АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 03 кастрычніка 2004
Тарпеда Мінск
0:0
Партызан-2002
Дынама Мінск
2:1
Дняпро Магілёў
Славія Мазыр
0:2
Тарпеда-БелАЗ
Віцебск
0:1
БАТЭ
Нёман
0:1
Дынама Брэст
Нафтан
1:0
Гомель
Альбасеце
1:0
Эспаньёл
Расінг
0:0
Севілья
Хетафэ
3:1
Атлетык
Вільярэал
2:0
Сарагоса
Левантэ
2:0
Мальёрка
Малага
2:0
Асасуна
Барселона
1:0
Нумансія
Рэал Мадрыд
0:1
Дэпартыва
Месіна
4:1
Сіена
Палерма
1:0
Балоння
Мілан
3:1
Рэджына
Рома
3:3
Інтэр
Парма
0:0
Фіярэнціна
Удынезэ
0:1
Ювентус
Сампдорыя
2:0
Ліворна
Аталанта
1:1
Лацыа
Марэйрэнс
2:2
Віторыя Сетубал
Акадэміка
2:1
Жыл Вісэнтэ
Порту
3:0
Белененсэш
Пенафіэл
2:1
Эштарыл
Віторыя Гімараэш
1:2
Бенфіка
Істанбулспор
2:0
Кайсерыспор
Каньяспор
3:2
Генчлербірлігі
Трабзанспор
1:0
Бешыкташ
Самсунспор
3:0
Акчаабат Себатспор
ПАОК
1:0
Іракліс
АЕК
2:0
Паніяніас
Эгалеа
1:0
Іонікас
Ксанці
2:1
Алімпіякос
Апалон Понту
0:1
Панацінаікос
Эргатэліс
1:1
Арыс
Трамсё
0:1
Бран
Од
2:4
Валерэнга
Хам-Кам
2:0
Русенбарг
Люн
2:2
Фрэдрыкстад
Будзё-Глімт
2:2
Вікінг
Сагндаль
2:1
Мольдэ
Арсенал Сарандзі
0:0
Расінг Авельянеда
Бока Хуніярс
2:1
Уракан Трэс-Араёс
Ланус
0:0
Архентынос Хуніёрс
Кільмес
2:2
Рывер Плейт
Інчхан Юнайтэд
3:1
Чэджу Юнайтэд
Тэчжон Сіцізэн
0:2
Чонам Дрэгонс
Соннам
1:0
Тэгу
Пхахан Стылерс
0:1
Ульсан Хёндай
Чонбук Хёндай Мотарс
2:0
Пусан Ай Парк
Сувон Самсунг Блювінгс
1:0
Сеул
УД Саламанку
0:1
Хімнастык
Вальядалід
1:1
Херас
Тэнэрыфэ
2:1
Тэраса
Расінг Фероль
3:1
Мурса
Кадыс
0:0
Рэкрэатыва
Эльчэ
1:0
Эйбар
Полі Эхіда
2:0
Альмерыя
Сьюдад дэ Мурса
2:3
Понтэведра
Мюнхен-1860
2:4
Ваккер Бургхаузен
Рот-Вайс Оберхаўзен
1:0
Карлсруэ
Саарбрукен
2:0
Кёльн
Эрцгебіргу
1:2
Айнтрахт Трыр
Гройтэр
2:0
Энергі
Босна
3:0
NK Podgrmeč
NK Drinovci
4:2
NK Iskra Bugojno
ГОШК
0:1
Вележ
Kiseljak
1:0
Radnički Lukavac
NK Sloga Ljubuski
3:2
Бротне
FK Radnik Hadžići
0:2
NK Mramor
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
1:0
FK Rudar Kakanj
Вітэз
1:0
Адзінства Біхач
Holstebro
0:3
Aarhus Fremad
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
1:1
Naesby BK
Kolding FC
4:0
FC Roskilde
Венс'юсель
1:0
Люнгбю
Kalundborg GB
1:5
Nordvest FC
Анкара Дэмірспор
3:0
Бейпазары Шэкерспор
