АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 03 лютага 2017
Мантэвідэа Уондэрэрс
0:2
Стронгест
Індэпендэнтэ дэль Валье
1:0
Алімпія Асунсьён
Дэпартыва Кап'ята
1:3
Універсітарыё Дэпартэс
Аяча
2:1
Клермон
Ам'ен
1:2
Нiм
Лаваль
0:0
Валансьен
Гаўр
1:1
Рэд Стар Сэн-Уан
Ланс
0:0
Труа
Ньёр
3:2
Бурк-ан-Брэс
Рэймс
1:1
Тур
Страсбур
2:0
Газелек Аяча
Венлі
4:1
Дэ Графсхап
Дэн Босх
2:1
НАК
Камбюр
3:0
Хелмонд Спорт
Аякс-2
4:1
Валвейк
Дордрэхт
2:2
Фартуна Сітард
Эмен
3:1
Волендам
Маастрыхт
0:0
Ахілес 1929
Утрэхт-2
0:2
ПСВ-2
Эйндховен
4:1
Алмеры Сіці
Тэлстар
3:1
Топ Ос
Штурм
ЦСКА
Chivas Rayadas de Guadalajara
1:1
Бока Хуніярс
Adelaide City FC
2:0
North Eastern MetroStars SC
Цюмень
4:0
Кызыл-Жар
Гарняк-Спорт
2:0
Металург Запарожжа
Campbelltown City SC
5:1
Croydon FC
Adelaide Blue Eagles
2:0
Adelaide Cobras FC
Гурнік Забжэ
3:0
Опава
Нікалаеў
Верас
Хорн
0:0
Dorogi FC
Вікторыя Кёльн
1:2
Саарбрукен
Люнгбю
0:1
Сількебарг
Расінг Авельянеда
1:1
Нуэва Чыкага
Абалонь
1:2
Чаркаскі Дняпро
ФК Сочы (да 2017)
1:0
Сокал
Фехервар
0:2
Лакаматыў
ГОШК
1:2
NK Novigrad
Сенан Белмары
0:0
Сувон Самсунг Блювінгс
Спліт
1:1
Дынама Мінск
Легія
1:0
Тэчжон Сіцізэн
Радамяк
1:0
КСЗА
Сэннэр'юске
1:0
ЦСКА Сафія
Эльфсбарг
1:1
Хальмстад
Алесун
0:2
Крысціянсунд
Матэрсбург
4:0
СК Вена
Фрэдрыкстад
0:3
Скейд
Стрэммен
4:3
Нутодэн
Спарта Прага
2:0
Зеніт
Хэд
7:0
Herd
Краснадар
0:0
Фехервар
Вікінг
2:0
Brodd
Балінамалард Юнайтэд
0:4
Лімэрык
Глентаран
Дэры Сіці
Голуэй
2:1
Атлон Таун
Хэкен
Брандбю
Al-Trgee
1:1
Al Draih
Al-Kawkab
1:0
Аль-Айн Саудзі
Al-Muzahmiyya
1:0
Al Safa
Al-Washm
2:1
Al Suqoor
Абха
1:1
Джидда
Hapoel Jerusalem
1:0
Макабі Ахі
Хапаэль Пэтах-Тыква
1:0
Maccabi Sha'arayim
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
0:2
Хапаэль Рамат-Ган
Макабі Нетання
1:1
Ironi Nesher
Beitar Tel Aviv Bat Yam
1:2
Hapoel Bnei Lod FC
Perlis
1:3
Сабах Ката-Кінабалу
АТМ
1:5
Kelab Bolasepak Johor Darul Ta'zim II FC
Тэрэнгану
2:1
Петалінг-Джая Сіці
Pahang Kuantan FA
3:1
ПДРМ
Негеры-Сембілан
3:1
ПКНП
Куала-Лумпур
1:1
УІТМ
Параду
2:1
Бліда
Эль-Эульма
1:0
Арба
Беджая
3:0
WA Boufarik
Скiкда
1:0
Біскра
Саіда
1:1
Хруб
Аін Факрун
0:2
маскара
Бордж Бу Арэрыдж
1:2
АСМ Оран