АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 02 красавіка 2017
Тарына
2:2
Удынезэ
Джэнаа
0:5
Аталанта
Фіярэнціна
1:0
Балоння
Палерма
1:3
Кальяры
К'ева
1:2
Кратонэ
Пескара
1:1
Мілан
Напалі
1:1
Ювентус
Чайкур Рызеспор
0:1
Трабзанспор
Асманлыспор
0:2
Газіянтэпспар
Каньяспор
2:0
Бурсаспор
Бешыкташ
3:0
Генчлербірлігі
Ды Сі Юнайтэд
2:1
Філадэльфія Юніян
Мінесота Юнайтэд
4:2
Рэал Солт-Лэйк
Х'юстан Дынама
4:1
Нью-Ёрк Рэд Булс
Ванкувер Уайткэпс
4:2
Лос-Анджэлес Гэлаксі
Чыапас
0:3
Пумас
Атлас
3:3
Ціхуана
Тыгрэс
0:1
Леон
Марэлія
0:0
Гвадалахара
Пачука
0:0
Пуэбла
Амерыка
1:0
Мантэрэй
Талука
2:0
Некакса
Лілестрэм
2:1
Санэфіёрд
Стремсгодсет
3:1
Хеўгесун
Сарпсбарг-08
3:1
Сагндаль
Стабек
3:1
Алесун
Трамсё
1:1
Бран
Русенбарг
3:0
Од
Кільмес
2:3
Расінг Авельянеда
Бельграна
0:1
Калон
Бока Хуніярс
1:0
Дэфенса і Хустысія
Эстудыянтэс
2:0
Арсенал Сарандзі
Ланус
4:2
Банфілд
Сарм'ента
2:2
Расарыё Сентраль
Чанчунь Ятай
0:2
Шаньдун Тайшань
Ляанін Хувінь
3:1
Цзянсу Сунін
Цяньцзінь Цзіньмэнь Тайгер
2:0
Чунцын Лянцзян
Бэйцзін Гоань
2:1
Шанхай Шэньхуа
Жыл Вісэнтэ
1:0
Акадэміка
Кова П'едадзе
1:0
Кавіля
Акадэміку дэ Візэу
2:2
Лейшаэш
Спортынг Б
5:1
Альяненсе
Варзім
1:1
Пенафіэл
Візела
2:1
Партыманенсе
Бенфіка Б
0:4
Уніян Мадэйра
Фамалікан
0:0
Віторыя Гімараэш Б
Менеменспор
4:1
Кайсеры Эрджыеспрэч
Эюпспор
1:2
Кыркларэліспор
Гэтыямесгут Белядзьеспор
2:0
Айдынспор
Башкент Акадэміі
1:1
Анкарагюджу
Такатспор
0:1
Гюмюшханеспор
Нідзе Бяледзія
0:1
Інэгелспор
Сарыер
2:0
Каршыяка
Тузласпор
0:1
Кастамонуспор
Анадолу Ускюдар
1:1
Эрзурум ББ
Конья Шэкерспор
2:0
Афспор
Назілі Беледзіе
3:2
Буджаспор
Зонгулдак Кемюрспар
0:0
Кечыарэнгюджу
Хаджэтэпе
3:2
Пендікспор
Кахраманмарашспор
1:1
Сівас 4 Эйлюль
Амед
1:0
Керфез Белядзіе
Істанбулспор
0:1
Фаціх Карагюмрюк
Лінт
4:0
Wil II
Інтэрстар Жэнева
5:0
Сігнал Берне-Канфіньён
FC Sirnach
1:1
FC Schaffhausen II
FC Wohlen II
2:2
Лісталь
FC St. Margrethen
1:0
Фраенбах
Бюль
1:0
FC Thierrens
Ольтэн
1:2
FC Lenzburg
Лангенталь
4:0
Альшвіль
Косава
1:0
Руці
Жанолье-Бэньен
0:0
Цічына
Муцье
3:2
Бінінген
Зубінген
1:4
FC Rothrist
FC Vallorbe-Ballaigues
2:1
Dardania Lausanne
Архангазіспор
1:3
Элязіз Беледзіеспор
Дэнізлі Беледзіе
2:1
Ардуспор
Пазарспор
1:0
Буджаспор-1928
Батман Петральспор
0:0
Чаталджаспор
Цюрк Метал Кырыкале
0:6
Ешыль Бурса
Сілаўрыспар
1:0
Кемерспор 2003
Дзярсімспор
0:2
Маніса ББСК
Бодрумспор
2:2
Халід Эдзіп Адыварспор
Кірыкханспар
2:3
Чанаккале Дарданэльспор
Дзюзджэспор
4:2
Дэрынджэспор
Эрбааспор
1:1
Йомраспор
1461 Трабзон
1:2
Мальцепеспор
Сакар'яспор
5:1
Тарсус Ідман'юрду
Паяс Беледзіеспор 1975
0:1
Байрампашаспор
Афжэт Аф'ёнспор
3:0
Мугласпар
Бергама Белядзіе
1:0
Анкара Адліе
Дарыджа Генчлербірлігі
4:0
Ені Дыярбакырспор
Султанбейлі Белядзіе
1:1
12 Бінгельспор
ŠD Videm
0:3
Рагашка
NK Jadran Dekani
6:0
NK Ilirska Bistrica
Postojna
1:1
NK Vipava
Odranci
3:1
NK Avto Rajh Ljutomer
Lesoplast Križevci
1:2
NK Grad
NK Bogojina
2:1
NK Rakičan
NK Hotiza La Storia
3:1
NK Čarda Martjanci
Мура
2:0
NK Polana
NK Tromejnik Kuzma
2:1
ND Beltinci
NK ZU-VIL Brunšvik
2:3
Драваград
Шмартна
0:2
ND Dravinja Kostroj
ND Ilirija Ljubljana
1:0
NK Komenda
ŠD NK Kolpa
2:0
SD Šencur
Славічын
2:1
FC Spartak Velka Bites
Гавіраў
1:2
FK Nove Sady
Метэор
3:0
N. Byskovice
Карлавы Вары
0:1
Клатавы
Сокал Бразаны
0:0
Штэці
FK Pardubice II
2:3
Сокал Жываніцы
SK POLABAN NYMBURK
3:0
Хомутаў
Старая Ржышэ
1:2
Ждзяр-над-Сазавоу
Пелгржымаў
2:0
Врхавіна
Славай Поўная
3:5
Бржэцлаў
SC Pustá Polom
1:4
Шумперк
Сушыцэ
0:6
Доубраўка
Зеніт Часлаў
5:1
Трутноў
Пенчын-Турноў
1:0
Sportovni Sdruzeni Ostra
Увалы
0:1
Банік Соўш
FC Kevitan
1:4
Грамшы
Люзи-2008
0:1
Эгнатыя
Улазнія-2
3:0
Tirana II
Альпетрол
4:0
Ада
Вора
4:2
KS Kukësi II
Велечыку Коплік
0:1
KF Partizani Tirana II
KS Këlcyra
1:2
Орыку
Мемаліяй
2:1
Грамазі
Скрапары
1:0
KS Delvina
KS Maliqi
3:1
Бутрынці
Цяпелена
0:0
Нафтатары
KS Domosdova Prrenjas
2:0
Përmeti
SBRC
2:3
North Village Rams
Flanagan's Onions FC
3:1
Devonshire Colts
Boulevard Community Club
