АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 10 верасня 2006
Дарыда
0:1
Партызан-2002
Віцебск
1:0
Белшына
Нёман
0:1
Шахцёр Салігорск
БАТЭ
3:0
Дняпро Магілёў
Дынама Брэст
0:4
Нафтан
СКВІЧ
0:1
Гомель
Хімнастык
1:2
Сельта
Мальёрка
0:0
Дэпартыва
Вільярэал
0:1
Рэкрэатыва
Левантэ
1:4
Рэал Мадрыд
Рэал Сасьедад
1:3
Севілья
Бетыс
3:0
Атлетык
Хетафэ
1:0
Расінг
Сарагоса
3:0
Эспаньёл
Аталанта
3:1
Асколі
Кальяры
0:1
Катання
К'ева
1:2
Сіена
Мілан
2:1
Лацыа
Месіна
1:0
Удынезэ
Палерма
4:3
Рэджына
Сампдорыя
1:2
Эмпалі
Тарына
1:1
Парма
Росбах/Вершайд
1:4
Барусія Мёнхенгладбах
Рот-Вайс Ален
1:2
Дуйсбург
Хемніцэр
0:2
Алеманія
Брэмерхафен
1:3
Вольфсбург
Бабельсберг
2:1
Ганза
Дармштат
0:1
Герта
Карл Цэйс
1:2
Кёльн
Пфулендорф
2:1
Армінія
Любек
1:0
Мюнхен-1860
Фельберт
0:3
Унтэрхахінг
Саарбрукен
1:0
Майнц
Белененсэш
2:0
Віторыя Сетубал
Акадэміка
1:2
Навал
Эштрэла Амадора (да 2011)
0:3
Порту
Пасуш дэ Ферэйра
2:1
Марыціму
Уніра
2:0
Прагрэсул
Глорыя Бістрыца
4:1
Універсітата Краёва
Палітэхніка Ясы
0:0
Тымішаара
Дынама Бухарэст
2:0
Арад
Бурсаспор
3:1
Сакар'яспор
Газіянтэпспар
2:2
Анкарагюджу
Каньяспор
2:0
Сіваспор
Манісаспор
5:1
Кайсеры Эрджыеспрэч
Асманлыспор
2:1
Чайкур Рызеспор
Бешыкташ
2:3
Трабзанспор
Батафага
0:2
Фламенга
Інтэрнасьёнал
2:0
Атлетыка Паранаэнсе
Фігейрэнс
2:2
Гойяс
Сан-Паўлу
0:0
Карынтыанс
Парана
1:0
Флуміненсе
Жувентудзе
2:0
Крузэйра
Фарталёза
1:1
Сантас
Ябланец
2:1
Цепліцэ
Кладна
2:1
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
Банік Мост
2:0
Славія Прага
Вікторыя Пльзень
2:0
Сігма
Пршыбрам
1:2
Млада-Болеслаў
Славацка
0:1
Слован
Хам-Кам
3:0
Од
Мольдэ
3:1
Вікінг
Санэфіёрд
0:2
Русенбарг
Старт
2:0
Лілестрэм
Трамсё
1:2
Люн
Валерэнга
5:1
Фрэдрыкстад
Бэйцзін Жэньхэ
2:0
Чунцын Лянцзян
Цяньцзінь Цзіньмэнь Тайгер
0:0
Далянь Шыдэ
Ухань Гуангу
4:2
Чанчунь Ятай
Шэньчжэнь
3:2
Сямынь Ланьшы
Шанхай Юнайтэд
1:0
Ціндао Чжунэн
Спортынг Хіхон
1:0
Панферрадына
Нумансія
3:2
Эльчэ
Эркулес
1:0
Весіндарыа
Кадыс
1:1
Мурса
УД Саламанку
2:0
Альмерыя
Жыл Вісэнтэ
0:3
Фейрэнс
Шавеш
0:1
Эштарыл
Алівайш і Мошкавідзі
0:2
Трафенсе
Альяненсе
1:4
Партыманенсе
Пенафіэл
2:0
Рыу Авэ
Санта-Клара
0:2
Лейшаэш
Варзім
2:1
Віторыя Гімараэш
Візела
0:1
Гандамар
Кызыл-Жар
1:2
Табол
Тараз
2:1
Экібастуз (стары)
Атырау
0:2
Шахцёр Караганда
Алма-Ата
1:3
Астана-1964
Іртыш Паўладар
