АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 06 лістапада 2004
Астан Віла
3:0
Портсмут
Чэлсі
1:0
Эвертан
Ліверпуль
0:1
Бірмінгем
Саўтгемптан
2:2
Вест Бромвіч
Тотэнхэм
2:3
Чарльтан
Норвіч Сіці
1:1
Блэкбэрн
Крыстал Пэлас
1:1
Арсенал
Майнц
1:1
Барусія Мёнхенгладбах
Бохум
1:1
Кайзерслаўтэрн
Баварыя
3:0
Гановер
Армінія
1:0
Барусія Дортмунд
Герта
1:1
Вердэр
Баер
4:1
Фрайбург
Нюрнберг
4:0
Вольфсбург
Спартак Сумы
1:0
Нікалаеў
Ніва Вінніца
3:0
Палессе
Зара
1:0
Нафкам
Шахцёр-2
4:2
Спартак Івана-Франкоўск
Скала Моршын
0:0
Сталь Алчевск
ГульняСэрвіс
1:4
Карпаты
Сталь Каменскае
2:0
ЦСКА Кіеў
Арсенал Харкаў
1:0
Нафтавік-Укрнафта
Вулверхэмптан
2:1
Нотынгем Форэст
Вест Хэм
2:1
Куінз Парк Рэйнджэрс
Уіган
0:2
Плімут
Шэфілд Юнайтэд
0:0
Джылінгем
Рэдынг
1:0
Сток Сіці
Прэстан
2:4
Лідс
Ротэрхэм
2:2
Кардыф Сіці
Уотфард
2:2
Дэрбі Каўнці
Бёрнлі
0:2
Іпсвіч
Брайтан
1:3
Крю
Рапід Бухарэст
3:2
СКС Піцешці
Прагрэсул
2:2
ЧФР
Ацалул
2:0
Дынама Бухарэст
Глорыя Бістрыца
1:2
Фарул (да 2021 года)
Істанбулспор
1:1
Дэнізліспор
Акчаабат Себатспор
1:1
Малацьяспор
Фенербахчэ
1:0
Асманлыспор
Самсунспор
1:3
Газіянтэпспар
Андэрлехт
2:1
Ла Луўер
Жэрміналь
3:1
Эксельсіёр Мускрон
Льерс
1:1
Шарлеруа
Монс
2:3
Стандард
Сэнт-Труйдэн
2:0
Лакерэн
Слован
1:1
Славацка
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
1:2
Славія Прага
Банік
1:1
Зброяўка
Сігма
0:1
Ябланец
Злін
3:1
Дрнавіцэ
Ёкагама Ф. Марынас
2:1
Джэф Юнайтэд
Урава Рэд Даймандс
2:1
Сімідзу С-Палс
Нагоя Грампус
2:1
Санфрэччы Хірасіма
Гамба Осака
6:3
Альбірэкс Ніігата
ФК Токіа
1:1
Аіта Трыніта
Касіва Рэйсал
0:2
Токіа Вердзі
Брэдфард
2:2
Калчэстэр
Брысталь Сіці
4:1
МК Донс
Хартлпул
2:1
Данкастэр
Лутан
5:1
Рэксхэм
Транмер
2:1
Суіндан
Барнслі
1:2
Порт Вэйл
Стокпорт
0:3
Шэфілд Уэнсдэй
Пітэрбара
0:1
Борнмут
Чэстэрфілд
1:0
Блэкпул
Хал
3:1
Уолсол
Торкі
2:0
Олдхэм
Рашдэн
1:2
Дарлінгтан
Нотс Каўнці
3:0
Толбат
Уікам
0:1
Ёвіл
Мэнсфілд Таун
0:1
Мэкклсфілд Таун
Лінкальн Сіці
3:2
Нортхэмптан
Суонсі
1:0
Брыстоль Роверс
Чалтенгем
1:0
Беры
Саўтэнд
4:0
Оксфард Юнайтэд
Кідэрмінстэр
0:4
Бостан Юнайтэд
Рочдэйл
2:1
Кембрыдж
Сканторп Юнайтэд
2:0
Грымсбі Таун
Чэстэр Сіці
1:1
Лейтан Арыент
Адзінства Біхач
2:1
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
Вележ
3:0
Босна
NK Iskra Bugojno
2:1
FK Radnik Hadžići
