АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 02 сакавіка 2017
Насьёналь Патасі
3:1
Спорт Уанкайо
Ансаатэгі
3:0
Уракан
Палестына
0:1
Атлетыка Венесуэла
Расінг Авельянеда
1:0
Рыянегра Агілас
Хуан Аурыч
0:2
Арсенал Сарандзі
Royal Montserrat Police Force FC
0:16
Cibao Fútbol Club
Club Barcelona Atletico
4:0
Elite SC
Don Bosco
1:1
Сэнт-Роз
Montego Bay United FC
2:3
Jennings Grenades FC
Odishi 1919 Zugdidi II
0:4
Zana Abasha
Samgurali II
4:1
FC Imereti Khoni II
FC Lesitchine
3:0
FC Dinamo Batumi II
FC Matchakhela Khelvachauri
3:2
Egrisi
FC Alazani Gurjaani
0:1
FC Abuli Akhalkalaki
Sinatle FC
6:0
Месхэці
Liakhvi Achabeti
6:1
FC Sarti Sartitchala
АСМК Сухумі
2:1
Sakartvelos Teknikuri Universiteti
FC Voyage Tbilisi
3:2
FC Racha Ambrolauri
Hereti Tchabukiani
2:2
FC Tori Borjomi
35-e Skola
2:1
Tbilisi 2016 FC
FC Saburtalo Tbilisi II
1:0
Iberia
Гуарані Мінэйра
3:0
Formiga EC
Social FC
0:0
Nacional Atlético Clube
Араша
1:1
Патрасіненсе
Убераба
2:1
CAP Uberlândia
Rio Preto
2:0
Сан-Каэтана
Аэстэ
1:2
Рыа-Клара
Браганціна
1:2
CA Juventus
Партугеза
1:2
CA Votuporanguense
XV Пірасікаба
1:1
Можы-Мірын
Batatais
1:0
Барбарэнсэ
Гуарані Кампінас
1:2
Капіварыяна
Barretos
2:1
Taubaté
Velo Clube
1:3
Пенапаленсе
Internacional FC
11:0
Wagiya
Placencia Assassins
2:1
FF Valley Pride
FC Belize
2:2
Belize Defence Force
Hankook Real Verdes United FC
2:2
Police United FC
Сіноп
1:3
Флуміненсе
Жаінвіль
1:0
Сан-Раймунда Сантарэн
Аваі
1:1
Лувердэнсе
ПСТС
2:4
Сан-Паўлу
АБС
1:1
ГА Аудакс
Сампаё Карэа
2:0
Гуарані Жуазейру-ду-Норты
Гурупі
2:0
Рыа-Бранка
Віла Нова
1:2
Васка да Гама
Бруску
0:0
Карынтыанс
Баа Эшпарце
0:0
Гойяс
CARA Brazzaville
1:2
Nico-Nicoyé
Этуаль дзю Конга
0:0
Отаа-д'Оё
CS La Mancha
4:0
Д'ябль Нуар
Леапардс
0:0
Jeunes Fauves FC
Дэпартыва Рэал Сасьедад
2:0
Віда
Маратон
3:1
Хутыкальпа
Сасіяль Соль
1:1
Рэал Эспан'я
Матагуа
4:0
Платэнсе Пуэрта-Картэс
Гандурас Прагрэса
2:1
Алімпія Тэгусігальпа
Патрыётас
0:1
Індэпенд'ентэ Мэдэльін
Картулуа
0:0
Атлетыка Букараманга
Тыгрэс дэ Соача
1:1
Санта-Фэ
Альянсу Петралер
3:3
Амерыка дэ Калі
Мунісіпаль Ліберыя
0:2
Перэс Селядон
Сан-Карлас
1:0
Сантас дэ Гуапілес
Картахінес
2:1
Кармэліта
Алахуэленсе
2:2
Лімон