1:0
Robin Hood
Pembroke Hamilton Club
5:0
Dandy Town Hornets
Devonshire Cougars
1:1
Somerset Trojans
Ухань
2:1
Beijing BSU
Далянь Пра
1:0
Харбін Ітэн
Бэйцзін Жэньхэ
0:0
Yunnan Flying Tigers FC
Цанчжоу Майці Лаёнс
1:1
Мэйчжоу Хакка
Мафра
2:0
Алканенэнсе
Віторыя Сернашэ
1:1
Карапіньейрэнс
Навал
0:2
Arc Oleiros
Вілафранкенсэ
2:0
Калдаш
Педраш Салгадаш
1:4
Сан-Марцінью
AFC Gandra
1:0
Трафенсе
Лім'янаш
0:2
Мірандэла
Гафанья
2:0
Алівейрэнс
ПЕКЛА Алівейрэнс
0:0
Лузітану Візеў
Мерэліненсе
1:1
Амарантэ
AAC Secção de Futebol
2:3
Созенсе
Пампільюза
1:0
Каімбройнш
Санжаанэнсе
2:1
Тарызенсе
Сінфайнш
1:0
ПЕКЛА Нагейрэнс
Сінтрэнсе
3:1
Віяна Алентежу
Фабрыл Барэйру
2:4
Каза Пія
Армасененеш
0:3
Ларэш
Арыентал
3:1
Алжуштрэленсе
Тарэенсе
0:2
Рэал Масама
Лалетану
2:2
Фарэнс
Праенсе
1:0
Сакавененсе
SR Almancilense
2:1
Атлетыку Малвейра
Атлетыку Партугал
2:3
1 снежня
Мора Атлетыку
1:0
Піньялавенсе
Лузітану ВРСА
2:0
Барэйрэнсе
Гавея
2:4
Сезарэнсе
Гандамар
2:0
Мартагуа
Моймента-так-Бейра
0:1
Агеда
Эштарэжа
1:3
Анадыя
Торы-дзі-Манкорву
0:8
Браганса
Gdu Torcatense
1:2
Манталегрэ
Вілавердэнсе
3:1
Педраш Рубраш
Бенфіка Каштэлу Бранку
2:1
Гафетэнсе
Лейрыя
2:1
Алкабаса
Аперарыў
0:4
Фаціма
Камаша
5:0
Канісал
Ангрэнсэ
5:0
Ідэал
Лузітанія
2:2
Сертаненсе
Салгейруш
0:1
Марыціму Б
ХБС
4:0
Юліяна 31
АЮК Расмален
1:2
АСВ Дэ Дэйк
Achilles 1929 II
1:1
Вестландыя
Бі Кейк 1887
5:1
Кейк 20
ЖВК Кейк
1:2
Херкулес
Papendorp
5:2
ХСК 21
OFC Oostzaan
1:3
Дэ Графсхап-2
Arsenal Club Petit-Bourg
0:1
Amical Club de Marie-Galante
ASG Juventus de Sainte-Anne
0:0
Сэнт-Роз
Сірока
2:0
La Gauloise de Basse-Terre
Фар-дзю-Каналь
2:1
CS Capesterre Bell
US Baie-Mahaut
1:1
Мульен
USC de Bananier
1:1
Гозье
AO Gourbeyrienne
2:0
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Djiko
2:1
APEJES Football Academy
Юньён Дуала
0:0
Unisport de Bafang
Лум
2:0
AS Aigle Royal Menoua
Racing de Bafoussam
1:1
Dragon Club de Yaoundé
New Star
2:1
Les Astres FC de Douala
Colombe
2:0
Young Sport Academy Bamenda
Bamboutos de Mbouda
1:1
Stade Renard de Melong
Анагеннісі
1:0
АЕЛ Калоніс
Панэяліёс
0:3
ОФІ
Пантракікос
0:3
Трыкала
Ханья
0:2
Арыс
Эгіньякас
2:0
Ханья
Агратыкос Астэрас
0:1
Ахарнаікас
АЕ Спарта
1:0
Панэлефсініякос
Калітэя
0:1
Ламія
Rigas Feraios FC
1:3
Enosi Apolloniou / Istiaias
AO Chalkis
1:0
Эёлікас
Apollon Paralimniou FC
4:1
AO Kardias
AS Nestos Chrisoupolis
5:0
Кампаньякас
Докса Драма
6:0
Эардаікас
FAS Naousa
0:0
Doxa Proskyniton FC
Кава
2:3
Апалон Понту
AE Pontion Vatolakkou
0:3
Langadas FC
Алмопас
1:0
Orfeas Xanthis
AO Triglia Rafinas
1:1
Ermis Zonianon
Agios Ierotheos
2:0
Panthiraikos
Ацаленіос
0:2
Іонікас
Этнікас Пірэй
1:2
Кiфiсiя
Радос
2:0
G.A.S Ialysos 1948
Aeek Synka
1:2
Эргатэліс
Mavroi Aetoi Eleftherochori
0:3
Апалон Ларыса
AS Thesprotos Igoumenitsa
4:1
AO Asteras Petriti
Алімпіякас Волас
0:1
АЕ Караіскакіс
Перыкос
1:0
Diagoras Sevastis FC
Achilleas Neokaisareias FC
2:2
Тылікратыс
Amvrakia Kostakis FC
2:1
Нікі Волас
Ethnikos Filippiadas FC
1:1
Pydna Kitros FC
AO Loutraki
0:1
Pylou AO Tsiklitiras
Эрміаніда
0:3
Panargiakos FC
Панахаікі
3:0
Panarkadikos
Pamvouprasiakos AO Varda FC
1:1
Asteras Amaliadas / Panopoulou FC
Фасцірас Таўрас
1:0
Ахаікі
AO Thiva FC
0:0
Zevgolateio FC
Guarany de Bagé
3:0
FC Santa Cruz do Sul
Tupi RS
1:1
União Frederiquense de Futebol
Авэніда
1:2
Guarani RS
Эспартыўна
2:0
Лажэадэнсе
Глорыя Вакарыя
1:0
SER Panambi
Recreativo da Caála
0:1
Пятру Луанда
Прымейру дэ Агашту
1:0
Santa Rita de Cássia FC
Académica Petróleos do Lobito
2:4
Саграда Эсперанса
Clube Desportivo da Huíla
1:0
Bravos do Maquis FC
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
3:2
Eastern District SA
Dreams Metro Gallery
3:3
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
Double Flower
2:4
Shatin SA
Quick
1:0
Гемерт
Улісінген
3:1
ДХК Дэлфт
Ido's FC
1:1
VV Gestel
VV De Meern
2:2
АДА ′20
Хоогланд
0:1
Woezik
Ёс Ватэрграфсмер
2:2
SDO
ХВВ Галандыя
4:1
VV Heerenveen
Дэ Батавен
0:4
SJC Noordwijk
VV Dieze West
1:3
Silvolde
