АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 12 лютага 2014
Батафага
2:0
Сан-Ларэнса
Самара
0:1
Атлетыка Мінейра
Сантас Лагуна
1:0
Арсенал Сарандзі
Санта-Фэ
3:1
Насьяналь Асунсьён
Універсітарыё Дэпартэс
0:1
Велес Сарсфілд
Чыкага Файр
3:0
Арланда Сіці
Univ. Queensland
0:4
Brisbane Olympic FC
Каліякра
1:2
Rakovski 2011
Пушча
5:2
ZKS Stal Stalowa Wola
Queensland Lions FC
5:1
Wynnum Wolves FC
УкрАгракам
3:0
Жамчужына Ялта
Алімпія Грудзяндз
3:4
Радамяк
Крэмень
2:0
ФК Сумы
Банга
2:2
Вігры
Шыафок
2:4
Ламбард-Тата
Дэбрэцэн
3:1
Газ Метан
Мезекевешд
1:0
Felsotarkany SC
Спартак Варна
1:0
Арарат
Sesvete
2:1
NK Vrapče Zagreb
Стабек
2:0
Санэфіёрд
Горыца
0:2
Црвена Зорка
Лудагорац
3:2
Краснадар
Урал
Чукарычкі
Растоў
5:4
Урал
La Unión CF
0:1
Нордшэланд
Белхатуў
1:1
Заглембе Сасновец
Арка
0:0
Стоміль
Дынама Масква
5:0
Днепр
Гуанчжоу
1:5
Фехервар
Дынама Кіеў
3:1
Малага
Оптык Ратэнаў
2:0
SV Altlüdersdorf
ГАІС
1:0
Фалькенберг
Уйпешт
1:3
Брандбю
Шэмрак Роверс Б
1:2
Брэй Уандэрэрс
Paduano Esporte Clube
1:4
Sampaio Corrêa RJ
América FC Três Rios
Barra Mansa FC
Queimados Futebol Clube
2:2
Angra dos Reis
Партугеза-РЖ
0:0
Grêmio Mangaratibense
Амерыкана
EC Miguel Couto
Амерыка Рыа-дэ-Жанейра
Serra Macaense
Clube Atlético da Barra da Tijuca
0:2
Olaria
EC São João da Barra
2:1
Тыгрэс да Бразілі
Котон Спорт
2:1
Fovu Club de Baham
Космас Бафія
2:1
Douala Athletic Club
Scorpion FC de Bé
1:0
Njalla Quan Sport Academy
Canon de Yaoundé
1:2
Sable de Batié
Bamboutos de Mbouda
2:1
Panthère
Лум
1:0
Renaissance FC de Ngoumou
APEJES Football Academy
1:0
New Star
Young Sport Academy Bamenda
0:0
Unisport de Bafang
Les Astres FC de Douala
2:1
Tonnerre
Рэд Бул Бразілі
1:0
Марылія
São José EC
0:0
Grêmio Catanduvense de Futebol
Atlético Monte Azul
0:0
Гуарані Кампінас
Грыміо Баруэры
1:1
Санта-Андрэ
ASD Anzio Calcio 1924
1:1
ASD Cynthia 1920
ASD Mezzolara
3:1
AS Sancolombano Calcio
Verbania
0:1
USD Lavagnese
Хапаэль Раанана
1:2
Макабі Пэтах-Тыква
Хапаэль Хайфа
0:3
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
Хапаэль Кфар-Сава
0:2
Хапаэль Беэр-Шэва
Police FC
1:0
La Horquetta Rangers FC
Central FC
2:2
W Connection
Athletic Club Port of Spain
0:0
San Juan Jabloteh