АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 21 кастрычніка 2006
Нафтан
2:1
Партызан-2002
Дняпро Магілёў
0:0
Тарпеда-БелАЗ
Шахцёр Салігорск
1:0
Дынама Брэст
Віцебск
1:1
БАТЭ
СКВІЧ
1:2
Дынама Мінск
Белшына
0:0
Нёман
Гомель
0:0
Дарыда
Вердэр
3:1
Баварыя
Шальке
2:1
Гановер
Герта
2:1
Барусія Мёнхенгладбах
Армінія
1:0
Майнц
Вольфсбург
1:1
Штутгарт
Алеманія
1:2
Энергі
Ліль
1:0
Лар'ян
Манака
1:3
Тулуза
Нансі
1:0
Нант
Рэн
1:0
Ніца
Сэнт-Эцьен
2:0
Ле-Ман
Седан
2:2
Ланс
Сашо
2:1
Бардо
Валансьен
3:1
Труа
Сталь Каменскае
2:0
Александрыя
Спартак Івана-Франкоўск
1:1
ФК Львоў
ГульняСэрвіс
0:1
Нафтавік-Укрнафта
Энергетык Бурштын
2:0
Абалонь
ЦСКА Кіеў
0:2
Гаверла
Барысфен
1:0
Валынь
Дзясна
1:1
Нікалаеў
Легія
5:0
Гурнік Ленчна
Одра Вадзіслаў-Шленскі
2:2
Пагонь
Дыскаболія
1:1
Вісла Плоцк
Белхатуў
2:2
Арка
Лодзь
2:0
Гурнік Забжэ
Краковія
1:0
Карона
Дэрбі Каўнці
0:1
Бірмінгем
Лестэр
1:1
Крыстал Пэлас
Лутан
5:1
Лідс
Норвіч Сіці
1:0
Кардыф Сіці
Плімут
0:0
Бёрнлі
Прэстан
2:1
Хал
Шэфілд Уэнсдэй
3:2
Куінз Парк Рэйнджэрс
Саўтгемптан
1:0
Сток Сіці
Саўтэнд
1:3
Іпсвіч
Сандэрленд
2:0
Барнслі
Прагрэсул
1:2
Універсітата Краёва
Пандурый
1:0
Тымішаара
ЧФР
2:0
СКС Піцешці
Глорыя Бістрыца
0:1
Дынама Бухарэст
Пхахан Стылерс
2:0
Кеннам
Чэджу Юнайтэд
1:0
Кімчхон Санму
Пусан Ай Парк
0:2
Сувон Самсунг Блювінгс
Чонам Дрэгонс
0:2
Сеул
Урава Рэд Даймандс
2:2
Кавасакі Франтале
Джэф Юнайтэд
1:3
Омія Ардзія
Ёкагама Ф. Марынас
2:1
Касіма Антлерс
Вентфарэт Кофу
2:1
Нагоя Грампус
Сімідзу С-Палс
1:1
Альбірэкс Ніігата
Кіёта Санга
1:1
Аіта Трыніта
Авіспа Фукуока
2:1
Джубіла Івата
ФК Лорка Дэпартыва
1:0
Панферрадына
Вальядалід
1:0
Эльчэ
Сьюдад дэ Мурса
2:0
Весіндарыа
Лас-Пальмас
0:0
Тэнэрыфэ
Алавес
2:0
Кастэльён
Арэца
1:1
Спецыя
Бары
2:0
Трэвіза
Фразінонэ
0:1
П'ячэнца
Джэнаа
4:3
Чэзена
Мантава
0:2
Балоння
Мадэна
2:0
Лечэ
Напалі
1:0
Кратонэ
Пескара
0:0
Вічэнца
Трыестына
0:1
Ювентус
Борнмут
1:3
Ротэрхэм
Брэдфард
0:1
Сканторп Юнайтэд
Брэнтфард
2:2
Джылінгем
Брайтан
1:1
Нортхэмптан
Карлайл Юнайтэд
1:0
Транмер
Крю
1:2
Блэкпул
Данкастэр
1:0
Чэстэрфілд
Лейтан Арыент
2:0
Чалтенгем
Нотынгем Форэст
1:0
Брысталь Сіці
Порт Вэйл
1:2
Хадэрсфілд
Ёвіл
1:0
Олдхэм
Акрынгтон Стэнлі
1:2
Уолсол