Блаув Гел '38
4:1
ДОСКА
Халстэрэн
0:0
РКАЎВ
РКСВ Нюнен
0:1
ДЭСА
sv Oefening Staalt Spieren '20
1:0
Груне Стэр
ЭХК
0:1
Chevremont
Alverna
0:0
RKHVV
Vaprus II
2:1
Raplamaa
Imavere
0:1
Türi JK Ganvix
Noorus-96
3:3
Narva United
Tallinna FC Levadia III
1:3
JK Piraaja Tallinn
Дынама Талін
0:2
Легіён Талін
ПЯК
3:0
Viimsi MRJK II
Меркуур
4:4
Tartu FC Santos II
Otepää
1:2
Tõrva
Saue
5:1
Тулевік-2
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:1
KS Motor Lubawa
BKS Chemik Bydgoszcz
3:2
Gminny Klub Sportowy Leśnik Manowo
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
MKS Trzebinia Siersza
MMKS Concordia Elbląg
2:2
Відзеў
LKS Cosmos Nowotaniec
2:1
MKS Wierna Małogoszcz
KS Górnik Zabrze II
3:0
Шленск-2
MKS Pogoń Szczecin II
2:3
Gwardia Koszalin
SKS Baltyk Gdynia
2:1
Sokół Kleczew
Лодзь
1:0
KS Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:3
MKS Elk
LKS Pogoń Lębork
0:2
KS Górnik Konin
Mathare United
1:2
Sofapaka
SoNy Sugar
1:0
Thika United
Таскер
1:0
Chemelil Sugar FC
Western Stima FC
2:1
Гор Махія
Zoo Kericho
0:2
Mount Kenya United
Gersthofer SV
0:0
Mannswörth
Донаўфэльд
4:1
Sport Union Mauer
Райхенау
1:0
Kirchbichl
Анабіхль
0:0
Кетманнсдорф
СВ Дорнбірн
5:1
Austria Lustenau II
SV Eltendorf
3:3
SV Eberau
Вінерберг
2:2
Остбан-11
Вольфурт
2:2
FC Langenegg
Лёндорф
1:3
Сак Клагенфурт
SK Blitzschutz Pfister Ebbs
2:1
Кіцбюхель
Telfs
6:1
WSG Tirol II
SC Röthis
2:2
Brauerei Egg
Вімпасінг
0:2
Харычон
Матэрсбург II
7:0
Клінгенбах
Нойхафен
3:3
Уніён Фекламаркт
Бергхайм
1:0
Bramberg
Atlántico FC
1:2
Club Atlético Pantoja
Bauger FC
0:3
Atlético Vega Real FC
Atlético San Cristóbal FC
0:2
Moca
Хікараль
0:2
Cofutpa
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
1:2
Santa Rosa
AD Guanacasteca
1:1
Пунтарэнас
AD Municipal Turrialba
2:0
Уругвай дэ Каранада
Грэсія Коста-Рыка
1:0
AD Cariari Pococí
Rosario AD
3:2
Барыо Мексіка
Coto Brus
2:3
Sporting San José FC
Curridabat FC
4:1
Fútbol Consultants Moravia
San José FC
2:0
Пума Генералення
Bastendorf
2:3
Kehlen
Pratzerthal-Redange
0:2
Alliance Aischdall
Blô-Weiss Medernach
1:0
Orania Vianden
Марыска
4:1
Jeunesse Schieren
Alisontia Steinsel
1:1
Lorentzweiler
Erpeldange
6:0
Résidence Walferdange
Sporting Bertrange
2:1
Уніён Кайл-Тэтанж
Шыфланж
2:1
FC Munsbach
Koeppchen
1:6
Sanem
Jeunesse Junglinster
0:2
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
Блю Бойз
4:0
Berdenia Berbourg
The Belval Belvaux
2:1
URB
Red Black Egalité
1:3
Blo-Wäiss Izeg
Б-68 Тафтір
1:6
Вікінгур Гота
ХБ Торсхаўн
18:0
MB Midvágur
ЭБ-Стрэймур
1:1
ІФ Скала
АБ Аргір
0:1
ТБ-ФКС-Ройн
ІФ Фуглаф'ёрдур
4:1
FF Giza / FC Hoyvík
Вестур
0:4
Рунавік
Associação Desportiva de Macuácua
0:2
Maxaquene
Desportivo Nacala
0:2
Universidade Pedagógica de Lichinga
1° de Maio de Quelimane
4:0
Textáfrica
Clube Ferroviário de Nampula
2:0
Chibuto
Феррувіарыу Мапуту
0:0
Сонгу
Chingale de Tete
0:2
CD Costa do Sol
Феррувіяры Бейра
1:1
AD Vilanculo
Kozarmisleny
0:2
Dorogi FC
Szeged
1:0
Ньірэдзьхаза
Ceglédi VSE
1:1
Шыафок
Budaörsi SC
2:2
Залаэгерсег
Soroksar
1:0
Вац
Сальнок
1:1
Aqvital
Кішварда
2:1
Szeol SC
Бальмазуйвараш
3:1
MTE
Акадэмія Пушкаша
4:0
Cigánd SE
Soproni VSE
0:2
Бекешчаба
Ferencvárosi TC II
3:1
Pénzügyőr SE
Diósgyőri VTK II
0:1
Jászberényi
Puskás Ferenc Akadémia FC II
6:1
Diósdi TC-SELECT
MOL Fehérvár FC II
0:0
Gyirmót SE II
Újpest FC II
1:3
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Gyulai Termál
3:0
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
1:0
Paksi SE II
Szentlőrinc SE
2:2
Печ
STC Salgótarján
1:1
Debreceni VSC II
BSS Monor
1:0
MTK Hungária FC II
BKV Előre SC
3:0
Hajdúböszörményi TE
Budapest Honvéd FC II
3:1
Sarvar
Рэма Старс
1:0
Katsina United FC
Эньімба
2:1
Энугу Рэйнджэрс
Плато Юнайтэд
1:0
Wikki Tourist
Gombe United FC
1:0
Rivers United FC
Abia Warriors FC
2:0
Abubakar Bukola Saraki
Nasarawa United
4:0
МФМ
El Kanemi Warriors FC
1:0
Кано Піларс
Akwa United FC
4:2
Шуцінг Старс
Niger Tornadoes
2:1
Лобі Старз
Ifeanyi Uba
2:1
Sunshine Stars FC