Анадолу Ускюдар
4:0
Хаджэтэпе
1926 Bulancak Spor Kulübü
3:1
Карталспор
Чанкыры Белядзіе
1:1
Уньеспор
Эюпспор
0:0
Дарыджа Генчлербірлігі
Мальцепеспор
1:0
Карабюкспор
Ардуспор
1:1
Кырыккалеспор
Эскішэхірспор
0:0
Ялаваспор
Aydınspor
0:2
Гёзтапе
Bursa Merinos Spor Kulübü
0:2
Аланьяспор
Інэгелспор
4:1
Назілі Беледзіе
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
1:0
Буджаспор
Мугласпар
7:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Пендікспор
4:0
Marmaris Belediyespor
Адана Дэмірспор
1:0
Erzincanspor
Адыяманспар
1:0
Шанлыурфаспор
Газіянтэп
2:2
Хатайспор
Cizre Spor Kulübü
1:1
Сііртспор
Karaman Spor Kulübü
1:0
Кахраманмарашспор
Кыршэхірспор
2:1
Эрзурумспор
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
1:0
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
5:1
Аксарай Белядзіе
Батманспар
1:0
GASKİ Spor Kulübü
Амед
2:1
Ceyhanspor
Iğdırspor
3:3
Кіліс Беледзіеспор
5 Temmuz İskenderun Spor Kulübü
4:0
Niğde Spor Kulübü
Искендерун
3:0
Bitlis Ozguzelderespor
Мушспор
0:2
Mezitli Spor Kulübü
Nevşehirspor
5:0
Şırnak Spor Kulübü
Nusaybin Demir Spor Kulübü
1:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Alibeykoy SK
3:2
Кастамонуспор
Бандырмаспор
1:0
Bakırköyspor
Бекоз
0:0
Mecidiyeköy Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
5:1
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Балуспор
0:0
Гебзеспор
Газіаманпашаспор
1:2
Гельджюкспор
Касымпаша
1:1
Бейлербей
Zeytinburnuspor
2:0
Yeniköy Spor Kulübü
Чарумспор
4:4
Арсінспор
Акхісарспор
3:2
Yeni Ereğli Spor Kulübü
Çubuk Spor 1959 Kulübü
1:1
Гірэсунспор
Алтынорду
2:1
Petkim Spor Kulübü
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
2:2
Кечыарэнгюджу
Фетхіеспор
0:1
ESKİ Gençlik ve Spor Kulübü
Карсспор
0:0
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
Гёзтапе
2:0
Aksehir SK 2008
Isparta Spor Kulübü
5:0
Yeni Burdur Gençlik Spor Kulübü
Сінапспор
2:0
Amasyaspor
Кютах'яспор
1:1
Akseki Aroma Gençlik ve Spor Kulübü
Дэнізлі Беледзіе
2:0
Башкент Акадэміі
Side Spor Kulübü
2:0
Тургутлуспор
FC Zlín II
0:1
Оламаўц
SK Lipová
1:2
Быстрц-Кнініцкі
Знаход Дзештне
1:0
Ксавераў
SK Slavia Praha II
1:1
FC Hradec Králové II
Хомутаў