Брыстоль Роверс
0:0
Мэкклсфілд Таун
Беры
2:1
Бостан Юнайтэд
Дарлінгтан
2:0
Барнет
Грымсбі Таун
0:2
Нотс Каўнці
Лінкальн Сіці
7:1
Рочдэйл
Мэнсфілд Таун
3:0
Рэксхэм
МК Донс
1:3
Херэфард Юнайтэд
Толбат
1:2
Суіндан
Стокпорт
1:0
Торкі
Уікам
2:0
Пітэрбара
Атырау
3:2
Актабэ
Шахцёр Караганда
1:0
Табол
Тараз
3:0
Кызыл-Жар
Астана-1964
3:1
Усход Усць-Каменагорск
Кайсар
3:1
Акжэтпес
Экібастуз (стары)
2:3
Іртыш Паўладар
Алма-Ата
2:1
Экібастуз
Сіёні
2:0
Баржомі
Кахэці
2:3
Тарпеда Кутаісі
Зестафоні
0:0
Амеры
Лакаматыў Тбілісі
3:0
Дзіла
Мерані Тбілісі
1:3
Дынама Тбілісі
Тбілісі
2:1
Дынама Батумі
ВІТ-Джорджыя
3:2
Чыхура
Ігман
0:0
NK TOŠK Tešanj
Бротне
2:1
Будучнаст Банавічы
FK Rudar Kakanj
3:0
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
Зёлак
1:0
Radnički Lukavac
NK Kresevo Stanic
1:1
FK Krajina Cazin
Босна
4:0
Звіезда
Градзіна
2:0
ГОШК
NK Troglav Livno
1:0
NK Mramor
FK Borac Šamac
2:1
Казара
Omladinac Banja Luka
1:3
Гласінац
Рудар Прыедар
1:1
Лакташы
Дрына Зворнік
1:1
Слога Добай
FK BSK Banja Luka
1:0
Jedinstvo Brčko
FK Drina HE Višegrad
2:1
FK Ljubić Prnjavor
Маладосць Гацко
1:2
Рудар Углевік
Ikast FS
3:1
Varde IF
Esbjerg fB II
2:1
Vejle BK II
Хобра
3:1
Венс'юсель
Jammerbugt FC
4:0
BK Skjold
Naesby BK
1:2
Silkeborg IF II
Сківе
4:0
BK Søllerød-Vedbæk
Skovlunde IF
0:1
Brøndby IF II
Amager Boldklub af 1970
4:3
Stenløse BK
Б-93
8:2
Brønshøj
Цэментарніца-55
2:1
Тэтэкс
Ilinden Velmej
1:1
Металург Скоп'е
Мілана Куманава
5:0
Маджары-Салідарнасць
Скоп'е
3:0
FK Karaorman 2017 Struga
Гарызонт Турнава
4:0
FK Vardar Negotino
Беласіца Струміца
3:1
Склад Югамагнат
Татран
0:0
ŠK Futura Humenné
Рымаўска-Собота
2:0
SK Aqua Turcianske Teplice
Падбрэзава
2:1
FK Mocenok
Земплін
1:0
LAFC Lučenec
FK Slovan Duslo Šaľa
2:0
ДАК
Алтынорду
1:2
Side Spor Kulübü
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
1:1
Ceyhanspor
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
0:5
Амед
Yeni Ereğli Spor Kulübü
0:3
Кіліс Беледзіеспор
Tarım Kredi Spor Kulübü
0:1
Sürmene Spor Kulübü
Знаход Дзештне
1:2
Спарта-2
Jablonec II
0:1
FK Teplice II
SK Dynamo České Budějovice II
3:2
FC Hradec Králové II
FK Mladá Boleslav II
1:1
Татран Прахаціцэ
1.FK Příbram II
3:0