Attard FC
1:3
Mellieha
Зейтун
2:0
Ghaxaq
Марсашлок
0:0
Swieqi United
Qrendi
1:0
Заббар Сэнт-Патрык
Гудзья Юнайтэд
2:1
Сэнт-Джорджэс
Mgarr United
1:1
Siggiewi
AC Paranavaí
1:0
Іраці
Уніян Парана
1:0
Grêmio de Esportes Maringá
Аперарыё
1:0
КРК
Apucarana
1:2
Portuguesa Londrinense
Andraus Brasil
2:0
Марынга
São Carlos FC
0:0
Portuguesa Santista
Independente FC Limeira
0:1
Desportivo Brasil
SE Matonense
1:0
Grêmio Catanduvense de Futebol
Інтэрнасьёнал Лімейра
1:0
Nacional SP
Comercial
1:1
Марылія
Atlético Monte Azul
2:1
Grêmio Esportivo Osasco
Clube Atlético Joseense
1:3
Noroeste
XV Пірасікаба
1:0
Аэстэ
Барбарэнсэ
0:2
Сан-Каэтана
Velo Clube
2:0
CA Juventus
Пенапаленсе
1:2
Taubaté
Barretos
2:1
Капіварыяна
Гуарані Кампінас
5:0
Sertãozinho
Claytons Kola Tonic Notre Dame SC
1:1
Waterford Compton FC
Belfield SC
0:1
Brittons Hill United FC
Ellerton FC
0:5
Rendezvous FC
Aurora FC
2:1
CSyD Sacachispas
Сакапа
Універсідад Сан-Карлас
Sayaxché
2:1
Comunicaciones II
Істапа
3:0
Rosario FC
Сікінала
3:1
Escuintla
Coatepecano IB /DR
0:2
Катцумальгуапа
Nueva Concepción
1:0
Чыантла
Deportivo San Pedro
0:0
Barillas FC
Deportivo Quirigua
2:1
Міско
Херк-дэ-Стад
0:1
Эндрахт Тэрмін
Schriek
1:2
Oppuurs
Verbroedering Zwijndrecht
2:2
Херэнталс
White Star FC
1:3
Антонія
KSK Retie Branddonk
1:0
Дэ Кэмпэн
Грун Род Кацельні
2:2
Берг эн Дал
Rapid Leest
2:3
Ліле
Мелан-Мішэру
2:3
Міланела Воттэм
Ба-Оа
2:2
Stockay-Warfusée
Рарэн
4:0
Омбур
Аме
1:1
Абэль
URSL Visé
2:2
Офрэ
Espoir Minerois
0:2
Banneux
JS Fizoise
1:0
Бафе
Stade Disonais
3:0
Вейвертц
Асес
1:1
Мэю Б
Рашфор
1:1
Ліньі
Фос
1:1
Nismes
Спі
3:1
Гран Ле
CS Wépionnais
4:0
ES de la Molignée
Арцы
1:1
Флаўён Спорт
Andennais
2:0
Royal Anhée FC
Пеш
3:0
Луа
Hoeilaart
4:0
Veltem
Расінг Схарбек
0:2
Жэт
Манкенуаз
3:1
Бузэ
Ransart
0:1
Gosselies Sports
Ostiches
1:0
Удан
RUS Courcelles
2:0
Стад Брэнуа
Péruwelz
0:4
Belœil
Суань Спорт
1:0
Пацюраж
Бенш
3:0
RAS Monceau
Эстынуаз
0:3
Тэртр-адлюстраванне
Melo Zonhoven
0:4
Валтвілдэр
Хува Йек
1:0
Racing Peer
Лютломмель
1:3
Heur Tongeren
Брэ
2:3
K. Hand in Hand Hoepertingen
Marloie Sport
4:0
Fontaine-l'Évêque
Петыт-Іль
3:0
Сен-Дэні
Сэнт-Сюзан
1:1
SS La Capricorne
Сен-Палуа
5:3
AS Les Marsouins
Сен-П'еруаз
5:2
Сен-Луізэн
Saint Denis École Football Association
0:0
Excelsior
Алімпік Шарлеруа
2:1
Куе Ла Лув'ер
Solières Sport
1:2
Вален
Амуар
5:2
Жаўры
Спортынг Шатэле
3:1
Намюр
Сінт-Элойс-Вінкел
2:3
Гюлегем
Барнем
2:2
Сэнт-Ніклас
Халле
0:0
Гент-Зэхавен
Дзюфел
2:2
Цінен
Рупел Бом
1:0
Тэс Спорт
Алімпія Вейгмал
1:2
Хадэс
Лондэрзел
0:1
Берхем Спорт
Волуве-Завентэм
3:3
Бохолт
Атлетык Эскальдэс
6:0
FS La Massana
Атлетык Амерыка
1:1
Інтэр д′Эскальдэс
Пенья Энкарнада
7:2
UE Santa Coloma II
FC Encamp II
3:2
FC Santa Coloma II
Cetinje
1:0
Морнар
FK Radnički Berane
0:4
Езера
OFK Igalo
2:0
Otrant-Olympic
Чэлік Нікшыч
0:2
Ком
FK Bratstvo Cijevna
0:1
Ibar
Сасары Торэс
1:1
Арцакена
US San Teodoro
0:0
Фаліньё
Avezzano Calcio A.S.D
0:2
Л′Аквіла
SSD Calcio Città di Castello
0:1
Ланузеі
Альбалонга
1:1
Нуова Мантэразі
Сансепалькра
1:3
AS Ostia Mare Lido Calcio
ASD Flaminia Civita Castellana
0:2
Р'еці
FC Nuorese Calcio
1:0
ASD Sporting Trestina
GSD Castelfidardo Calcio
0:0
Alfonsine FC 1921
К'еці
Кампабаса
SSD San Nicolò Notaresco
4:1
Jesina Calcio
Матэліка Кальча
1:0
Olympia Agnonese
Civitanovese Calcio
0:3
Пінета
ASD Monticelli
2:0
Реканатэзэ
Сан-Марына
2:1
ASD Romagna Centro
Пра Васто
0:0
AC Sammaurese
Фермана
1:0
Віс Пезара
US Fezzanese Calcio
3:1
FBC Finale
Real Forte Querceta
1:2
Гаварана
SCD Ligorna 1922
0:0
Jolly e Montemurlo ASD
Сястры Левантэ
2:3
USD Lavagnese
Ghivizzano Borgo a Mozzano
2:3
Масезе
SSD Argentina
1:2
Пансака
Савона
3:0
Sporting Recco Calcio
Грасета
0:3
Віярэджа
Gladiator
0:0
Памільяна
Кавезэ
1:0
US Castrovillari Calcio
Аверса Нармана
3:1
Джэла
Сарнесе
1:0
ASD Città di Gragnano
AS Sersale
3:0
ASD Due Torri
Asd Roccella
3:2
SSCD Granata 1924
Рэндэ
4:1
ASD Sancataldese
FC Igea Virtus Barcellona
0:1
Сікула Леанцыё