3:1
FK Baník Most II
Brevnov
3:0
Страканіцы
Летаград
0:0
SK Dynamo České Budějovice II
Колін
0:0
Карлавы Вары
FC Slovan Liberec II
3:2
1.FK Příbram II
Зеніт Часлаў
2:1
Варнсдорф
Унічаў
1:3
Глучын
FC Baník Ostrava II
0:0
Знойма
Ухань Гуангу
0:1
Чанчунь Ятай
Xi' an Anxinyuan
0:0
Shenzhen Kejian
Wuxi Zhongbang
2:1
Guangdong Dongguan
Цзянсу Сунін
3:0
Harbin Guoli
Хэнань Суншань Лунмэнь
1:1
Hunan Xiangjun
Xiamen Hongshi
2:1
Nanjing Yoyo FC
Chengdu Wuniu
2:0
Qingdao Hisense
Гуандун
2:0
Dalian Changbo
Марсонія
1:0
NK Slavonija Požega
NK Koprivnica
1:1
Чакавец
Памарац
3:2
NK Mosor Zrnovnica
NK Novalja
1:0
Шыбенік
Хрвацкі Драгаваляц
2:0
NK Uskok Klis
Акратытас
0:2
Левадыякас
Паніліякас
2:0
Poseidon Neon Poron
Праадэфтыкі
1:0
Атромітас
Нікі Волас
3:0
Этнікас Астэрас
Пансэраікас
0:0
Алімпіякас Волас
Ларыса
1:0
Каламата
Касторыя
2:2
Панахаікі
Ілізіякас Зографу
1:1
Апалон Смірніс
Blauw Wit Amsterdam FC
3:1
Элінквейк
АФК 34
1:1
Вестландыя
Аргон
1:1
Алмеры Сіці
Цюркіемспор
4:1
ДВВ
FC Kranenburg
4:1
АДА ′20
УВС
2:1
Танегіда
Schiedamse Voetbal Vereniging / SFC Martinit Combinatie
0:2
АФК
Internos
4:4
ЖВК Кейк
ВВ Баранье
3:2
Гелдроп
SV TOP Oss Amateurs
0:1
Дзерне
Груне Стэр
4:2
Эдзі ′19
Гемерт
2:1
ЭВВ
Схейндэл
3:1
Вінкенслаг
Уна
1:0
Мерсен
Хогевен
0:3
Апінгедам
Бі Кейк 1887
4:2
Ахілес 1929
Achilles 1894 Assen
0:2
Яўры
ХСК 21
2:3
Дэ Трэферс
ВКЕ
3:1
Кейк 20
Voetbalvereniging Germania
2:0
Рохда Ралце
RKHVV
0:2
Баберых
Барнем
4:0
Малдэгем
Расінг Варегем
3:3
Wevelgem City
2:4
Торау
Лёвен
2:0
Бохолт
Дыгем Спорт
1:1
Спрымон Комблен
1:0
Цінен
Сярэн
1:2
Франк Барэн
Сэнт-Ніклас
2:2
Спортынг Вест Харэлбрэку
Капелен
0:0
Расінг Мехелен
Ліра
2:2
Цюрнхаўт
Візе
2:2
Патра Эйсдэн
Ронс
1:0
Эксельсіёр Віртан
Цюбіз
0:2
Руселары
Кортрэйк
1:0
Васланд-Беверэн
ВВ Хаме
1:1
Антвэрпэн
Сэннэр'юске
4:0
BK Skjold
Б-93
5:1
Dalum IF
АБ
0:0
Brønshøj BK
Хорсэнс
4:0
Nykøbing FC
КБ
2:2
BK Fremad Amager
Ølstykke FC
2:4
Вайле
Фрэдэрысія
2:1
Фрэм
Atlético Mexiquense
1:0
Tabasco
Cobras
2:1
Club Tigres de la UANL Premier
Guerreros FC
3:0
Леон
Toros Neza UTN
0:0
CF Alacranes de Durango
Старт
0:1
Конгсвінгер
Санэфіёрд
1:2
Хеўгесун
Бруне
1:4
Алесун
Вард
0:1
Скейд
