АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 08 чэрвеня 2016
Clube Atlético da Barra da Tijuca
1:1
Гойтакас
Ітабараі
São Gonçalo FC Rio de Janeiro
Artsul
3:0
Queimados Futebol Clube
Амерыкана
1:0
Audax Rio
Angra dos Reis
3:0
Дукі-дэ-Кашыас
Кампас
2:1
Нова-Ігуасу
Olaria
1:0
Barra Mansa FC
Gonçalense
5:1
Belford Roxo FC
Les Astres FC de Douala
0:0
Bamboutos de Mbouda
Young Sport Academy Bamenda
0:0
Dragon Club de Yaoundé
Canon de Yaoundé
0:2
APEJES Football Academy
AS Aigle Royal Menoua
2:0
Botafogo FC de Douala
Lion Blessé de Fotouni
2:1
Космас Бафія
Эдынг
2:1
Unisport de Bafang
New Star
1:0
Racing
Ifeanyi Uba
Giwa FC
МФМ
2:0
Nasarawa United
Лобі Старз
3:1
Шуцінг Старс
Akwa United FC
3:3
Sunshine Stars FC
Abia Warriors FC
1:1
Ikorodu United FC
Wikki Tourist
1:0
El Kanemi Warriors FC
Вары Вулвз
2:2
Heartland FC Owerri
Энугу Рэйнджэрс
1:0
Кано Піларс
Niger Tornadoes
1:0
Плато Юнайтэд
Mash'al II
Oq-tepa
Nasaf II
2:1
Lokomotiv BFK
FC Aral Nukus
1:3
Sementchi Kuvasoy
Харэзм
4:0
FK Yozyovon Lochinlari
FK Zaamin
0:2
FK Khotira-79 Uychi
Дынама Самарканд
4:1
FK Kasansay
Жэнус
1:2
Guajará
Жы-Парана
4:0
Ariquemes
Рэал Арыкемес
3:0
Rolim de Moura
Armazém Morumbi Futebol Clube
0:5
Ранданьенсе
FK Slovan Nemšová
5:1
FC ŠTK 1914 Šamorín
Пухаў
4:0
Spartak Vráble
FC Spartak Trnava III
2:1
FKM Nové Zámky
Topoľčany
1:0
FC Neded
DAC 1904 Dunajská Streda II
0:1
KFC Komárno
Baník Prievidza
1:3
ŠK LR Crystal Lednické Rovne
Veľký Meder
1:0
Дубніца
Palárikovo
1:2
FC Slovan Galanta
TJ OFC Gabčíkovo
TJ Družstevník Veľké Ludince
MŠK Fomat Martin
8:0
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa II
Pezinok
5:1
Tomasov
LA Laguna
1:4
Southern California Seahorses
Cincinnati Dutch Lions FC
1:5
Dayton Dutch Lions
Таронта-2
1:1
Derby City Rovers
The Villages
1:3
Treasure Coast Tritons
КРБ
2:1
Сампаё Карэа
Пайсанду
1:3
Наутыка
Браганціна
1:0
Аваі
Тупі
0:1
Аэстэ
Парана
0:0
Атлетыка Гаяньенсе
Крысіума
3:0
Грыміо Бразілі
Сеара
1:0
Лондрына
Гойяс
0:2
Баія
Лувердэнсе
0:2
Віла Нова
Жаінвіль
0:2
Васка да Гама
Шылуце
1:4
Шылас
Кражантэ
5:3
Віціс
Джугас
1:2
Банга
Жальгірыс-2
5:2
Лакаматывас Радвілішкіс
Невужыс
2:2
Рыцярай-2
Коян Зайкра
0:0
Чхунам Асан
Канвон
0:0
Кеннам
Чхунчжу
3:1
Сеул І-Лэнд
Тэгу
1:1
Пучхон-1995
Тэчжон Сіцізэн
1:1
Ан'ян
Джэф Юнайтэд
3:0
Мантэдыё Ямагата
Токіа Вердзі
1:1
Гіфу
Маціда Зэльвія
1:2
Сімідзу С-Палс
Ёкагама
1:1
Міта Холіхак
Мацумота Ямага
3:2
Кансадоле Сапара
Рэнофа Ямагуці
1:1
Эхіме
Каматамары Санукі
1:3
Кіёта Санга
Такусіма
2:3
Фаджыяна Акаяма
Джыраванц Кітакюсю
0:3
Зеспакусацу Гума
В-Варэн Нагасакі
1:2
Серэса Осака
Роаса Кумамота
5:2
Цвайген Канадзава