АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 04 кастрычніка 2006
Бадалона
1:1
Універсідад Лас-Пальмас
Эркулес
2:0
Лас-Пальмас
Пенья Спорт
2:0
Алькаяна
Бургос
2:2
Хімнастыка Сегавіяна
Кастэльён
1:0
Кадыс
Эльчэ
0:1
Вальядалід
Полі Эхіда
1:1
Алавес
Рая Вальекана
0:0
Пуэртальяна
Альмерыя
0:0
Малага
Расінг Партуэнсе
1:0
Лінарэс
Эсіха
0:0
Эйбар
Грэміа
2:1
Палмейрас
Жувентудзе
3:2
Атлетыка Паранаэнсе
Сан-Паўлу
5:1
Васка да Гама
Сан-Каэтана
1:2
Гойяс
Парана
2:1
Понтэ Прэта
Фламенга
4:1
Флуміненсе
Фарталёза
1:1
Фігейрэнс
Буджаспор
2:0
Мугласпар
Marmaris Belediyespor
2:1
Фетхіеспор
Мерсін Ідман'юрду
3:2
Ізмірспор
Назілі Беледзіе
2:2
Аланьяспор
Тургутлуспор
2:2
Тарсус Ідман'юрду
FK Radnički Pirot
6:2
Spartak Subotica
Рады
1:1
FK Obilić Beograd
Нові-Пазар
3:2
Раднічкі Ніш
Слабада Вужыцэ
2:1
OFK Mladenovac
FK Vlasina Vlasotince
1:1
Srem Sremska Mitrovica
Інджыя
1:1
Чукарычкі
Мачва
1:1
Явар
Дынама Уране
1:0
Напрэдак Крушевац
Čelarevo
1:1
Младасць Лучані
Борча
2:2
FK BASK Beograd
Леанес
0:1
Атлетыка Калі
Рыянегра Агілас
3:3
Уніён Магдалена
Акадэмія Багата
0:1
Вальедупар
Сукрэ
1:1
Бакі Хуніёрс Гартуй
Багата
1:2
Ла-Экідад
Картулуа
2:2
Атлетыка Бельо
Барранкілья
4:1
Альянсу Петралер
Пумас Касанарэ
4:1
Атлетыка Ла-Сабана
Тыгрэс дэ Соача
0:0
Патрыётас
Сатурн Ягор'еўск
1:0
Lokomotiv K
Ніка
1:0
Зорка Серпухаў
Іртыш Омск
2:0
Shakhtyor Prokopyevsk
Навакузнецк
1:1
Zarya Leninsk
Акіян
0:0
Дынама Барнавул
Змена Камсамольск-на-Амуры
2:0
Chkalovets Ns
ФК Чыта
0:1
Зорка Іркуцк
Амур-2010
1:0
Сібірак
Таганрог
3:2
Сочы-04
Газпром-Трансгаз
1:1
Дагдызель
FC Elista
0:3
Астрахань
Аўтадор
2:0
Дынама Стаўрапаль
Алімпія Валгаград
2:2
Чарнаморец Наварасійск
Краснадар-2000
0:3
Аланія (да 2014)
Tekstilshchik Kamyshin
2:3
Ротар
Прэсня
Тэкстыльшчык
FC Reutov
1:1
Спартак Кастрама
Spartak Shcholkovo
0:0
Валачанін-Ратмір
Спортакадэміклуб
1:1
Змена-Зеніт
FC Botev Krivodol
1:2
Vikhar Gorublyane Sofia
Светкавіца
0:2
Каліякра
Дабруджа
3:1
FC Lokomotiv Stara Zagora
PFC Belite orli Pleven
1:2
Хебыр
Himik Devnya
0:3
Несебыр
Відзіма-Ракоўскі
1:1
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Spartak Plovdiv
4:0
Спартак Плевен
Лакаматыў Мездра
1:5
Нафтэкс
Пірын Гоце-Дэлчаў
2:3
Chavdar Byala Slatina
FC Svilengrad 1921
1:1
Слівен
Panayot Volov
2:1
Мінер
Мантана
4:0
Хаскава
FK Minyor Bobov dol
0:2
PFC Minyor Radnevo
Велбажд
2:3
Пірын
PFC Dunav Rousse
3:1
Этыр 1924
Malesh
1:4
Чарнаморец Бургас
Тарпеда-БелАЗ
2:0
Полацк
Дняпро Магілёў
1:0
Мінск
Партызан-2002
3:0
Спартак Шклоў
БАТЭ
4:0
Дарыда
Шахцёр Салігорск
4:1
Віцебск
СКВІЧ
1:3
Дынама Брэст
Дынама Мінск
3:0
Рэчыца 2014
Нёман
3:1
Гомель
Вафа
1:0
Асантэ Катоко
Секондзі Хасаакас
1:0
Real Tamale United
Грэйт Алімпікс
1:3
Bofoakwa Tano
Тэма Ют
2:1
Power FC
Ашанці Голд
2:1
Ліберці
Real Sportive
0:0
Хартс оф Оук
Кінг Файсал Бэйбз
2:0
Berekum Arsenal FC
Heart of Lions
3:0
Gamba All Blacks
Альянса Сан-Сальвадор
0:2
Ісідра Метапан
Чалатэнанга
2:1
San Salvador FC
ФАС
1:2
Індэпендыентэ Сан-Вісэнтэ
Vista Hermosa
0:0
Луіс Анхель Фірпа