Хэд
4:0
Ман-Кам
Трамсдален
3:5
Порс Грэнланд
Рэўфос
1:0
Стремсгодсет
Ханефос
2:4
Мос
Сарыер
0:1
Элязыгспор
Манісаспор
1:0
Аданаспор
Алтай Ізмір
2:0
Мардынспор
Сіваспор
0:0
Каджаеліспор
Цюрк Тэлекам
2:0
Бурсаспор
Вікторыя Жыжкоў
0:2
Высочына
Кладна
0:0
Вітковіцэ
Банік Мост
1:1
Татран Прахаціцэ
Спарта-2
2:2
Сігма II
Градзец Кралаве
0:1
Пардубіцэ
Зброеўка-2
6:0
Усці-над-Лабем
Кунавіцы
1:1
Вікторыя Пльзень
Ефле
1:1
ГАІС
Асюрыска
1:0
Вестра Фрэлунда
Браге
8:5
Кафэ Опера
Норчэпінг
6:0
Фрыска Вільёр
Атвідаберг
3:0
Фалькенберг
Энчэпінг
2:3
Эстэр Векшэ
Будэн
0:2
Вестэрас
Альхесірас
0:0
Мелілья
Марбелья
3:1
Рэал Хаэн
Дон Беніта
1:2
Эсіха
Конкенсэ
1:0
АД Сеута
ФК Лорка Дэпартыва
2:1
Talavera CF
Лінарэс
0:0
Дытэр Сафра
КД Алькала
2:2
Картахена
Севілья Б
5:3
Бадахос
ФК Эстрэмадура
3:0
Арэнас Армілья
ФК Херас
0:0
Тамеласа
Атлетыка Мадрыд Б
0:2
Рэал Мадрыд Кастылья
Весіндарыа
0:0
Рая Вальекана
Лас-Пальмас
3:2
Мальёрка Б
Фуэртэвентура
1:0
Фуэнлабрада
Лансаротэ
1:0
Атлетыка Арцейха
СД Оўрэнс
0:1
Алькала
Сельта Б
3:0
Пахара Плаяс
Алькоркон
1:0
Універсідад Лас-Пальмас
Навалькарнера
0:0
Кастыльё
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
1:1
Леганес
Сабадэль
1:1
Асасуна Б
Фігерэс-Вілажуіга
0:0
Алькаяна
Навельда
2:0
Левантэ Б
Уэска
1:4
Сарагоса Б
Граменет
1:0
Эспаньёл Б
Алікантэ
0:1
Кастэльён
Вільяхояса
2:1
Жырона
Бадалона
3:0
Бенідорм
Перальта
0:3
Эркулес
КФ Самара
0:0
Атлетык Б
Хімнастыка Торрелавега
1:5
Паленсія
Альфара
1:1
Мірандэс
ФК Лаграньес
1:0
Культураль Леанеса
Бургос
0:0
Аро
Панферрадына
3:1
Марына дэ Луанка
Амурыа
2:0
Гіхуэла
Рэал Сасьедад Б
0:4
Сестаа
Алавес Б
0:0
Рэал Уніён
Баракальда
1:1
Лемона
Сасары Торэс
1:0
Андрыя
Пра Патрыя
1:0
Пістаезэ
Грасета
0:1
Піза
Мантава
1:0
Санджованнезе
Віторыя Кальча
0:1
Крэманезэ
Рыміні
4:1
Тэрама
Чытадэла
1:1
К'еці
Фермана
2:4
Самбенедэтэзэ
Фоджа
1:0
Авеліна
Джульянава
1:3
ФК Падава (да 2015)
Віртус Ланчана
1:2
Напалі
Марціна Франка
1:1
Беневента
Сора
1:3
Рэджана
Віс Пезара
0:0
СПАЛ
Лумеццане
1:0
Кома
Лукезе
4:3
Прата
Спецыя
3:0
Фразінонэ
Абалонь
0:1
Шахцёр
Барысфен
1:1
Марыупаль
Ворскла
0:3
Дынама Кіеў
Металург Запарожжа
1:1
Валынь
Металіст
0:1
Крыўбас
Атлетык Эскальдэс