US Palmese 1912
3:1
Турыс
Caravaggio
1:1
Лека
Пра Патрыя
2:0
Фанфула
US Ciserano
0:1
US Darfo Boario
Сераньё
1:1
USD Dro Alto Garda
US Levico Terme
2:2
USD Grumellese
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
1:1
Монца
Чыліверджы Мадзана
2:1
Пергалетэзе
Scanzorosciate
0:1
Пантысола
Альджынатэсе
2:1
FC Bolzano 1996
FC Francavilla 1931
3:0
US Agropoli 1921
Трастэверы
2:1
Пічарна
Патэнца
0:0
Бішэлье
Atletico Vesuvio Ercolanese 1924
2:1
Polisportiva Città di Ciampino
ASD Cynthia 1920
2:3
AC Nardò
ASD Anzio Calcio 1924
0:1
Начэрына
Calcio Montebelluna
3:1
Альтавічэнціна
Местры
1:0
FC Calvi Noale
Віртус Верона
0:0
Эстэ
ASD Cordenons
3:2
Ляньяга
AC Vigasio
1:2
Тамай
AC Abano Terme
0:0
Арцыньяна
Кампадарсега
2:1
Union Feltre
ADC Eclisse Carenipievigina
2:1
Vigontina Calcio
FC Pinerolo
0:0
Бра
Кунэа
3:1
К'еры
ASD OltrepoVoghera
1:2
Казале
Folgore Caratese
1:3
Гоццана
AS Varese 1910
1:2
Леньяна
US Inveruno 1945
1:1
Пра Сясто
Caronnese
1:1
ASD Pro Settimo & Eureka
Borgosesia Calcio
2:0
Varesina
Bustese Milano City FC SSD
3:1
Verbania
Polisportiva Lentigione Calcio
1:2
Scandicci
ACD Castelvetro
3:3
Карэджэсе
Санджованнезе
1:2
ASD Mezzolara
Ф'ярэнцуола
0:2
П'янэзе
Адрыезе
5:1
Паджыбонсі
Імалёзе
1:1
Ровена
APD Ribelle Calcio
1:2
USD Rignanese
Дэльта Порта-Толе
2:2
ASD San Donato Tavarnelle
ASD Olimpia Colligiana Calcio
2:1
Polisportiva Virtus Castelfranco
AD Valdinievole Montecatini
2:4
Санрэмезе
FBC Gravina
0:1
Gelbison Cilento SSD
USD Alto Tavoliere San Severo
0:1
Madre Pietra Daunia Calcio
Манфрэдонія
2:1
CS Vultur Rionero
FK Rača
2:1
MŠK Kráľová pri Senci
Kremnička
0:1
ŠK Novohrad Lučenec
ŽP Šport Podbrezová II
6:0
Liptovská Štiavnica
Liptovský Hrádok
6:1
Javorník Makov
FC ViOn Zlaté Moravce - Vrablé II
2:0
FC Slovan Galanta
Topoľčany
1:0
Пухаў
FC Neded
0:2
TJ OFC Gabčíkovo
TJ Družstevník Veľké Ludince
5:0
TJ Kovo Beluša
Šurany
0:3
Дубніца
DAC 1904 Dunajská Streda II
0:0
ŠK LR Crystal Lednické Rovne
MSK Tesla Stropkov
FK Krásna
Slovan Sabinov
1:4
MFK Snina
FK Slavoj Trebišov
1:0
1. FC Tatran Prešov II
Veľké Revištia
Družstevník Veľký Horeš
Milénium
1:2
1.FK Svidník
TJ Baník Kalinovo
6:0
Nová Baňa
Teplička nad Váhom
2:1
MŠK Námestovo
Tatran Krásno
2:0
Čadca
Báhoň
4:2
Tomasov
Vajnory
2:0
Lozorno
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
0:1
Інтэр Браціслава
FC Malacky
2:3
Lokomotíva DNV
Dunajská Lužná
0:0
Rovinka
Bernolákovo
1:1
Slovan Most
FK Polet Ljubić
1:0
FK Loznica
FK Prva Iskra
1:0
FK Radnički Novi Beograd
Borac Sakule
2:2
FK Radnički Sremska Mitrovica
Dunav Stari Banovci
3:1
Железнiчар Панчэво
Železničar Lajkovac
0:2
FK Šumadija 1903 Kragujevac
OFK Mihajlovac
3:0
Jedinstvo Putevi
Crvena Zvezda MML
2:0
FK Ušće Novi Beograd
FK Brodarac
1:1
ІМТ
FK Vlasina Vlasotince
0:3
OFK Sinđelić 1918
FK Pukovac
1:0
Ozren Sokobanja
FK Tabane Trgovački
2:2
FK Jedinstvo Bošnjace
Santurtzi
1:0
Basconia
CD Algar
0:1
Эклана
Лоха
3:0
UD San Pedro
AD Alcorcon B
2:1
Парла
Алькала
0:0
Атлетыка Мадрыд Б
Алавес Б
0:1
Beasain
CD Torrevieja
1:0
CF Torre Levante
Кастэльён
0:0
Crevillente Deportivo
La Unión CF
4:0
Olímpico Totana
Рапіда Боўсас
2:0
As Pontes
Дэпартыва Б
2:2
Racing Club Villalbes
UD Carrión
1:3
Конкенсэ
CD Huetor Vega
2:1
UD Dos Hermanas San Andres
Малага Б
3:0
Антэкера
FC Vilafranca
4:0
CE Sabadell FC II
Аско
1:1
Сант-Андрэу
Júpiter
0:1
Тэраса
Эўропа
0:0
Cerdanyola del Vallès FC
Бетіс Б
1:1
UB Lebrijana
CD Guadalcacín
3:0
CD San Roque de Cádiz
Сан-Роке
4:0
Castilleja
Coria CF
5:1
КД Алькала
CD Iruña
3:1
CD Cortes
Алькабендас Спорт
2:0
Club Atlético de Pinto
Aravaca CF
2:1
Villaverde-Boetticher
Pozuelo Alarcón
0:1
AD Alcobendas Levitt CF
Villanueva Pardillo
1:3
Трываль Вальдэрас
Інтэрнасьёналь Мадрыд
2:0
Leganés II
Хетафе Б
0:2
San Fernando Henares
Plasencia
1:0
Moralo
Дон Беніта
0:0
ФК Херас
Манціха
0:3
Бадахос
Olivenza
2:0
CA Pueblonuevo
Cuarte
1:2
AD Sabinanigo
Robres CD
3:0
Эпіла
Тэруэль
2:0
Сарагоса Б
Кавадонга
1:1
Марына дэ Луанка
Mosconia
2:7