1:2
Актабэ
Holstebro
2:2
Сківе
Венс'юсель
4:2
Varde IF
FC Kobenhavn
1:2
Відоврэ
Brøndby IF II
4:0
Amager Boldklub af 1970
Nordvest FC
0:3
Skovlunde IF
FC Roskilde
0:4
Б-93
Greve Fodbold
2:0
Stenløse BK
Nykøbing FC
3:3
Brønshøj BK
Чанкыры Белядзіе
4:2
Кечыарэнгюджу
Дарыджа Генчлербірлігі
0:0
Карабюкспор
Мальцепеспор
3:2
Гебзеспор
Zeytinburnuspor
2:3
Балуспор
Буджаспор
1:1
Ізмірспор
Мугласпар
1:1
Фетхіеспор
Назілі Беледзіе
0:2
Мерсін Ідман'юрду
Тарсус Ідман'юрду
1:3
Аланьяспор
Тургутлуспор
2:2
Marmaris Belediyespor
Bakırköyspor
0:1
Bilecik Spor Kulübü
Бейлербей
0:2
Çorlu Spor Kulübü 1947
Газіаманпашаспор
2:1
Alibeykoy SK
Балыкесірспор
2:1
Дэнізлі Беледзіе
Тэпеджык Белядзіе
3:0
Fenerspor
Isparta Spor Kulübü
1:1
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Карачабей Беледыеспор
2:0
Акхісарспор
Yeni Burdur Gençlik Spor Kulübü
1:1
Aydınspor
Аксарай Белядзіе
1:0
Кіліс Беледзіеспор
Ceyhanspor
4:3
Батман Петральспор
Ванспор
4:0
5 Temmuz İskenderun Spor Kulübü
Yeni Ereğli Spor Kulübü
0:2
Аданаспор
Трабзон Карадэнізспор
3:0
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
Артвін Хапаспор
2:1
Чарумспор
Карсспор
1:0
Афспор
Keçiören Belediyesi Bağlum Spor Kulübü
1:1
Анкара Дэмірспор
Гельджюкспор
3:0
Анадолу Ускюдар
Бекоз
2:0
Küçükçekmece Spor Kulübü
Алтынорду
0:0
Aliağa Belediye Spor Kulübü
Кастамонуспор
2:1
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
1:0
Архангазіспор
Гёзтапе
3:1
Кютах'яспор
Side Spor Kulübü
2:1
Bursa Merinos Spor Kulübü
Side Spor Kulübü
0:3
Аф'ёнкарахісарспор
Батманспар
0:1
Nusaybin Demir Spor Kulübü
Karaman Spor Kulübü
1:7
Şırnak Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
2:2
Башкент Акадэміі
Аракліспор
1:0
Гюмюшханеспор
Iğdırspor
0:1
Sürmene Spor Kulübü
Варнсдорф
2:0
FK Teplice II
Спарта-2
0:2
Татран Прахаціцэ
SK Slavia Praha II
2:0
Карлавы Вары
Vysočina Jihlava II
1:0
Фульнек
Унічаў
2:0
Дольні Беняшоў
1. FC Slovácko II
0:0
Бржэцлаў
FC Baník Ostrava II
1:2
FC Zlín II
SK Lipová
1:1
Фрыдэк-Містэк
Віла Меан
2:3
Мая
Лазада
1:3
Понтасаленсе
Марыціму Б
2:2
Фрэамундэ
Браганса
2:3
Ліша
Рыбейра Брава
2:0
Рыбейран
Фамалікан
0:0
Марыя ды Фонтэ
Марэйрэнс
2:2
Фафі
Партусантэнсе
1:1
Dragoes Sandinenses
Фійнш
2:1
Уніян Мадэйра
Марку
1:2
Камаша
Інфешта
0:0
Парэдзеш
Машыку
2:3
Эшпінью
Эжморыш
0:0
Алівейрэнс