Radnički Lukavac
0:0
NK Podgrmeč
Вітэз
5:0
NK Sloga Ljubuski
Венс'юсель
0:0
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
Brabrand IF
2:1
Værløse BK
Boldklubben 1909
0:1
Kolding FC
Jammerbugt FC
2:2
Boldklubben 1913
Naesby BK
1:2
Nordvest FC
Družstevník Bác
0:0
FK Slavoj Trebišov
Падбрэзава
1:2
FK Mesto Prievidza
Steel Trans Licartovce
1:0
Татран
ДАК
2:2
Сенец
Слован Браціслава
2:2
OFK Vel'ký Lapáš
Нітра
2:0
Rapid
Тршынец
1:1
Граніцэ
Postorna
0:2
Дольні Беняшоў
Быстршыцэ-пад-Гасцінем
1:4
Vitkovice-B
Ксавераў
4:1
Летаград
Хомутаў
1:1
Знаход Дзештне
Оламаўц
1:0
Глучын
1.FK Příbram II
0:0
Страканіцы
Колін
2:0
FC Slovan Liberec II
Варнсдорф
1:2
SK Slavia Praha II
Быстрц-Кнініцкі
4:2
Kohoutovice
Ухань Гуангу
2:4
Xiamen Hongshi
Hunan Xiangjun
4:1
Shenzhen Kejian
Harbin Guoli
0:1
Ханчжоу Грынтаўн
Чанчунь Ятай
4:2
Xi' an Anxinyuan
Цзянсу Сунін
2:1
Chengdu Wuniu
Хэнань Суншань Лунмэнь
2:1
Wuxi Zhongbang
Dalian Changbo
0:2
Nanjing Yoyo FC
Guangdong Dongguan
2:3
Qingdao Hisense
Briton Ferry Llansawel AFC
1:0
Maesteg Park AFC
Skewen Athletic
2:1
Taff's Well AFC
Goytre United FC
3:1
Garw Athletic FC
Ніт
3:0
Gwynfi United FC
Bettws FC
0:1
Ely Rangers AFC
Mold Alexandra FC
2:1
Флінт Таун Юнайтэд
Ruthin Town FC
9:3
Cemaes Bay FC
Buckley Town
3:1
Llandyrnog United FC
Guilsfield FC
3:3
Ландыдна
Цыбалія
1:0
NK Vukovar '91
NK Slavonija Požega
2:1
NK Belišće
Чакавец
1:0
Valpovka
NK Koprivnica
0:1
NK Bjelovar
Solin
2:2
Хрвацкі Драгаваляц
HNK Segesta Sisak
2:1
Памарац
NK Imotski
1:1
NK Mosor Zrnovnica
HNK Dubrovnik 1919
1:0
NK Novalja
Свяцеры
1:1
Шыбенік
Naftas Ivanic
1:0
NK Uskok Klis
ДОВА
5:1
Нордвейк
АСВХ
2:1
Хук
АРК
0:1
Казакен Бойз
RKAV Volendam Amateurs
4:1
Heerjansdam
Лісе
1:3
Тэр Ледэ
Барэндрэхт
2:0
Sportvereniging Marken
Аякс-А
1:0
Бенекам
Спакенбург
4:1
Шэвенінген
Дэлтаспорт
1:1
Эйсселмервогелс
Tot Ons Genoegen Rotterdam
2:0
Спарта Нэйкерк
Эксельсіёр Мааслуі
2:2
Рэйнсбург Бойз
Капэле
1:3
Кейк Бойз
СХО
2:1
Ворсхотен 97
Катвейк
1:1
SV Huizen
СДК Путэн
1:2
Харкемас Бойз
DOS Kampen
3:1
ASV Dronten
Бе Кейк 28
2:4
СВ Урк
АНС Снэкаў
3:3
ВХК
Генэмейдэн
2:1
ХХК
Эксельсіёр 31
3:1
АКВ
Нюнспет
2:2
ВВОГ
Oltul Slatina
1:2
Атопень
FC Sibiu
1:0
Пандурый
Біхар
2:1
Oasul
Olimpia Satu Mare
0:1
Газ Метан
FC Tricotaje Ineu
1:1
Mureşul Deva