Спарта Крч
Колін
1:3
Багеміян Стржыжкоў
Сокал Аўчары
0:3
Карлавы Вары
Карвіна
1:0
Граніцэ
Фрыдэк-Містэк
3:3
Дольні Беняшоў
Beijing BSU
1:3
Tibet Huitong
Хэнань Суншань Лунмэнь
1:1
Ханчжоу Грынтаўн
Hunan Xiangjun
1:1
Цзянсу Сунін
Nanjing Yoyo FC
1:0
Гуанчжоу
Shanghai Stars Kangbo
1:0
Чэнду Цяньчэн
Яньбянь Фудэ
4:0
Qingdao Hailifeng FC
Caerleon AFC
1:0
Кардыф Метрапалітан
Croesyceiliog AFC
0:2
Понтыпрыд Юнайтэд
Dinas Powys FC
3:1
Pontardawe Town FC
Ely Rangers AFC
0:3
Bridgend Town
Goytre United FC
1:1
Cardiff Grange Harlequins
Newport YMCA AFC
2:3
Бары Таун
Балю Таун
1:1
Llandyrnog United FC
CPD Bodedern FC
1:4
Buckley Town
Glantraeth FC
3:6
Престатін Таун
Gresford Athletic FC
1:3
Llangefni Town
Guilsfield FC
0:2
Флінт Таун Юнайтэд
Lex XI Glyndwr FC
0:4
Holyhead Hotspur
Mynydd Isa
2:1
Ландыдна
Penrhyncoch
1:5
Llanfairpwll FC
Ruthin Town FC
2:3
Queens Park FC
NK Koprivnica
0:1
Свяцеры
NK Mosor Zrnovnica
1:1
NK Imotski
Чакавец
4:2
NK Naftas HAŠK Zagreb
Хрвацкі Драгаваляц
3:0
NK Belišće
Задар
1:1
Solin
NK Moslavina
2:0
Памарац
Брора Рэйнджэрс
0:5
Дэўранвэйл
Клакнакаддзін
3:1
Лосімаўт
Коўв Рэйнджэрс
3:3
Форрэс Мэкэнікс
Фрэйзербург
6:1
Ратэс
Нэрн Каўнці
3:0
Уік
FCM Târgovişte
1:0
CS Auxerre
Міавені
1:0
FC Municipal Resita
AFC Arieşul 1907 Turda
0:0
Уніра Альба-Юлія
Унiря Деж
1:4
FC CFR Timişoara
Газ Метан
0:0
SCM Râmnicu Vâlcea
CS Minerul Lupeni
1:0
CS Building Vanju Mare
CS Politehnica Timişoara
4:0
Біхар
FC Baia Mare
1:1
Caracal
Hunedoara
1:1
Універсітата Клуж
AFC Astra Giurgiu II
1:1
FCM Dunărea Galaţi
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
0:2
FC Delta Tulcea
CS Chimia Brazi
4:1
AS FC Precizia Săcele
Брашоў
0:0
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
Глорыя Бузэу
3:1
FC Snagov
Атопень
2:0
Петралул
Спортул
1:0
FC Cetatea Suceava
CS Forex Braşov
4:0
Баташані
FC Municipal Câmpina
1:0
Бакэу
Сальнок
3:1
Кечкемет
Kazincbarcika
2:0
Jászberényi
Baktalórántháza
0:4
Ньірэдзьхаза
Ферэнцвараш
2:1
Бекешчаба
Будафок
0:0
Karcag SE
Hévíz FC
1:1
Celldomolki VSE
Дунауйвараш
3:0
Soroksar
MTE
2:5
Ламбард-Тата
Integral DAC Gyor SE
1:3
FC Felcsút
Халадаш
4:0
Barcsi SC
Budaörsi SC
1:2
Дырмот
Dergview FC
1:3
Wakehurst
Lurgan Celtic
