АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 12 красавіка 2012
Чарнаморец-2 Адэса
0:0
СКАД-Ялпуг
Скала Стрый
0:1
Чаркаскі Дняпро
Ільічовец-2
0:2
Нікапаль
Шахцёр-3
1:3
Сталь Каменскае
Краматорск
1:0
Металург-2 Запарожжа
Дынама Хмяльніцкі
1:1
ФК Сумы
Гарняк-Спорт
2:3
Шахцёр Свярдлоўск
Палтава
3:1
Днепр-2
УкрАгракам
1:1
Энергія Новая Кахоўка
Ніва Тэрнопаль (да 2018)
1:3
Дзясна
Прыкарпацьце (2004-2012)
0:0
Адзінства Пліскі
Мір
2:0
Севастопаль-2
Крэмень
2:1
Крыўбас
Крышталь Херсон
0:1
Рэал Фарма
Sanat Sari
2:1
Mes Rafsanjan
Алюмініум Арак
2:1
Iranjavan Bushehr FC
Payam Mokhaberat Shiraz
1:2
Parseh Tehran FC
Shahrdari Bandar Abbas
1:1
Стыл Азін
Persepolis Shomal FC
2:1
Foolad Yazd
Абумаслем
3:1
Машын Сазі
Пайкан
1:1
Etka FC
Рэал Картахена
1:2
Барранкілья
Сукрэ
2:0
Энвігада
Онсе Кальдас
3:1
Дэпартыва Перэйра
Санта-Фэ
2:3
Мільянарыёс
Картулуа
3:2
Бакі Хуніёрс Гартуй
Амерыка дэ Калі
3:3
Атлетыка Калі
Magharoeli Chiatura
1:0
Kolkheti Khobi
Skuri
1:1
Самгуралі
FC Zooveti Tbilisi
0:0
Месхэці
Sulori
0:4
Meshakhte
Imereti Khoni
2:0
FC Adeli Batumi
Мерані
1:2
FC Chkherimela Kharagauli
Грыміо Бразілі
2:2
EC 14 de Julho
SC Rio Grande
3:2
Guarany FC (Camaquã)
Juventus AC (Santa Rosa)
1:3
Глорыя Вакарыя
FC Aral Nukus
2:1
G'allakor-Barsa
Харэзм
1:2
Сагдыяна
Nasaf II
0:1
Khiva
Surkhon-2011 Termez
1:0
Buxoro FK II
Yuzhanin Navoiy FC
2:1
Mash'al II
FK Registan Samarkand
2:2
YoShLIK Kasan
Albacete Balompié II
3:0
CD Carranque
Вільяррубія
2:1
Альманса
Hellín Deportivo
3:0
Sporting La Gineta CF
Torrijos
2:1
Atlético Ibañés
Ільескас
1:4
CD AZUQUECA
Тамеласа
3:0
UD Talavera de la Reina
Velbazhd
3:0
FK Chepinets Velingrad
Марэк
0:0
FK Strumska slava 1927 Radomir
OFK Kostinbrod
0:4
Perun Kresna
Септэмўры
5:0
FK Vitosha Dolna Dikanya
Хебыр
3:5
FK Levski 1923 Elin Pelin
Беласіца
3:0
Hebar 2011 Pazardzhik
FK Germaneya Sapareva banya
2:1
Рылскі Спартыст
Oborishte Panagyurishte
1:0
Вітоша
Pirin Razlog
6:1
FK Minyor Bobov dol
FC Svilengrad 1921
0:0
FK Burgas
Botev Galabovo
3:0
FK Gigant Saedinenie
FC Chirpan
0:1
FC Sportist Roza
Арда
0:0
Tundzha Yambol
Zagorets
0:1
Spartak Plovdiv
FK Rozova dolina Kazanlak
3:3
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Rakovski 2011
1:0
FK Sozopol
FK Hebros 1921 Harmanli
0:0
FK Dimitrovgrad 1947
Аль-Халідж
0:5
Аль-Вахда Мека
Аль-Рыяд
0:0
Аль-Таі
Аль-Шола
0:0
Al Jeel Club
Аль-Бацін
3:4
Hottain
Абха
2:1
Аль-Ватані
Аль-Хазем
2:0
Дамак
Аль-Аруба
1:0
Аль-Нахда
Al Suqoor
0:0
Ухуд