Нелаш
1:0
Мадалена
CA Mirandense
1:1
Аванка
Пампільюза
3:4
Кавіля
Тарызенсе
3:2
Фаціма
Спортынг Помбал
2:0
Лузітанія
Алівейра-ду-Байру
1:3
Аперарыў
Портамасэнсе
0:0
Пеналва
Імартал Албуфейра
1:0
Рыу Маёр
Электрыку
1:1
Піньялавенсе
Мафра
2:0
Абрантэш
Адзівелаш
2:1
Барэйрэнсе
Атлетыку Партугал
3:0
Тарэенсе
Лалетану
0:2
Рэал Масама
Месінэнсе
1:0
Эштрэла Вендаш Новаш
Месхэці
0:3
Гагра
FC Zestafoni II
0:2
Мерані
FC Racha Ambrolauri
2:1
Мерцхалі
FC Ameri Tbilisi II
0:2
Dinamo Tbilisi II
FC Chikhura Sachkhere II
1:0
Magharoeli Chiatura
Спартак Тбілісі
1:0
Самтрэдыя
Мглебі
2:1
Meshakhte
FC WIT Georgia Tbilisi II
2:3
FC Tbilisi
Гурыя
2:3
FC Meshakre Agara
Сільвія
3:0
Энгельхольм
Бункефлу
1:1
Вернаму
Сюрыянска
4:1
Будэн
Сірыўс
8:0
Robertsfors IK
Вестэрас
6:1
Anundsjö IF
Васалунд
1:4
Valsta Syrianska
Трольхеттан
1:1
Myresjö / Vetlanda FK
Kristianstads FC
0:2
Вестра Фрэлунда
Астэрас
1:0
Месініякас Каламата
Верыя
2:2
Касторыя
Каламата
1:1
Этнікас Пірэй
Левадыякас
1:0
Этнікас Астэрас
Пантракікос
3:1
Агратыкос Астэрас
Пансэраікас
2:0
Нікі Волас
ПАС Яніна
2:0
Трасівулас
Праадэфтыкі
0:0
Калітэя
Хайдары
0:2
Ілізіякас Зографу
АЭ Яніна
0:0
Энасі Тракі
Анагеннісі
1:1
Этнікас Кацярыні
Gravia
1:1
Анагенсісі Артас
Кава
2:0
Палікастра
Ламія
0:4
Тэрмаікас Тэрміс
Nafpaktiakos
0:1
Трыкала
Алімпіякас Волас
1:0
Doxa Gratinis
Перыкос
1:0
Докса Драма
Агіяс Дзімітрыяс
1:3
Дыягорас
Апалон Смірніс
2:0
Закінтас
ФК Ахарнаікас
1:1
Іліупалі
Іерапетра
1:2
Ціва
Панэталікас
3:1
AO Koropi FC
Панахаікі
2:0
Т'ела
Паніліякас
2:2
Ацаленіос
Pamvouprasiakos AO Varda FC
0:0
Візас
Радос
3:0
Эёлікас
Хілверсум
0:0
Алмеры Сіці II
Цюркіемспор
2:2
Excelsior '20 Schiedam
Халандыя
1:1
ХВВ Галандыя
АФК
2:3
ВЮК
Элінквейк
0:1
ВВСБ
ДВВ
1:2
АДА ′20
Танегіда
0:2
Аргон
Трыбарг
2:4
АЮК Расмален
Гелдроп
0:0
Уна
Эдзі ′19
0:3
ЭВВ
ВВ Баранье
0:3
ЖВК Кейк
Мерсен
2:0
Блаув Гел '38
Папендрэхт
3:3
Гемерт
Баберых
1:3
Снэкаў Віт Зварт
Яўры
2:3
ВСВ Апелдорн
ХСК 21
0:1
SC Enschede
ВКЕ
5:0
Ліндэн
Рохда Ралце
0:1
Бі Кейк 1887
Кейк 20
3:1
Мепелер
Boys Town
2:2
Tivoli Gardens FC
Harbour View FC
4:3
Naggo Head FC
Wadadah FC
3:1
Arnett Gardens FC
Village United FC
0:2
Reno FC
Portmore United FC
0:2
Montego Bay United FC
Waterhouse FC
2:0
August Town FC
Aanekosken Huima
2:7
Гністан
Malmin Palloseura
3:1
FC Vaajakoski