ACU Arad
0:0
Арад
Унiря Деж
1:2
Універсітата Клуж
CF Liberty Oradea
1:1
FC Armătura Zalău
AS Petrolul Moineşti
0:0
CS Municipal Focşani
CS Unirea Sânnicolau Mare
0:2
Жыул
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
1:0
CS Năvodari
Roman
1:1
AS FC Precizia Săcele
Callatis Mangalia
1:1
Васлуй
CS Politehnica Timişoara
1:3
Altay Constanţa
Баташані
1:0
Чахлэул
FCM Dunărea Galaţi
2:1
FCM Târgovişte
CS Royal Club Ghimbav
1:1
Глорыя Бузэу
Петралул
1:1
Міавені
CS Inter Gaz Bucureşti
8:2
Ювентус Бухарэст
CS Building Vanju Mare
2:0
CS Rulmentul Braşov
CS Minerul Motru
6:0
Інтэрнацыянал
Caracal
0:3
FC Rapid 1923 II
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
3:2
Уніра
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
2:0
Хапаэль Кфар-Сава
Хапаэль Раанана
1:3
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
Цафрырым
1:2
Макабі Герцлія
Макабі Нетання
3:2
Хапаэль Акко
Ломэл
3:0
Бохолт
Велдвезелт
0:1
Франк Барэн
Намюр
2:2
Спрымон Комблен
Алімпік Шарлеруа
0:1
Лёвен
Тонгерэн
1:0
Дыгем Спорт
Уайт Стар
1:1
Хасэлт
Расінг Мехелен
3:0
Wevelgem City
Светкавіца
2:1
Спартак Плевен
Дабруджа
2:1
Канельяна
Этыр 1924
3:4
FK Chernomorets Burgas
Akademik Svishtov
0:1
Бацеў-1912
Мінер
0:3
Пірын 1922
FK Dorostol Silistra
3:1
Віхрэн
Лакаматыў Горна-Араховіца
2:0
OFK Pomorie
Хімнасія дэ Хухуй
1:1
Тальерэс
Гадой Крус
5:0
Дэфенсорэс Бельграна
Сарм'ента
2:5
Уніён Санта-Фе
Нуэва Чыкага
2:0
Чакарыта Хуніёрс
Бельграна
4:2
Хувентуд Антаніяна
Каі
0:1
Эль Парвенір
Дэфенса і Хустысія
0:2
Сан-Марцін Сан-Хуан
Эйпен
3:3
Васланд-Беверэн
Beringen-Heusden-Zolder
5:0
Эндрахт Алст
Патра Эйсдэн
2:3
Зюлтэ-Варэгем
СБ Гел
0:0
Антвэрпэн
СКА Хабараўск
2:1
Спартак Нальчык
Лакаматыў Чыта
3:1
Дынама Бранск
Навакузнецк
2:1
Чарнаморец Наварасійск
Нафтахімік
0:2
КАМАЗ
Махачкала
4:1
Gazovik-Gz
Прамень Уладзівасток
1:0
Ахмат
Арол
3:0
Сокал
Металург Ліпецк
2:0
Арсенал Тула
FC Uralan Elista
3:0
Lisma Mordoviya
Хімкі
2:0
Балтыка
Том
4:2
Анжы
Мантэдыё Ямагата
1:1
Сенан Белмары
Авіспа Фукуока
2:1
Кавасакі Франтале
Кіёта Санга
1:0
Вентфарэт Кофу
Ёкагама
0:1
Омія Ардзія
Міта Холіхак
1:2
Вегалта Сендай
Кансадоле Сапара
0:0
Саган Тосу
Рамарантэн
2:2
Баённа
Эвіян
0:2
Расінг Парыж
Руан
1:2
Лібурн
Васкеаль
0:0
Тур
Газелек Аяча
2:1
Антант
Кан
1:0
ЮС Руа
По
2:1
Валансьен
