АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 26 чэрвеня 2016
Сіэтл Саундэрс
0:2
Нью-Ёрк Сіці
Ды Сі Юнайтэд
2:0
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
Філадэльфія Юніян
2:3
Ванкувер Уайткэпс
Манрэаль
2:2
Спортынг Канзас-Сіці
Каламбус Кру
1:1
Нью-Ёрк Рэд Булс
Арланда Сіці
3:2
Таронта
Далас
2:0
Рэал Солт-Лэйк
Сан-Хасэ Эрткуэйкс
1:1
Лос-Анджэлес Гэлаксі
Крузэйра
2:1
Палмейрас
Карынтыанс
2:1
Санта-Круз
Амерыка Мінейра
0:1
Атлетыка Мінейра
Віторыя
1:1
Понтэ Прэта
Фламенга
1:2
Флуміненсе
Сантас
3:0
Сан-Паўлу
Інтэрнасьёнал
2:3
Батафага
Атлетыка Паранаэнсе
2:0
Грэміа
Мінесота Юнайтэд
2:4
Леон
Славія Сафія
6:0
Вітоша
Хафельзе
4:3
TSV Schilksee
Хельсінгер
1:2
Валерэнга
Штайнбах Хайгер
3:2
Айтрахт Штаталендорф
Мепен
1:4
Шахцёр
TSV Barsinghausen
1:10
Гановер
Брыхін Сіці
0:3
Абердзін
Ворскла
0:1
Александрыя
Грун Род Кацельні
1:6
Мехелен
SV 08 Rothenstein
1:10
Карл Цэйс
VfL Rheingold Poll
0:8
Вікторыя Кёльн
Hammer SpVg
1:6
Рот-Вайс Эсэн
Эстэрсунд
1:1
Русенбарг
Спартак Нальчык
3:2
Ніжні Ноўгарад
Рапід Вена
1:0
Халадаш
Heur Tongeren
1:5
Стандард
Том
0:0
Сібір
Енісей
0:1
Факел
Зеніт-Іжэўск
0:4
Нафтахімік
Лехія
2:1
АПАЭЛ
Днепр
8:1
Металург Запарожжа
Спартак-2
2:0
Тарпеда Уладзімір
КСУ Краёва
0:0
Зальцбург
Дынама Масква
1:0
Хорн
Лудагорац
3:0
Дынама Тбілісі
Істыклол
1:2
Лакаматыў
Vålerenga Fotball II
1:1
Stord Sunnhordland FK
Альта
2:0
Ельсас
Strømsgodset IF II
1:1
Арэндаль
Ullern
0:0
FK Senja
Скейд
1:2
Гроруд
Oppsal Idrettsforening
1:1
Фола
Stabaek Fotball 2
0:1
Finnsnes IL
Sola
0:3
Egersunds IK
IF Fram
3:1
Нутодэн
Бярум
2:3
Аскер
Kvik Halden FK
6:0
Порс Грэнланд
Benin U17
Sierra Leone U17
Mauritania U17
1:0
Марока U-17
Sudan U17
8:0
Djibouti U17
Tanzania U17
3:0
Seychelles U17
Söderhamns FF
3:1
Будэн
Hudiksvalls Förenade FF
1:0
Skellefteå FF
Konyaspor KIF
2:11
Мутала
FC Gute
3:3
Håbo FF
Les Astres FC de Douala
1:0
New Star
Котон Спорт
3:4
AS Aigle Royal Menoua
Bamboutos de Mbouda
1:0
Космас Бафія
Panthère
0:0
Canon de Yaoundé
Unisport de Bafang
0:2
Lion Blessé de Fotouni
Racing
1:0
Юньён Дуала
APEJES Football Academy
1:0
Dragon Club de Yaoundé
Эдынг
0:0
Лум
Botafogo FC de Douala
0:1
Young Sport Academy Bamenda
IFK Luleå
1:1
IK Sleipner
Акропаліс
4:0
Умеа
FC Höllviken
1:0
Квідынг
Утсіктэн
0:1
Kristianstads FC
Team ThorenGruppen Fotboll
0:5
Брамапойкарна
Carlstad United
0:7
Nyköpings BIS
KSF Prespa Birlik
3:2
Трольхеттан
IK Oddevold
0:0
Ландскруна
Enskede IK
1:4
Браге
Honda Lock
4:1
Sony Sendai
Nara Club
2:0
Briobecca Urayasu SC
Tochigi Uva
1:4
Reinmeer Aomori FC
Verspah Oita
1:1
FC Azul Claro Numazu
Biwako Shiga
0:3
Honda FC
Maruyasu Okazaki
3:3
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
Шан Юнайтэд
0:1
Zeyar Shwe Myay FC
Янгон Юнайтэд
1:1
Аеявадзі Юнайтэд
Southern Myanmar
1:3
Zwekapin United
Hantharwady United
3:2
Chin United
Rivers United FC
Giwa FC
Шуцінг Старс
2:2
Ifeanyi Uba
Sunshine Stars FC
2:0
МФМ
Кано Піларс
5:0
Abia Warriors FC
Плато Юнайтэд
2:0
Wikki Tourist
Nasarawa United
1:0
Niger Tornadoes
FK Kasansay
Oq-tepa
FK Khotira-79 Uychi
1:2