Warkaus JK
1:3
KuPS Akatemia
PIF
2:0
PS-44
Пала-Ійрот
0:0
KaaPo Kaarina
Эспоа
1:2
ТПУ
Tampereen Kisatoverit
2:3
Экеняс
Кійста
0:0
Гамлакарлебю
Terjarv Ungdoms SK
0:0
Sepsi 78 Seinajoki
ОЛС
0:0
Jalkapalloseura FC YPA
Крафт
1:0
АПС
BK Skjold Women
3:0
Team Viborg Fodbold Women
Skovlunde IF Women
0:2
DBK Fortuna Hjørring
Varde IF Women
2:5
Vejle BK Women
Bőcs
2:0
Jászapáti Városi SE
Будафок
1:0
Makó
Karcag SE
1:4
Ньірэдзьхаза
Barcsi SC
0:1
Ламбард-Тата
Balatonlelle SE
1:0
Celldomolki VSE
Budaörsi SC
1:2
BKV Előre SC
Shabanie Mine FC
0:1
Motor Action
Chapungu United
2:0
Zimbabwe Saints
Highlanders FC
0:0
Black Rhinos FC
Hwange FC
0:0
КЭФС Юнайтэд
Dynamos FC
0:0
Masvingo FC
Берасатэгі
1:0
Дэпартыва Рыестра
Юпанкі
2:0
Пуэрта Нуэва
Атлетыка Лугана
2:3
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Сэнтраль Бальестэр
0:2
Архентына дэ Кільмес
FC San Marcos
2:2
Masatepe
CD Bluefields
1:5
Real Madriz FC
Diablos Rojos del América
1:0
Scorpion
CD Walter Ferretti
1:2
Real Estelí FC
Deportivo Jalapa
1:2
Diriangén FC
Фола Эш
1:2
Хам Бенфіка
Jeunesse Schieren
1:2
Sporting Mertzig
Румеланж
1:1
Авэнір
Хостэрт
2:3
Штайнфорт
Erpeldange
5:3
CeBra 01
Union Mertert
3:3
Koeppchen
Жэнэс Канах
1:1
Obercorn
Франк Барэн
4:4
Верв'ерс
Куе Ла Лув'ер
1:1
Бохолт
Ла Каламін
2:1
Алімпік Шарлеруа
Дыгем Спорт
2:0
Вілебрук-Мерхоф
Стандард Ветэрэн
1:1
Лондэрзел
Мускрон
1:1
Сэнт-Ніклас
Спортынг Вест Харэлбрэку
0:0
Торау
Гел-Мераут
1:1
Аўдэнардзе
U.A. Maracaibo B
3:0
San Tome FC
Уніён Лара
1:0
UCLA Fútbol Club
Эстудыянтэс дэ Мерыда
1:0
Петары
Ансаатэгі
1:0
Льянерас дэ Гуанарэ
Club Deportivo Iberoamericano
1:1
Atlético Turén
Эстрэля Роха
2:1
Сулія
FK Palić
0:1
Radnik Stari Tamis
FK Bečej
2:1
Спартак Субоціца
OFK Sinđelić 1918
1:1
Ягадзіна
FK Dubočica Leskovac
0:2
FK Železničar Niš
Kosanica
1:3
FK Svrljig
Timok Zaječar
1:2
OFK Nis
OFK Bor
3:0
FK Jedinstvo Paraćin
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
3:2
Car Konstantin
FK Jedinstvo Ub
2:0
FK Morava Velika Plana
Bane Raška
1:1
Металац
Jadar
2:2
Младзі Раднік
FK PKB Padinska Skela
2:3
FK Železničar Beograd
FK Beograd
2:1
FK Sopot Beograd
FK Sinđelić Beograd
0:1
Posavac
FK Budućnost Dobanovci
0:1
BPI Pekar Beograd
Srem Jakovo
1:2
Hajduk Beograd
Charleston Battery
0:0
Rochester Rhinos
Пуэрта-Рыка Айлендэрс
1:1