1:3
Лузітанас
Прынцыпат
0:5
Санта-Калома
Энкамп
0:2
Сан-Жулія
Рэйнджэрс Санта-Калома
5:0
Інтэр д′Эскальдэс
Чэлік
2:1
Будучнаст Банавічы
Пасушы
2:0
Зёлак
Слабада
2:0
Славія Сараева
Жэлезнічар
2:1
Зрынскі
Модрыча
2:0
Леатар
Барац Лазня-Лука
1:2
Араш'е
Жапчэ
0:1
Сараева
Рудар Углевік
0:0
Шырокія Брыег
Каракас
2:1
Петары
Карабоба
3:1
Дэпартыва Тачыра
Эстудыянтэс дэ Мерыда
2:0
Трухільянас
Мінерас дэ Гуаяна
3:1
Італьмаракайба
Атлетыка Маракайба
2:0
Манагас
Онсе Кальдас
1:1
Санта-Фэ
Дэпартыва Калi
2:0
Дэпартыва Паста
Індэпенд'ентэ Мэдэльін
2:2
Атлетыка Хуніёр
Мільянарыёс
2:1
Дэпартэс Толіма
Атлетыка Букараманга
0:0
Баяка Чыка
Картулуа
1:0
Дэпартэс Кіндыё
Атлетыка Уіла
0:1
Амерыка дэ Калі
Энвігада
2:1
Атлетыка Насьёналь
Уніён Магдалена
1:0
Дэпартыва Перэйра
Этцэла
3:1
Вікторыя Роспорт
Спрэчка
2:4
Альянс Эйшдаль
Уніён Люксембург
0:3
Грэвенмахер
Свіфт Эсперанж
3:3
Петанж
Вільц
0:2
Дзюдэланж
Ітыхад Танжэр
0:0
Мекнес
УТС
1:0
Каўкаб
Ітыхад Хемісет
1:0
Сафі
Хасанія
0:0
ФАР
Шабаб Махамедыя
1:0
АС Сале
Тэс
1:1
вужа
Хурыбга
1:0
Раджа Касабланка
Буш Бакс
0:1
Голдэн Эроўс
Джома Космас
0:2
Мамелодзі Сандаунс
Інджэн Сантас
1:3
Блэк Леапардс
Плацінум Старз
0:1
Марока Суалоўс
Соль дэ Амерыка
1:0
Алімпія Асунсьён
Насьяналь Асунсьён
4:1
Спорт Каламбія
Сера Партэнья
0:1
Лібертад
Такуары
0:0
Спартова Лукеньё
Гуарані
4:4
12 кастрычніка
Башкі
2:1
Шкендыя
Напредак
0:0
Цэментарніца-55
Перамога-Юніёр
3:1
Маджары-Салідарнасць
Работнічкі
1:1
Беласіца Струміца
Сілекс
1:2
Вардар
Склад Югамагнат
4:1
Брэгалніца
Once Lobos
2:1
ФАС
Atlético Balboa
2:0
Онсе Дэпартыва
Луіс Анхель Фірпа
1:1
San Salvador FC
Альянса Сан-Сальвадор
2:0
Агіла
Алімпік Беджа
1:1
Манастыр
Béni-Khalled
0:0
Бізертэн
Эсперанс Джарджыс
1:1
Гафса
Хамам-Ліф
0:2
АС Марса
Сфаксьен
0:0
Стад Тунізьен
Сэрыта
0:1
Ліверпуль Мантэвідэа
Данубіё
2:1
Рэнцістас
Насьяналь Мантэвідэа
2:2
Пласа Калонія
Мантэвідэа Уондэрэрс
1:2
Дэфенсор Спортынг
Кабрэлаа
1:1
Дэпартэс Ла-Серана
Сант'яга Уандэрэрс
2:4
Уніён Сан-Феліпе
Какімба Уніда
2:2
Уніён Эспаньола
Кола-Кола
0:0
Рэйнджэрс Талька
Дэпартэс Тэмуко
2:1
Эвертан Вінья-дэль-Мар
Аудакс Італьяна
1:1
Універсідад дэ Чылі
Кабрэсаль
1:3
Уачыпата