1:2
Ballyclare Comrades FC
Oxford United Stars
2:1
Ballymoney United
Psni FC
3:1
Queens University
Атлетыка Фенікс
3:0
Архентына дэ Росарыё
Барракас Сентраль
1:1
Дэпартыва Лаферэра
Барракас Балівар
3:0
Док Суд
Экскурс'ёністас
0:0
Каляхіялес
Акасуса
1:0
Хенераль Ламадрыд
Лухан
0:0
Каньюэлас
Сан-Марцін дэ Бурсака
0:1
Сакачыпас
Феракарыль Мідланд
1:0
Ліньерс
Атлас Буэнас-Айрэс
4:3
Сэнтраль Бальестэр
Дэфенсорэс Унідос
0:0
Атлетыка Лугана
Сентра Эспаньёл
1:3
Пуэрта Нуэва
Дэпартыва Рыестра
0:2
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Дэпартыва Парагуая
0:0
Архентына дэ Кільмес
Нові-Пазар
1:0
Spartak Subotica
Слабада Вужыцэ
2:1
Рады
Інджыя
3:1
FK Obilić Beograd
Дынама Уране
0:0
OFK Mladenovac
Čelarevo
5:1
Srem Sremska Mitrovica
Борча
1:0
Чукарычкі
Младасць Лучані
2:0
Напрэдак Крушевац
Хаскава
1:0
FC Lokomotiv Stara Zagora
Каліякра
0:1
Несебыр
PFC Dunav Rousse
3:2
PFC Minyor Radnevo
Светкавіца
1:1
Panayot Volov
Слівен
1:4
Чарнаморец Бургас
Spartak Plovdiv
2:0
Дабруджа
Мантана
2:1
Хебыр
FK Minyor Bobov dol
0:2
PFC Belite orli Pleven
Vikhar Gorublyane Sofia
0:0
Відзіма-Ракоўскі
Мінер
2:1
Этыр 1924
Лакаматыў Мездра
0:1
Велбажд
Спартак Плевен
2:3
Пірын Гоце-Дэлчаў
Пірын
3:0
Chavdar Byala Slatina
Crvenka
0:0
Radnički Nova Pazova
RFK Novi Sad 1921
3:0
FK Dinamo Pančevo
Бачка Паланка
2:0
FK Bečej
FK Vršac
1:0
Cement Beočin
FK Sloga Temerin
0:2
Пралетар
Radnički Sombor
0:1
Big Bul
Radnik Stari Tamis
1:2
FK Tekstilac Odžaci
FK Jedinstvo Stara Pazova
0:1
Sajkas
OFK Sinđelić 1918
7:2
Kosanica
Toplicanin Prokuplje
4:1
FK Đerdap Kladovo
Timok Zaječar
0:0
FK Dubočica Leskovac
OFK Bor
0:1
Ягадзіна
Sloga Leskovac
2:1
Morava Vladičin Han
Trayal Kruševac
2:1
FK Svrljig
FK Sloga Požega
1:1
FK Vujić Voda Valjevo
FK Rudar Kostolac
2:1
FK Loznica
FK Metalac Kraljevo
0:0
FK Požarevac
Раднічкі Крагуевац
3:2
FK Čačak
FK Morava Velika Plana
2:0
FK Budućnost Valjevo
Младзі Раднік
1:1
Металац
FK Palilulac Beograd
0:1
FK Beograd
OFK Balkan Mirijevo
1:1
FK Železničar Beograd
BPI Pekar Beograd
1:3
Posavac
CVV Oranje Nassau Women
0:0
SV Fortuna Wormerveer Women
Wartburgia Women
1:2
Ter Leede Women
SC 't Zand Women
1:2
Reuver Women
vv Sterk Door Combinatie Women