Форт-Лодэрдэйл Страйкерс
Toronto Lynx SC
5:0
Minnesota Thunder
Vancouver Whitecaps
1:0
Атланта Сілвербэкс
Lusaka Celtic
1:1
Chambishi FC
Nakambala Leopards
1:0
Зеска Юнайтэд
Паўэр Дайнамас
2:1
National Assembly FC
Nchanga Rangers FC
0:0
Konkola Blades FC
Фрэм
1:0
Фрэдэрысія
Kolding FC
2:2
BK Fremad Amager
Ølstykke FC
1:3
Thisted
АБ
1:5
Сэннэр'юске
Орхус
4:1
Люнгбю
КБ
1:0
Няствед
CF Rayados de Monterrey Premier
1:3
Індыёс
Reboceros La Piedad
2:1
Club Santos Laguna Premier
Лобас
1:0
Алебрыхес
Крус Асуль Ідальга
0:0
Atlético Mexiquense
Ціхуана
2:2
Леон
Club Monarcas Morelia Premier
1:1
Дорадас
Бруне
0:2
Хеўгесун
Фола
3:2
Порс Грэнланд
Ханефос
1:1
Трамсдален
Лоў-Хам
2:1
Сагндаль
Манглеруд Стары
0:1
Конгсвінгер
Сарпсбарг-08
2:0
Мос
Стремсгодсет
2:0
Будзё-Глімт
Ikapa Sporting Cape Town
1:0
Durban Stars
Прэторыя Юніверсіці
2:3
Ubuntu Cape Town
Дайнэмас Гіяні
2:2
Кейптаўн Сіці
Хаджэтэпе
2:1
Цюрк Тэлекам
Ушакспор
2:0
Акчаабат Себатспор
Мардынспор
1:1
Ардуспор
Малацьяспор
4:0
Алтай Ізмір
Самсунспор
0:1
Касымпаша
Уніён Ла-Калера
4:1
Сан-Луіс Кіёта
Уніён Сан-Феліпе
2:2
Ньюбленсе
Лота Швагер
2:1
Меліпілья
Курыка Уніда
0:2
Fernández Vial
Provincial Osorno
0:1
Дэпартэс Тэмуко
Дэпартэс Кап'япа
1:0
Дэпартэс Магальянес
Леганес
1:0
Атлетыка Мадрыд Б
Фуэнлабрада
2:0
Сельта Б
Talavera CF
2:2
Понтэведра
Луга
4:2
Лансаротэ
Расінг Фероль
0:1
Універсідад Лас-Пальмас
Арыентасьён Марыціма
3:0
СД Оўрэнс
Пахара Плаяс
3:0
Пуэртальяна
Кабення
2:0
Хімнастыка Торрелавега
Рая Вальекана
1:0
Алькоркон
Расінг Б
0:1
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
Баракальда
2:1
Сестаа
КФ Самара
1:0
Рэал Аўеда
Гіхуэла
2:0
Універсідад Аўеда
ФК Лаграньес
1:0
КД Лаграньес
Культураль Леанеса
4:2
Вальядалід Б
Марына дэ Луанка
0:2
Паленсія
Бургос
3:1
Эйбар
Альфара
1:1
Рэал Сасьедад Б
Бенідорм
1:1
Алькаяна
Уэска
2:0
Бадалона
Граменет
0:2
Л′Апіталет
Эспаньёл Б
0:1
Сант-Андрэу
Эльдэнсе
2:0
УЭ Лейда
Вільяхояса
2:3
Алікантэ
Асасуна Б
1:1
Левантэ Б
Севілья Б
2:2
Лінарэс
Кордоба
2:1
Агілас (да 2010)
Марбелья
1:0
ФК Эстрэмадура
Вільянавенсе
1:1
АД Сеута
Мерыда УД
2:1
Сэра Рэес
Картахена
5:0
Малага Б
Рэал Хаэн
1:1
Эсіха
Чытадэла
0:2
Лукезе
Крэманезэ
1:0
Пістаезэ
Новара
1:2
Сасуола
Павія
2:1
Іўрэя
Піза
0:0
Грасета
Пра Патрыя
0:5
Монца
Санджованнезе
1:2
Масезе
Венецыя
0:0
ФК Падава (да 2015)