ASOA Valence
2:1
Сэт
Шэрбур
3:3
Раон-ль′Этап
Стэрлінг Альбіён
3:1
Форфар Атлетык
Эйр Юнайтэд
4:3
Алоа Атлетык
Брыхін Сіці
4:1
Странрар
Дамбартон
3:1
Бервік Рэйнджэрс
Арброт
0:3
Грынак Мортан
Аален
0:0
Штутгартар Кікерс
Аўгсбург
0:0
Фойхт
Пфулендорф
2:0
Нэтынген
Штутгарт-2
4:0
Ян Рэгенсбург
Дармштат
1:2
Эльферсберг
Любек
3:2
Барусія Дортмунд-2
Вуперталь
4:1
Хольштайн
Юрдынген
1:4
Аснабрук
Вольфсбург II
0:0
Гамбург-2
Айнтрахт Браўншвейг
1:0
Санкт-Паўлі
Прайсен
0:0
Уніян Берлін
Хемніцэр
5:1
Arminia Bielefeld Amatuere
Вердэр-2
0:1
Падэрборн
Каўдэнбіт
0:8
Гретна
Альбіён Роверс
1:2
Мантроўз
Куінз Парк
4:3
Стэнхаўсм'юір
Элгін Сіці
1:3
Іст Стэрлінгшыр
Іст Файф
0:2
Пітэрхэд
Стывенідж
2:1
Halifax Town AFC
Акрынгтон Стэнлі
0:0
Эксэтэр
Эбсфліт Юнайтэд
1:3
Карлайл Юнайтэд
Дагенхэм
0:3
Скарбара
Бертан
0:0
Фарнбара
Лей Джэнесіс
2:3
Тэмуорт
Кроўлі
2:1
Уокінг
Ёрк Сіці
1:3
Форэст Грын
Херэфард Юнайтэд
1:1
Барнет
Олдэршот
3:3
Моркэм
Суіндан Супермарын
0:3
Бернэм
Кройдан Атлетыкс
2:0
Эшфард Юнайтэд
Лэзерхэд
2:1
Ньюпорт Айл-оф-Уайт
Кройдан
2:2
Далвіч Хэмлет
Чэтэм Таун
2:0
Бікансфілд
Лейтан Таун
0:1
Эрыт энд Бельведэр
Уінгейт энд Фінчлі
0:2
Фішэр Атлетыкс
Брыгг Таун
1:5
Расэндэйл Юнайтэд
Клітэра
2:1
Сполдынг Юнайтэд
Ilkeston Town FC (1945)
2:3
Тэлфард Юнайтэд
Уорынгтон Таун
2:2
Чорлі
Леўскі
4:1
Спартак Варна
Літэкс
2:1
Несебыр
Славія Сафія
1:0
Лакаматыў Сафія
Чорна Мора
1:0
Берое
Беласіца
1:0
Радопа
Відзіма-Ракоўскі
3:0
Нафтэкс
Пірын
1:4
Лакаматыў Плоўдзіў
МТК
1:1
Бекешчаба
Д'яшд'ёр
0:1
Ньірэдзьхаза
Фехервар
1:1
Ракацы
Дзьёр
2:1
Вашаш
Ганвед
2:1
Шапрон
Залаэгерсег
1:0
Уйпешт
Печ
2:1
Ламбард-Тата
Алімпіякас Нікасія
2:0
Амонія
Алкі Ларнака
3:2
Арыс Лімасол
Этнікас
0:1
АЕЛ
Апалон
1:2
Дыгеніс Акрытас
АЕП
2:3
Анартосіс
Кліфтонвіл
1:4
Калрэйн
Limavady United FC
0:1
Ардс
Лінфілд
2:1
Крузэйдэрс
Лісберн
6:1
Omagh Town FC
Лофгал
1:3
Глентаран
Партадаўн
3:0
Балімена Юнайтэд
Црвена Зорка
4:0
FK Radnički Novi Beograd
FK Železnik Lasta Beograd
2:2
Будучнаст
АФК
3:0
Смедэрэва
Ваяводзіна
1:1
Хайдук Кула
Зэта
2:1
Суцьеска Нікшыч
Барац
0:0
FK Obilić Beograd
Hajduk Beograd
0:3
Чукарычкі
Данубіё
2:1
Насьяналь Мантэвідэа
Сэрыта
0:2
Дэфенсор Спортынг
Фенікс Мантэвідэа
2:3
Ліверпуль Мантэвідэа
Рэнцістас
2:1
Пласа Калонія
Мантэвідэа Уондэрэрс
1:2
Пеньяроль