1:2
Be Quick '28 Women
RVVH Women
2:0
HZVV Women
Земун
0:1
Банат
Важдавац
0:0
Младосць Апацін
Хайдук Кула
0:1
Партызан
Барац
1:1
Уцяканні
Црвена Зорка
1:0
АФК
Смедэрэва
0:0
Ваяводзіна
Альдасіві
2:2
Сан-Марцін Сан-Хуан
Фэра Карыль Аэстэ
2:1
Ціра Федэраль
Дэфенса і Хустысія
1:1
Тыгры
Платэнсэ
2:0
Каі
Уніён Санта-Фе
1:1
Альмагра
Атлетыка Мінейра
4:1
Аваі
Пайсанду
2:2
Гуарані Кампінас
Paulista
2:0
Курытыба
Амерыка Натал
2:1
КРБ
Марылія
2:1
Віла Нова
Сеара
1:0
Сан-Раймунда
Спорт Рэсіфі
2:0
Наутыка
Atlético Mexiquense
1:1
Guerreros FC
Tabasco
0:0
Дорадас
Веракрус
2:0
Reboceros La Piedad
Club Santos Laguna Premier
0:0
CF Rayados de Monterrey Premier
Club Tigres de la UANL Premier
2:1
Карэкамінос
Тампіка Мадэра
4:1
Леанес Неграс
Пайсанду Уругвай
2:3
Пласа Калонія
Сэра
2:0
Суд-Амерыка
Platense
0:0
Uruguay Montevideo
Хувентуд
0:1
Сэра Ларго
Фенікс Мантэвідэа
1:0
Атэнас
Asociación Atlética Durazno FC
0:0
Расінг Мантэвідэа
La Luz
0:1
Эль-Танцы Сіслей
Эйрдрыёніанс
1:2
Партык
Дандзі
1:1
Гамільтан
Гретна
3:3
Клайд
Лівінгстан
0:0
Рос Каўнці
Сэнт-Джонстан
5:0
Куін оф зе Саўт
Атвідаберг
1:4
Ландскруна
Дэгерфорс
0:3
ГІФ Сундсваль
Фалькенберг
0:3
М'ельбю
Брамапойкарна
1:2
Трэлебарг
Норчэпінг
5:1
Квідынг
Юнгшыле
1:1
Ёнчэпінг
Эрэбру
2:1
Асюрыска
Умеа
2:3
АФК Эскільстуна
ЛДУ Лоха
2:1
Тэкніка Універсітарыё
Дэльфін
1:1
Імбабура
ЛДУ Партаўеха
2:0
Эсмеральдас Петралера
Універсідад Каталіка Кіта
1:1
ЭСПОЛІ
Левадыя-2
1:3
FC TVMK Tallinn II
Тулевік-2
4:0
Дынама Талін
Калеў
2:1
Флора-2
Курэсаарэ
4:2
Ныме Калью
Лоатус
0:0
Элва
Кансадоле Сапара
1:4
Вісэл Кобе
Мантэдыё Ямагата
1:3
Саган Тосу
Зеспакусацу Гума
2:5
Эхіме
Сенан Белмары
0:1
Ёкагама
Такусіма
2:2
Токіа Вердзі
Расінг Фероль
2:0
Рая Вальекана
Рэал Аўеда
2:4
Універсідад Аўеда
Баракальда
0:0
Паленсія
Атлетык Б
0:3
Эйбар
Лемона
3:1
Марына дэ Луанка
Валенсія Б
1:0
Барбастра
Эспаньёл Б
2:0
Эльдэнсе
Асасуна Б
1:1
Барселона Б
Марбелья
0:0
Вільянуэва
Мерыда УД
0:0
Картахена
Расінг Партуэнсе
3:1
Баса
Браўн дэ Андроге
1:1
Атлетыка Атланта
Эстудыянтэс дэ Касерас
3:0
Сарм'ента
Дэпартыва Морон
2:2
Сан-Тэльма
Тальерэс Рэмедыяс
0:0
Дэпартыва Арменіо
Дэпартыва Эспаньёл
0:0
Фляндрыя
Ол Бойз
0:0
Тэмперлей