Кандаль
Praviano
0:1
Colunga
Варэа
0:2
Anguiano
Мурса Б
5:1
Deportiva Minera
СД Рынкон
2:3
Эль-Пала
Atlético Escalerillas
0:2
Cariñena
Villegas
1:1
Arnedo
CD Alhaurino
0:2
Martos CD
Santfeliuenc FC
0:1
Мантаньеса
Extremadura UD II
0:1
CD Azuaga
Лансаротэ
2:1
Viera
Вілья-Санта-Брыхіда
1:1
Дэпартыва Сан-Фернанда
Марына
0:0
Santa Úrsula
Vera
2:1
UD Tenerife Sur Ibarra
Цяніска
2:1
Панадэрыя Пулід
CD El Cotillo
1:3
Лас-Пальмас Б
CF San Rafael
1:0
Канстанцыя
Льянера
1:2
Lenense
Figueres
0:1
Castelldefels
Sevilla III
4:1
Эспеленьё
Txantrea
0:1
Пенья Спорт
Калаора
0:1
UD Logroñés II
CD Son Cladera
0:1
Бінісалем
Ucam Murcia II
3:3
Lorca FC II
Muro
2:0
CD Almazora
Альсіра
1:2
Эльчэ Б
Антыньент
6:0
Paterna
FC La Unión Atlético
2:0
CD Cieza
Choco
1:0
CD Castro
Castro
1:3
Ларэда
Серседа
1:1
Alondras CF
Хімнастыка Торрелавега
2:1
SD Barreda Balompié
СД Каён
2:0
Трапесон
CD Yuncos
1:2
Альманса
Пералада
2:0
UE La Jonquera
Алот
1:0
Паламос
AEC Manlleu
3:3
Granollers
Atletico Tordesillas
0:0
Атлетыка Асторга
Крыста Атлетыка
4:0
Burgos Promesas
Рэал Авіла
2:0
Sporting Club Uxama
Bupolsa
1:1
Уніяністас Саламанка
CD Idoya
2:2
CD Erriberri
Сірбанера
4:0
Канталагуа
CD Corellano
2:3
Сан-Хуан
СД Масталес
1:0
Уніён Адарве
Santa Ana
1:1
Раё Вальякана Б
Сарыньена
0:0
Belchite 97
Андора Тэруэль
3:2
AD Almudevar
Ільюэка
0:2
Utebo FC
Амурыа
2:1
Салья
Аянэса
2:1
СД Лаграньес
Наксара
5:0
ACD San Marcial
River Ebro
1:1
Tedeón
CP Calasancio
3:1
La Calzada
Sodupe
1:1
Pasaia Kirol Elkartea
Mar Menor Club de Futbol
3:0
Эль-Пальмар
CD BARCO
1:2
Silva SD
Arosa SC
0:1
Берганціньёс
Villalonga FC
2:1
SD Dubra
UD Barbadás-Bentraces
2:0
Рыбадума
CD Colindres
1:2
Selaya
River Ega
2:1
CD Itaroa Huarte
Тарасона
0:0
Borja
Эхеа
3:3
Тамарыце
Club Atlético de Lugones SD
0:1
Туілья
CD Tineo
0:0
Урака
CD Agoncillo
0:1
Аро
Пенья Дэпартыва
2:1
Ciudad de Ibiza CF
Буньёль
1:0
RC Catarroja
Навельда
0:1
CF Borriol
Алімпік дэ Шаціва
0:1
Арыуэла
Muleno CF
1:1
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
SD Órdenes
1:2
Кампастэла
Негрэйра
2:1
Céltiga FC
Марчамала
1:2
CD Manchego Ciudad Real
Мора ФК
2:1
Ільескас
Almagro
0:3
Дэпартыва Гвадалахара
Guadix CF
2:1
Вялес Малага
Альмерыя Б
4:2
Атарфе Індустрыяль
КФ Самара
2:1
Хімнастыка Сегавіяна
CD Gerena
3:1
Аркос
CP Amanecer
0:2
Карыя
Ароё
2:0
Fuente Cantos
Лангрэа
2:0
Сеарэс
CA Vianés
2:1
Альфара
Атлетыка Пульпіленьё
2:1
Лорка Дэпартыва
La Baneza CF
1:1
CD Virgen Del Camino
Valdivia
2:2
UC La Estrella
Binéfar
3:1
Бреа
Агілас
3:0
Huércal Overa
Ciudad de Murcia
1:2
EDMF Churra
Revilla
2:1
Cultural Guarnizo
CD Atlético Tomelloso
1:4
Кінтанар-дэль-Рэй
Талавера
2:1
CD AZUQUECA
Madridejos
0:1
Педроньерас
Ciudad de Torredonjimeno
1:0
Alhaurín
Альхесірас
0:0
Сеута
Антаньяна
0:1
Los Barrios
Дытэр Сафра
0:0
Касярэньё
Rayo Cantabria
0:1
Siete Villas
CD Utrera
5:1
Эсіха
FC Helson Helchteren
0:0
KFC Eppegem
Гансхорэн
1:5
Жэнлі-Кеві
Франк Барэн
2:1
RUS Rebecquoise
Укл
2:2
РВДМ
Энтыт Манажуаз
3:3
Сальрэзьен
R Racing Club de Waterloo
0:0
Расінг Ваўр
Мармон
2:1
Юі
Herstal
1:3
Сіце Спорт
Верлен
1:3
Эвей
Zmaj Blato
2:0
NK Neretva Metković
NK Neretvanac Opuzen
1:0
NK Primorac 1929
Краація
1:0
NK Hrvace
NK Bedem Ivankovo
4:0
NK Bjelovar
BSK Bijelo Brdo
0:1
Марсонія
NK Višnjevac
0:1
NK Slavonija Požega
Kubrat
3:0
FK Spartak Varna
Yantra Gabrovo
1:0
Partizan
Parva atomna
1:0
OFK Levski
Vihar Slavyanovo
2:1
Kariana Erden
Pavlikeni
1:2
FC Mizia 2005 Knezha
Kom Berkovitsa
0:3
FK Tryavna
FC Olympia
1:1
Леанідас Зондаг
vv Nieuwerkerk
0:1
VOC
Poortugaal
2:1
TAC'90
De Rotterdamse Leeuw
2:2
VELO
Oostvoornse VV
1:1
Hvv Laakkwartier
SC Woerden
1:1
Алфенс Бойс
Zwervers
3:5
Boshuizen
Bergum
0:2
LAC Frisia 1883
ФВК
1:0
VV Nieuw Buinen
GRC Groningen
2:1
SVBO
VV Emmen
0:1
Achilles 1894 Assen
FC Wolvega
7:0
SC Erica
WVV
2:2
LSC 1890
Tubantia
2:0
Лонга'30
SV Orion
1:5
Quick 1888
vv Rigtersbleek
1:1
Heino
BVC '12
2:1
TVC '28
Bemmel
2:2
Рохда Ралце
WVV Alcides
1:0
RKSV De Zweef
AWC
1:1
Moerse Boys
ХВКГ
2:0