Кавезэ
2:0
Віртус Ланчана
Галіполі
3:2
Перуджа
Манфрэдонія
1:1
Джульянава
Марціна Франка
0:1
Фоджа
Ровена
5:2
Авеліна
Самбенедэтэзэ
0:1
Таранта
Сан-Марына
4:0
Салернітана
Тэрама
1:0
Юве Стабія
Тэрнана
1:2
Анкона
Rio Negro AM
1:2
Баія
Трэзе
2:1
Рывер
Tuna Luso Brasileira
3:2
Віторыя
Анапаліна
1:1
Noroeste
Грыміо Бразілі
1:0
Іпатынга
Амерыка Мінейра
1:1
Жанкіта Малуселлі
Крысіума
2:0
Грыміо Баруэры
Б'елёзе
0:3
FC Nuorese Calcio
Карпенедола
3:2
Ольбія
Леньяна
2:0
Басано Віртус
Лумеццане
1:0
Санрэмезе
Партагруара
1:2
Пра Верчэлі
Сасары Торэс
3:0
Мантык'яры
Зюдціроль
4:1
Пергакрэма
Валенцана
1:0
Лека
AS Varese 1910
0:0
Кунэа
Карарэзе
0:1
Паджыбонсі
US Castelnuovo Garfagnana
3:1
Паганэзе
Cuoiovaldarno Romaiano FC
2:1
Беларыя Іджэа
Фаліньё
3:2
Атлетыка Рома
Джульяна
1:1
Р'еці
Прата
1:1
СПАЛ
Рэджана
1:1
Boca San Lazzaro
Равіга
2:1
Сансавіна
Вітэрбэзе
1:0
Губіа
Андрыя БАТ
0:0
Чалана
Беневента
3:0
Пра Васто
ASD Cassino Calcio 1924
0:1
Сарэнта
Катандзара
2:3
Патэнцы Спорт
FC Igea Virtus Barcellona
3:3
Манаполі
Мэлфі
1:3
Рэал Марчанізэ
Начэрына
2:1
Джэла
SSD Atessa Val di Sangro
1:2
Вібанезэ
Вігор Ламецыя
2:1
Козенца
FC Iserlohn 46/49
3:2
Ватэншайд
Hammer SpVg
0:4
Гютэрсло
Шпартфройндэ Лотэ
2:1
Ліпштадт
Эркеншвік
0:3
Шальке-2
Бохум II
5:1
VfB Hüls
DSC Arminia Bielefeld II
4:2
Айнтрахт Райнэ
Stuttgarter Kickers II
1:1
FC Emmendingen 03
Хофенхайм-2
2:0
Нарманія Гмюнд
Ноймюнстэр
3:0
VSK Osterholz-Scharmbeck
VfL Osnabrück II
4:1
Мепен
Айнтрахт Нордхорн
4:2
Обернайланд
Хольштайн-2
5:1
Рамлінген-Элерсхаўзен
Санкт-Паўлі-2
0:0
Армінія Гановер
SV Henstedt-Ulzburg
0:1
Вольфсбург II
VfL 93 Hamburg
1:2
Альтона
Бергедорф 85
0:2
Eintracht Braunschweig II
Lichterfelder FC Berlin
5:1
Людвігсфельдэ
Берлінер
4:0
FV Preußen Eberswalde
Нойруппін
1:0
SV Yesilyurt
Таргелафер
4:3
Прайсен Берлін
TSV Aindling
4:1
Ісманінг
Германія Хальберштадт
1:1
FC Energie Cottbus II
SV Dessau 05
3:0
VfB Pößneck
Будзіса
3:3
Плаўэн
Аўэрбах
0:1
Халешэр
Мейзельвіц
0:0
Borea
Turu Dusseldorf
2:2
Бон
Бергіш Гладбах
0:5
Штрэлен
1. FC Union Solingen
3:1
Юрдынген
Шварц-Вайс Эсэн
3:1
GFC Düren
Рот-Вайс Оберхаўзен
1:0
MSV Duisburg II
Арсенал Кіеў
1:1
Крыўбас
Днепр
0:0
Сталь Алчевск
Марыупаль
1:2
Карпаты
Металіст
4:0
Чарнаморец Адэса
Таўрыя
2:0
ФК Харкаў
Стронгест
1:1
Рэал Патасі
Блюмінг
1:2