Каўдэнбіт
1:1
Эйр Юнайтэд
Форфар Атлетык
1:1
Рэйт Роверс
Грынак Мортан
3:0
Странрар
Пітэрхэд
1:2
Алоа Атлетык
Стэрлінг Альбіён
2:1
Брыхін Сіці
Рот-Вайс Ален
1:1
Баер II
Барусія Мёнхенгладбах-2
2:3
Кікерс Эмдэн
Хольштайн
1:2
Санкт-Паўлі
Вуперталь
2:1
Барусія Дортмунд-2
Магдэбург
0:2
Любек
Дынама Дрэздэн
1:4
Вердэр-2
Рот-Вайс Эрфурт
2:1
Герта-2
Мюнхен-2
0:0
Ройтлінген
Веен
5:0
Пірмазенс
Karlsruher SC II
1:0
Інгальштат
Эльферсберг
2:3
Пфулендорф
Хофенхайм
4:0
Саарбрукен
Гесэн-Касель
3:3
Шпартфройндэ Зіген
Бервік Рэйнджэрс
3:2
Арброт
Іст Файф
2:2
Альбіён Роверс
Іст Стэрлінгшыр
0:2
Дамбартон
Мантроўз
0:1
Стэнхаўсм'юір
Куінз Парк
3:0
Элгін Сіці
Олдэршот
0:1
Моркэм
Олтрынхем
2:1
Саўтпорт
Дагенхэм
1:3
Кідэрмінстэр
Эксэтэр
1:2
Стаффорд Рэйнджэрс
Форэст Грын
1:0
Кроўлі
Эбсфліт Юнайтэд
1:0
Уокінг
Halifax Town AFC
1:2
Бертан
Сэнт-Олбанс Сіці
0:6
Грэйс Атлетык
Стывенідж
0:2
Нортвіч Вікторыя
Тэмуорт
2:2
Ёрк Сіці
Уэймут
1:1
Рашдэн
Прайсен
1:3
Вестфалія 04
OSC Vellmar
3:1
SV Bernbach
Франкфурт
3:0
Вальдгірмес
Эшбарн
1:3
1. FC Schwalmstadt
FSV Braunfels
0:3
TSG Wörsdorf 1887
RSV Würges
0:4
Вікторыя Ашафенбург
Баварыя Альценаў
4:3
Баунаталь
Філінген
6:1
SV Bonlanden
Фрайберг
1:2
Зандхаўзен
TSV 1846 Crailsheim
3:1
Мангайм
FC Emmendingen 03
0:5
Хайдэнхайм
Вальдхоф
4:1
Балінгер
Ульм
6:2
FC Pforzheim
Фрайбург-2
4:0
Stuttgarter Kickers II
Зонненхоф-Грасаспах
1:2
Нарманія Гмюнд
Eintracht Braunschweig II
3:1
Ноймюнстэр
Армінія Гановер
3:0
VfL 93 Hamburg
SV Germania 90 Schöneiche
0:0
Берлінер
Тэніс Барусія
1:1
Шэнэбэрг
Ганза-2
2:1
Людвігсфельдэ
Таргелафер
0:1
Бабельсберг
Ісманінг
3:2
SC Fürstenfeldbruck
Вюрцбург
3:2
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
Байройт
2:0
VfL Frohnlach 1919
Айнтрахт Бамберг
1:1
1. FC Bad Kötzting
Мемінген
3:0
Вайдэн
Carl Zeiss Jena II
1:0
SV Dessau 05
Хемніцэр
2:0
FC Energie Cottbus II
Аўэрбах
2:2
VfB Pößneck
SG 06 Betzdorf
2:2
Рот-Вайс Хасбарн
Зальмор
2:3
FSV Ludwigshafen-Oggersheim 1913
Хаўэнштайн
0:0
Варматыя Вормс
Айнтрахт Трыр
2:1
Borussia Neunkirchen
Eintracht Bad Kreuznach
2:3
Хомбург
Бішоп Стортфард
0:0
Хістан
Дорчэстэр Таун
0:1
Богнар-Рыджыс Таун
Істборн Бора
1:1
Бейсінгсток Таун
Фарнбара
1:1
Люіс