НЕК-А
Velseroorder Sport Vereniging
2:2
Assendelft
Vpv Purmersteijn
5:0
Элінквейк
RKVV Door Eendracht Macht
3:2
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
Fortuna Wormerveer
3:3
Hillegom
Nieuw Utrecht SV
1:2
Legmeervogels
SO Soest
0:1
Velsen
Хогевен
5:0
VKW
Voetbalvereniging Germania
2:2
Stevo
VV Beerse Boys
0:1
Немеляр
Brabantia
5:1
SV Mevo Olympia Combinatie 1917
SV Marvilde
1:4
RKTVV Tilburg
ВВ Баранье
4:0
SV TOP Oss Amateurs
't Zand
1:2
Гоўз
Дэ Валк
2:1
Дзерне
ЗСВ
3:1
Volharding
Minor
3:2
СВ Самамер
Мерсен
1:1
Сустэрэн
Wittenhorst
0:0
RKSV Bekkerveld
Схасберг
3:6
Гелдроп
AVV Zeeburgia
2:5
АФК 34
Баяка Чыка
1:1
Багата
Барранкілья
0:1
Вальедупар
Уніён Магдалена
2:0
Рэал Картахена
Атлетыка Калі
0:3
Арсамарса
Льянерас
3:1
Бакі Хуніёрс Гартуй
Старт
2:2
Фрэдрыкстад
Флурэ
1:1
Ерва
М'яндален
2:1
Арэндаль
Ранхейм
1:0
Стрэммен
Санэс Ульф
2:0
Эльверум
Трамсдален
2:0
Осанэ
Уль Кіса
2:2
Левангер
Сантані
3:1
Дэпартыва Каагуасу
Ліберасьён
2:1
Хенераль Марцін Ледэсма
22 верасня
0:1
Фернанда дэ ла Мора
Спартова Іценьё
1:0
3 лютага
Аветэнсе
1:1
Рывер Плейт Асунсьён
Алімпія Іта
3:3
Рэсістэнсія
Гуайрэння
2:0
Каакупэ
Трат
Біг Бэнг
Самутсангкхрам
1:1
Сонгкхла Юнайтэд
ПТТ
4:3
ФК Бангкок
Прачуап
2:1
Эйр Форс
Чыангмай
0:2
Армі Юнайтэд
Пуэрта-Монт
1:1
Дэпартэс Кап'япа
Какімба Уніда
3:0
Дэпартэс Вальдывія
Рэйнджэрс Талька
1:1
Кабрэлаа
Ньюбленсе
0:2
Іберыя
Сан-Маркас
2:0
Дэпартэс Магальянес
Цвайген Канадзава
2:0
Зеспакусацу Гума
В-Варэн Нагасакі
2:0
Мантэдыё Ямагата
Фаджыяна Акаяма
0:1
Токіа Вердзі
Каматамары Санукі
3:0
Сенан Белмары
Авіспа Фукуока
0:0
Ёкагама
Атлетык Б
1:2
Рэал Уніён
Атлетыка Балеарэс
1:0
Прат
Мальёрка Б
3:1
Л′Апіталет
Гава
2:0
Бадалона
Вальядалід Б
0:0
Леальтад
Асасуна Б
0:1
Бургос
Атлетыка Манча Рэал
0:1
Кордоба Б
Мелілья
0:0
Вільянавенсе
Гранада Б
2:3
Эстрэмадура
Раё Махадаонда
1:1
Фуэнлабрада
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
2:1
Альбасеце
Ла-Рода
0:1
Рэкрэатыва
Сакуэльямос
2:2
Герніка
Каруша
1:2
Расінг
Сабадэль
1:1
Валенсія Б
Тудэлена
0:1
Расінг Фероль
Марбелья
1:1
Мурса
Баракальда
1:2
Рэал Сасьедад Б
УД Лаграньес
4:0
Навалькарнера
Самудыё
1:4
Амараб'ета
Эркулес
2:0
Сагунціна
Карнэлля
3:2
Лейда Экспарту
Панферрадына
1:0
Понтэведра
Культураль Леанеса
1:2
Сельта Б
Сомасас
0:1
Дэпартыва Паленсія
Бойра
2:2
Мутыльвера
Мерыда ПЕКЛА
5:1
Ліненсе
Лорка
2:2
ФК Хумілья
Картахена
1:0
Рэал Хаэн
Таледа
3:0
Леёа
Арэнас
1:0
Менсахеро
Алькаяна
3:0
Эспаньёл Б
Арандына
0:0
Гіхуэла
Сан-Фернанда
1:0
Атлетыка Санлукеньё
Каудаль
1:0
Ісара
Эль-Эхіда
1:0
Лінарэс Дэпартыва
Юве Стабія
2:2
Казертана
Фондзі
1:1
Маці
Вібанезэ
2:2
Манаполі
Акрагас
1:0
Сіракуза
Катандзара
2:1
Катання
Басано Віртус
0:0
Альбінолефэ
Лумеццане
2:1
Анкона 1905
Сантарканджала
1:0
Губіа
Фана
1:1
Мантава
Феральпісала
2:1
Падава
Зюдціроль
0:2
Венецыя
Віртус Франкавіла
2:2
Таранта
Парма
2:0
Мачаратэзе
Козенца
0:0
Лечэ
Фоджа
3:1
Паганэзе
Атлетыка Атланта
1:3
Дэпартыва Эспаньёл
Камунікасьёнэс Буэнас-Айрэс
5:0
Экскурс'ёністас
Акасуса
2:4
Дэпартыва Морон
Ротар
6:0
Біёлаг
Аланія Уладзікаўказ
0:4
Сяброўства Майкоп
Машук-КМВ
2:1
Краснадар-2
Дынама Стаўрапаль
1:3
ФК Сочы (да 2017)
Ангушт
0:1
Чайка Пясчанакопскае
Сочы
1:0
Дынама-2 Масква
Кубань-2
1:1
СКА Растоў
Чарнаморец Наварасійск
0:2
Афіпс
Легіён-Дынама
0:3
Армавір
Шэнэбэрг
0:1
Бабельсберг
Лакаматыў Лейпцыг
3:2
Дынама Берлін
Rasen Ballsport Leipzig II
4:1
Вікторыя Берлін
Берлінер
2:0
Нойштрэліц
Энергі
3:1
Карл Цэйс
Хафельзе
1:2
Вайхэ
Айнтрахт Нордэрштэт
0:2
Вольфсбург II
Ганза Люнебург
0:1
Мепен
ФФБ Альдэнбург
1:2
Драхтэрзен-Асель
Lausanne Sport II
4:0
Дзюдынген
Мюнзінген
2:0
Дэлемон
Тальвіль
1:3
Ветсвіль-Бонштэтэн
Winterthur II
1:4
Мендрыса-Стабіё
Ла Сарра-Эклепен
1:2
Івердон
Гестэмюндэ
1:3
Леі
Wedeler TSV
2:1
Ругенберген
Бремер Нойштат
1:0
TSV Blau-Weiß Melchiorshausen
SV Merseburg
2:1
FSV Barleben
Плаўэн
2:1
FC International Leipzig
Айнхайт Рудальштат
0:1
Carl Zeiss Jena II
Тодэсфельдэ
8:2
Кілія
Хольштайн-2
0:0
TuS Hartenholm
Бармбек-Уленхерст