Хорхе Вільстэрман
Дэбудэрс
3:1
Ла-Пас
Універсітарыё
3:2
Арыентэ Петралера
Аўрора
1:0
Уніён Тарыха
Сан-Хасэ
2:1
Балівар
Каракас
1:1
Трухільянас
Партугеса
4:3
Мінерас дэ Гуаяна
Манагас
1:1
Дэпартыва Тачыра
Атлетыка Маракайба
2:0
Арагуа
Карабоба
1:0
Самара
Hispano FC
0:0
Платэнсе Пуэрта-Картэс
Broncos de la Universidad
1:2
Atlético Olanchano
Алімпія Тэгусігальпа
2:1
Матагуа
Кукута Дэпартыва
3:2
Атлетыка Букараманга
Атлетыка Хуніёр
2:1
Рэал Картахена
Індэпенд'ентэ Мэдэльін
0:1
Атлетыка Насьёналь
Онсе Кальдас
1:0
Дэпартыва Перэйра
Дэпартыва Паста
1:0
Баяка Чыка
Дэпартэс Кіндыё
1:0
Энвігада
Санта-Фэ
3:2
Мільянарыёс
Дэпартэс Толіма
3:2
Атлетыка Уіла
Брэмптан Стэльёнс
2:3
Лаваль Дайнэмайтс
Норс Ёрк Эстрос
2:2
Ёрк Рыджн Шутэрс
Оквіл Блу Дэвілс
2:0
СК Таронта
Эрэдыяна
3:0
Сантакрусена
Картахінес
1:4
Дэпартыва Сапрыса
Пунтарэнас
0:1
Брухас
Мунісіпаль Ліберыя
1:1
Перэс Селядон
Алахуэленсе
2:0
Кармэліта
Жэнэс
1:2
Дыферданж
Этцэла
2:0
Дзюдэланж
Грэвенмахер
0:3
Вікторыя Роспорт
Мандэрканж
0:3
Свіфт Эсперанж
Петанж
2:1
Вільц
Расінг Люксембург
1:0
Мамер
Марыцбург Юнайтэд
1:1
Блэк Леапардс
Танда Роял
0:0
Кайзер Чыфс
Джома Космас
1:1
Бидвест Уітс
Плацінум Старз
0:1
Марока Суалоўс
Башкі
2:2
Makedonija GjP
Брэгалніца
0:3
Работнічкі
Перамога-Юніёр
1:0
Сілекс
Рэнава
1:0
Пелістэр
Вардар
5:1
Напредак
Улазрымі-77
3:0
Шкендыя
Онсе Дэпартыва
1:0
Індэпендыентэ Сан-Вісэнтэ
Чалатэнанга
0:1
Vista Hermosa
San Salvador FC
3:1
Ісідра Метапан
Белья Віста
0:0
Насьяналь Мантэвідэа
Дэфенсор Спортынг
2:2
Мантэвідэа Уондэрэрс
Прагрэса
1:2
Данубіё
Мірамар Місьёнэс
2:0
Сентраль Эспаньёл
Такуарэмба
3:0
Сэрыта
Ліверпуль Мантэвідэа
1:0
Рэнцістас
Дэпартэс Антафагаста
0:0
Эвертан Вінья-дэль-Мар
Аудакс Італьяна
5:3
Кабрэлаа
Какімба Уніда
4:3
Дэпартэс Ла-Серана
Палестына
0:0
О'Хігінс
Пуэрта-Монт
2:1
Уачыпата
Сант'яга Уандэрэрс
1:0
Кола-Кола
Дэпартыва Куэнка
0:0
Эмелек
Аўкас
2:1
ЛДУ Кіта
Барселона Гуаякіль
1:2
Дэпартыва Асагес
Дэпартыва Кіта
3:1
Макара
Real Arroyo Seco
0:3
Гільерма Браўн
Сантамарына
0:0
Рывадавія Лінкальн
Хувентуд Уніда Універсітарыё
0:2
Лухан дэ Куё
Спартова Дэсампарадас
1:1
Алумні
Індэпендыентэ Рывадавія
1:0
Расінг Кордоба
Сентраль Нортэ
0:1
Атлетыка Тукуман
Уніён Сунчалес
2:0
Тальерэс Перыка
Social y Deportivo La Florida
1:0
9 ліпеня
Спартова Патрыя
2:0
Хувентуд Антаніяна