Фішэр Атлетыкс
3:0
Хэйз
Ньюпорт
3:1
Сатан Юнайтэд
Солсберы Сіці
0:1
Брэйнтры Таун
Таррок
1:1
Хавант энд Уотэрлувіл
Уэлінг Юнайтэд
5:0
Бэдфард Таун
Уэстон-супер-Мар
3:3
Істлі
Едзін
5:0
Кембрыдж Сіці
Бліт Спартанс
3:0
Ланкастэр Сіці
Гэйнсбара Трыніці
1:2
Воксхолл Мотарс
Хэрагіт
1:1
Дройлсдэн
Хакнэл Таун
4:2
Вустэр Сіці
Хайд
2:0
Хінклі
Кетэрынг
2:1
Стэйлібрыдж
Лей Джэнесіс
1:1
Скарбара
Moor Green FC
0:1
Уорксоп Таун
Нанітон Бора
3:0
Барроу
Рэддзітч Юнайтэд
3:2
Олфрэтон Таун
Уоркінгтан
3:0
Фарслі
Гул
1:3
Уэйкфілд
Стоксбрыдж Парк Стылз
2:0
Бэмбер Брыдж
Ілфард
1:1
Бяры Таун
Флэкуэл Хіт
1:2
Эйвлі
Нью Мілтан
4:1
Чэшам Юнайтэд
Бэшлі
4:1
Аксбрыдж
Белпер Таун
1:0
Грэслі
Алкі Ларнака
2:0
MEAP Nisou
Анагенсісі Дзерынія
2:0
Iraklis Yerolakkou FC
Эносіс Неон
1:1
Анісілас
AE Mesogis
0:3
АПОП
Шарлеруа
2:2
ВВ Хаме
Эксельсіёр Мускрон
2:0
Цюбіз
Генк
3:2
СБ Гел
Льерс
2:1
Беверэн
Антвэрпэн
4:1
Лакерэн
Андэрлехт
5:1
Дэсель Спорт
Вестэрла
1:0
Уайт Стар
Слабада
1:2
Араш'е
Адзінства Біхач
2:1
Шырокія Брыег
Чэлік
3:0
Барац Лазня-Лука
Леатар
1:0
Славія Сараева
Раднік
1:0
Модрыча
Сараева
2:1
Вележ
Этнікас
0:0
Эносіс
Анартосіс
2:1
Алімпіякас Нікасія
Амонія
3:0
Апалон
Айя-Напа
0:1
АЕК Ларнака
Арыс Лімасол
2:0
АЕП
Armagh City FC
2:3
Партадаўн
Балімена Юнайтэд
0:0
Лінфілд
Калрэйн
2:4
Limavady United FC
Данегал Селтык
2:3
Гленавон
Дангэнан Свіфтс
3:2
Кліфтонвіл
Ларн
0:4
Глентаран
Лісберн
1:1
Крузэйдэрс
Лофгал
1:1
Ньюры
Дубніца
1:1
Слован Браціслава
Ружамберак
1:1
Кошыцэ
Дукла
1:1
Сенец
Жыліна
3:0
Артмедыя
Спартак Трнава
3:2
Трэнчын
Інтэр Браціслава
3:0
Нітра
Cwmbran Town
4:5
Кармартэн Таун
Welshpool Town
1:0
Ньютаун
Аберыствіт
1:1
Эйрбас ЮКей
Гап Конназ Куэй
4:3
Caersws FC
Порт-Толбат Таун
0:5
Бангоре Сіці
CPD Porthmadog FC
1:2
Нью Сэйнтс
Ланелі
3:1
Кефн Друідз
Рыл
3:2
Хаверфордвест
ХБ Торсхаўн
2:0
ІФ Фуглаф'ёрдур
ЭБ-Стрэймур
0:1
Кі Клаксвік
Рунавік
2:0
Б-68 Тафтір
ІФ Скала
1:1
Судурай
ГІ Гета
1:2
Б-36 Торсхаўн
Камен Інград
1:3
Славен
Заграб
3:0
Цыбалія
Рыека
1:3
Меджымур'е
Хайдук
2:0
Істра 1961
Вараждзін
2:1
Шыбенік
Осіек
0:4
Дынама Заграб
Будучнаст
1:0
Рудар Плеўля
Дзячыч
0:0
Могрэн
Беране
3:1
Цітаград
Петравац
1:0
Суцьеска Нікшыч
Зэта
1:0
Ком
Грбаль
0:0
Едзінства