
Каджаеліспор
1:0
Мерсін Ідман'юрду
Сіваспор
1:1
Гёзтапе
Йімпаш Ёзгатспор
0:1
Кайсеры Эрджыеспрэч
К'ясо
3:2
Івердон
Канкордыя Базэль
0:0
Люцэрн
Крынс
1:2
Ла-Шо-дэ-Фон
Белінцона
1:4
Волен
Дэлемон
1:6
Вадуц
Шаффхаузен
2:1
Малькантоне
Talavera CF
0:0
Рэал Мадрыд Кастылья
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
0:2
Сарагоса Б
Севілья Б
2:0
Рэал Хаэн
Расінг Фероль
1:1
Амурыа
СД Оўрэнс
1:1
Баракальда
Таледа
0:1
Алькала
Касетас
1:1
Алькоркон
Весіндарыа
2:0
Лос-Паласіёс
Пахара Плаяс
2:1
ФК Херас
Кампастэла
0:0
Конкенсэ
ФК Лаграньес
1:0
Атлетык Б
УЭ Лейда
5:0
Cartagonova
Рэал Сасьедад Б
3:0
Авілес
АД Сеута
1:0
Універсідад Лас-Пальмас
ФК Лорка Дэпартыва
2:2
Паламос
Алікантэ
1:1
Эспаньёл Б
Рэал Уніён
1:2
Альфара
Жырона
1:3
Хімнастык
Пенья Спорт
1:1
Сельта Б
Лінарэс
3:1
Бетіс Б
Каралеха
1:1
Мелілья
Марбелья
0:0
Эсіха
Навельда
0:2
Матара
ФК Эстрэмадура
1:1
Бадахос
Вільяхояса
1:0
Барселона Б
Калаора
2:2
Расінг Б
Каудаль
0:2
Алавес Б
Касярэньё
3:1
Мерыда УД
Атлетыка Мадрыд Б
1:1
Бургос
Культураль Леанеса
2:0
Паленсія
Мірандэс
2:1
Раё Махадаонда
Сабадэль
1:1
Эркулес
Мальёрка Б
1:1
Фігерэс-Вілажуіга
Фуэнлабрада
1:0
Тамеласа
Фаджр Сепасi
0:0
Барг Шыраз
Абумаслем
3:0
Шэмушак
Сепахан
0:0
Эстэгляль
Пайкан
3:1
ПАС Хамедан
Фулад
0:0
Зоб Ахан
Дамаш
3:0
Эстэгляль Ахваз
Персеполіс
2:0
Сайпа
Санта-Калома
3:0
Энгардань
Рэйнджэрс Санта-Калома
1:0
Сан-Жулія
Энкамп
0:0
Лузітанас
Прынцыпат
4:1
Інтэр д′Эскальдэс
Дэпартыва Тачыра
3:2
Трухільянас
Манагас
0:2
Каракас
Петары
1:0
Карабоба
Атлетыка Маракайба
0:1
Мінерас дэ Гуаяна
Атлетыка Эль-Віхія
1:2
Эстудыянтэс дэ Мерыда
Башкі
2:1
Сілекс
Маджары-Салідарнасць
1:0
Беласіца Струміца
Напредак
1:3
Склад Югамагнат
Работнічкі
1:1
Цэментарніца-55
Ціквеш
1:0
Вардар