3:1
Вікторыя Гамбург
Buxtehuder SV 1862
0:1
Хальстэнбек-Рэлінген
VfL Pinneberg
4:1
SC Condor Hamburg 1956
Альтона
0:0
Канкордыя Вандсбек
Бухальц
1:1
Ніндарф
Оптык Ратэнаў
7:1
Ганза-2
SV Altlüdersdorf
2:2
Герта Цэлендорф
Герта Шарлотэнбург
2:2
1. FC Frankfurt
Хеслінг
2:1
HSC Hannover
Göttingen
1:1
Uphusen
Блау-Вайс Барнрае
2:7
Армінія Гановер
Берзэнбрук
1:0
VfL Osnabrück II
Gifhorn
1:3
Шпеле-Фенхаўс
SV Frisia 03
2:2
Фленсбург
Шпортфройндэ Баўмберг
3:1
Шонэбек
Бохальт
1:1
Шварц-Вайс Эсэн
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
5:3
VFR Krefeld-Fischeln
Мербуш
1:2
Хільдэн
Фельберт
0:1
SC Duesseldorf West
Гомберг
4:1
Рацінген
Hönnepel-Niedermörmter
3:1
Cronenberger SC
FC Kray
2:1
SC 1911 Kapellen-Erft
DJK Bamberg
0:2
TSV Grossbardorf
Амерталь
0:0
Вікторыя Ашафенбург
Брунінгхаўзен
4:3
Айнтрахт Райнэ
TSV Marl-Hüls
0:0
Энэпеталь
SC Buer Hassel 1919
2:4
SuS 09 Neuenkirchen
Эркеншвік
3:4
Вестфалiя Рюнэрн
Гютэрсло
4:2
Ліпштадт
Эрнтэбрук
1:1
SuS Stadtlohn
Roland Beckum
2:3
Падэрборн-2
Hammer SpVg
0:2
Kaan-Marienborn
Euskirchen
1:0
Барусія Фраяльдэнховен
Alfter
1:1
Зігбург
FC Inde Hahn
2:1
Хенэф
Обернайланд
1:0
Брэмерхафен
TuS Schwachhausen
8:0
SV Grohn
Ян Рэгенсбург-2
0:2
Зонтхофен
TSV Schwabmunchen
1:0
BCF Wolfratshausen
FK Pirmasens II
2:0
Мехтэрсхайм
Рот-Вайс Кобленц
3:2
Шот
Фрайбург-2
3:1
Офенбург
Karlsruher SC II
2:0
Гёпінген
Дортмунд-Аплербек
4:2
DSC Arminia Bielefeld II
Blau-Weiß Friesdorf
8:1
VfL Rheinbach
Wesseling-Urfeld
0:3
Бергіш Гладбах
Hilal Maroc Bergheim
0:0
Viktoria Arnoldsweiler
TV Herkenrath
1:0
Германія Віндэк
Real Succes
1:3
Дачыя Буюкань
Sîngerei
2:0
Edineţ
Sheriff II
1:0
Сфынтул Георге
Iskra
5:0
Prut Leova
Спартаній
5:2
Intersport-Aroma
FC Zimbru Chişinău II
1:4
Спікул
Гагаузія
2:0
Кодру
Тога Пор
0:0
Dynamic Togolais
OC Agaza de Lomé
0:0
Maranatha Fiokpo
Anges Notsè
2:1
ASKO
Семасі
1:0
Kotoko FC
Foadan FC
0:0
Gbikinti FC de Bassar
Коракі
1:0
Unisport
AS OTR
1:0
Gomido
Дэпартыва Лара
2:3
Атлетыка Венесуэла
Манагас
1:1
Дэпартыва Тачыра
Метрапалітанос
1:0
Сулія
Эстудыянтэс дэ Мерыда
2:0
Мінерас дэ Гуаяна
Трухільянас
1:1
Карабоба
Каракас
2:2
Ансаатэгі
Грэйт Алімпікс
1:0
Эбусуа Дуорфс
Тэма Ют
1:1
Медэама
Асантэ Катоко
0:0
Інтэр Элайс
Берэкум Чэлсі
1:0
Хартс оф Оук
Бечым Юнайтэд
0:1
Вафа
Ашанці Голд
1:1
Болга Ол Стаз
Дэпартэс Толіма
3:0
Тыгрэс дэ Соача
Ла-Экідад
2:0
Онсе Кальдас
Амерыка дэ Калі
2:0
Энвігада
Атлетыка Хуніёр
2:1
Картулуа
Хагуарэс дэ Кордоба
0:0
Атлетыка Уіла
Алахуэленсе
3:1
Дэпартыва Сапрыса
Картахінес
3:1
Перэс Селядон
Універсітарыяс
1:1
Белен
Лімон
4:1
Сантас дэ Гуапілес
Прагрэс Нідэркорн
1:2
Дзюдэланж
УНА Штрасен
0:2
Вікторыя Роспорт
Жэнэс
1:3
Мандорф-ле-Бэн
Жэнэс Канах
2:0
Кэр'енг
Петанж
1:1
Фола Эш
Хам Бенфіка
0:0
Румеланж
Расінг Люксембург
0:2
Дыферданж
Al Muhafaza SC
0:2
Цiшрын
Аль-Маджд
0:0
Аль-Іціхад Алепа
Джебла
0:0
Аль-Талiя
Al Nawaeir SC
1:0
Хуцiн
Аль-Фатува
0:1
Аль-Карама
Бостан Рывер
3:1
Насьяналь Мантэвідэа
Эль-Танцы Сіслей
2:0
Рампла Хуніёрс
Расінг Мантэвідэа
0:0
Дэфенсор Спортынг
Рывер Плейт Мантэвідэа
2:1
Хувентуд
Сэра
1:2
Мантэвідэа Уондэрэрс
Сант'яга Уандэрэрс
5:2
Палестына
Універсідад Каталіка
2:1
Дэпартэс Тэмуко
Дэпортэс Ікіке
3:2
Кола-Кола
Уачыпата
3:2
Сан-Луіс Кіёта
Аудакс Італьяна
2:1
О'Хігінс
Сарм'ента Рэсістэнсія
1:1
Чако Фор Эвер
Хімнасія Мендаса
2:1
Альварада
Фэра Карыль Аэст ЛП
2:1
Дэпартыва Рока
Уніён Вілья Краўсе.
2:0
Мітры Сант'яга-дэль-Эстэра
Чыпалеці
0:1
Спартыва Лас-Парэхас
Хенераль Бельграна
0:0
Дэпартыва Майпу
Гуарані Антоніа Франка
1:0
Дэфенсорэс Пранунсіямента
Хувентуд Антаніяна
1:0
Уніён Аконкіха
Соль дэ Амерыка Формаса
1:3
Лібертад Сунчалес
Сан-Хорхе Тукуман
3:0
Хувентуд Уніда Універсітарыё
Флуміненсе Фейра-дзі-Сантана
1:2
Баія Фейра-дзі-Сантана
Жакобіна
1:0
Жакуйпенсе
Галісія
0:4
Атлантыка
Віторыя-так-Канкіста
3:1
Фламенга Гуанамбі
Нова-Ігуасу
0:2
Васка да Гама
Флуміненсе
1:1
Фламенга
Батафага
3:2
Рэзендзі
Баавіста
1:1
Партугеза-РЖ
Мадурэйра
3:1
Бангу
Макаэ
2:2
Волта-Радонда