Lokomotiv BFK
FK Zaamin
0:0
FK G'ijduvon
Дынама Самарканд
1:0
Nurafshon-Bukhara
The Villages
2:1
South West Florida Adrenaline
FC Miami City
3:0
IMG Academy Bradenton
Orange County SC II
2:3
LA Laguna
Portland Phoenix
2:2
FA Euro New York
Evergreen FC
3:3
New York RB III
Kokomo Mantis FC
2:1
Chicago Fire Premier FC II
Reading United
4:3
Ocean City Nor'easters
Treasure Coast Tritons
0:1
Floridians FC
Tri-Cities Otters FC
0:2
North Carolina Fusion
Dayton Dutch Lions
2:2
Таронта-2
Tormenta II
3:0
West Virginia Alliance FC
Mississippi Brilla
1:1
Midland-Odessa
Peachtree City MOBA FC
1:2
Southern West Virginia King's Warriors SC
San Diego Zest FC
0:0
Fresno FC II
Des Moines Menace
9:0
FC Manitoba
Albuquerque Sol FC
0:2
Tucson
Portland Timbers III
1:2
Sound
Victoria Highlanders
0:0
Washington Crossfire SC
Calgary Foothills Soccer Club
0:0
Kitsap Pumas
Portland Phoenix
4:1
Long Island Rough Riders
Seacoast United Phantoms
4:0
FA Euro New York
Pittsburgh Riverhounds FC II
2:0
Таронта-2
Victoria Highlanders
2:1
Washington Crossfire SC
Санэфіёрд
3:2
Ерва
Фрэдрыкстад
1:1
КФУМ
Хэд
3:0
Осанэ
Рэўфос
1:2
Ранхейм
Левангер
4:0
Бруне
М'яндален
2:1
Конгсвінгер
Уль Кіса
2:0
Стрэммен
Атлетыка Торына
1:1
Альфрэда Салінас
Альянсу Універсідад
3:0
Вілі Серата
Акадэмія Канталаа
1:0
Лос-Кайманес
Спорт Анкаш
3:3
Спорт Бойз
Маннучы
3:2
Уніён Уараль
Далькурд
1:1
АФК Эскільстуна
Сюрыянска
0:3
Эргрутэ
Трэлебарг
2:0
Асюрыска
Сірыўс
1:0
Энгельхольм
Атвідаберг
0:1
Фрэй
Тэкніка Універсітарыё
4:2
Дэпартыва Кіта
Манта
3:2
Гуаласеа
Імбабура
1:2
ЛДУ Лоха
Клан Хувеніль
0:1
Макара
Альмеда
2:2
ЛДУ Партаўеха
Калон Партаўеха
1:1
ЭСПОЛІ
Мантэдыё Ямагата
2:2
Міта Холіхак
Джэф Юнайтэд
1:2
Джыраванц Кітакюсю
Ёкагама
1:0
Маціда Зэльвія
Гіфу
2:3
Роаса Кумамота
Рэнофа Ямагуці
0:4
Сімідзу С-Палс
Такусіма
0:1
Цвайген Канадзава
Кіёта Санга
1:2
Мацумота Ямага
Серэса Осака
1:0
Токіа Вердзі
Каматамары Санукі
0:1
Фаджыяна Акаяма
Эхіме
0:1
В-Варэн Нагасакі
Зеспакусацу Гума
0:1
Кансадоле Сапара
Рэма
1:1
АБС
Амерыка Натал
1:1
Батафага-ПБ
Батафага-СП
1:1
Жувентудзе
Гуаратынгета
2:2
Томбенсе
Іпіранга
2:0
Макаэ
Рывер
1:2
Канф'янса
АСА
1:0
Куяба
Баа Эшпарце
1:1
Можы-Мірын
Кашыяс
3:1
Ітуана
Соуза Эшпарце
4:3
Галісія
Волта-Радонда
0:0
Дэспартыву
Мота Клуб
0:0
Такантынаполіс
Жуазейрэнс
3:0
Мараньяа
ССА Масеё
2:1
Сентрал Каруару
Гуарані Жуазейру-ду-Норты
2:2
Парнаіба
Атлетыка Сеарэнсэ
1:1
Ітабаяна
Сера-Тальяда
0:3
Патыгуар
Сержыпі
3:3
Мурысі
Анаполіс
1:0
7 верасня
Гаянезія
1:3
УРТ
Бруску
2:0
Жанкіта Малуселлі
Атлетыка Ліненсе
1:0
Сан-Паўлу Рыу-Грандзі
ПСТС
0:0
Інтэрнасьёнал Лажыс
Флуміненсе Фейра-дзі-Сантана
2:1
Кампіненсе Кампіна-Грандэ
Сан-Бэнту
0:1
Віла Нова
Насьёнал Амазонас
2:1
Трэм Макапа
Сантас Макапа
2:3
Агія-дэ-Мараба
Глоба
1:1
Амерыка Рэсіфі
Арагуая
2:4
Сэйляндыя
Рыа-Бранка
3:0
Ранданьенсе
Сан-Франсіску
2:2
Бары
Вафа
2:1
Ашанці Голд
Тэчыман
1:1
Асантэ Катоко
Легон Сіціз
1:0
Берэкум Чэлсі
Інтэр Элайс
1:0
Секондзі Хасаакас
Бечым Юнайтэд
2:1
Адуана Старз
Эбусуа Дуорфс
1:0
Ліберці
Хартс оф Оук
1:0
Дрымз
Нью-Эдуб'язэ
1:0
Медэама