АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 14 красавіка 2017
Эмелек
1:0
Індэпенд'ентэ Мэдэльін
Атлетыка Мінейра
5:2
Спорт Бойз Варнес
Рывер Плейт
4:2
Мэльгар
Атлетыка Насьёналь
0:2
Батафага
ФК Тэрнопаль
1:0
Скала Стрый
ФК Сумы
0:0
Краматорск
Нафтавік-Укрнафта
1:2
Абалонь
Верас
4:2
Гарняк-Спорт
Чаркаскі Дняпро
0:1
Палтава
Букавіна
0:1
Інгулец
Кобра
1:0
Арсенал Кіеў
Рух Львоў
0:0
Крышталь Херсон
Інгулец-2
0:1
Крэмень
Падоле
2:2
Мір
Прыкарпацьце
7:0
Металург Запарожжа
Рэал Фарма
0:0
Балканы
Брэнтфард
4:0
Дэрбі Каўнці
Брысталь Сіці
2:1
Куінз Парк Рэйнджэрс
Хадэрсфілд
3:2
Прэстан
Норвіч Сіці
1:3
Фулхэм
Нотынгем Форэст
0:1
Блэкбэрн
Ротэрхэм
1:1
Бірмінгем
Шэфілд Уэнсдэй
1:0
Кардыф Сіці
Вулверхэмптан
0:2
Брайтан
Бертан
1:2
Іпсвіч
Ньюкасл
1:1
Лідс
Ам'ен
2:0
Гаўр
Бурк-ан-Брэс
0:2
Валансьен
Газелек Аяча
4:4
Клермон
Лаваль
5:2
Рэймс
Нiм
2:0
Арлеан
Ньёр
0:3
Брэст
Тур
3:1
Сашо
Труа
3:2
Рэд Стар Сэн-Уан
Топ Ос
2:0
ПСВ-2
Ахілес 1929
2:1
Дэн Босх
Аякс-2
1:0
Дордрэхт
Алмеры Сіці
2:1
Утрэхт-2
Камбюр
5:1
Тэлстар
Эйндховен
3:1
Фартуна Сітард
Хелмонд Спорт
2:1
НАК
Валвейк
1:2
Венлі
Маастрыхт
2:2
Эмен
Волендам
2:2
Дэ Графсхап
Брэдфард
1:0
Оксфард Юнайтэд
Чэстэрфілд
0:4
Саўтэнд
Ковентры
1:1
Чарльтан
Джылінгем
3:1
Брыстоль Роверс
Мілуал
3:0
Нортхэмптан
МК Донс
0:1
Сканторп Юнайтэд
Пітэрбара
1:2
Флітвуд Таун
Порт Вэйл
0:3
Шэфілд Юнайтэд
Толбат
1:1
Уолсол
Суіндан
0:0
АФК Уімблдон
Портсмут
1:1
Плімут
Блэкпул
0:0
Акрынгтон Стэнлі
Калчэстэр
1:1
Данкастэр
Кроўлі
0:0
Чалтенгем
Крю
2:2
Нотс Каўнці
Эксэтэр
2:1
Барнет
Грымсбі Таун
2:1
Кембрыдж
Хартлпул
1:1
Карлайл Юнайтэд
Лутан
2:2
Лейтан Арыент
Ньюпорт
1:0
Ёвіл
Стывенідж
0:1
Моркэм
Уікам
0:1
Мэнсфілд Таун
Тузласпор
6:0
Кайсеры Эрджыеспрэч
Эюпспор
3:2
Інэгелспор
Менеменспор
2:2
Айдынспор
Кастамонуспор
1:0
Анкарагюджу
Сарыер
2:1
Гюмюшханеспор
Гэтыямесгут Белядзьеспор
4:1
Каршыяка
Трабзон Карадэнізспор
0:1
Кыркларэліспор
Башкент Акадэміі
0:0
Хатайспор
Такатспор
1:0
Нідзе Бяледзія
Тэпеджык Белядзіе
3:2
Буджаспор
Анадолу Ускюдар
1:1
Фетхіеспор
Конья Шэкерспор
0:1
Сівас 4 Эйлюль
Эрзурум ББ
2:1
Кечыарэнгюджу
Амед
1:0
Пендікспор
Назілі Беледзіе
0:3
Керфез Белядзіе
Істанбулспор
3:0
Афспор
Зонгулдак Кемюрспар
1:1
Фаціх Карагюмрюк
Хаджэтэпе
4:2
Кахраманмарашспор
Элязіз Беледзіеспор
2:1
Ардуспор
Сілаўрыспар
1:1
Батман Петральспор
Кірыкханспар
2:2
Чаталджаспор
Дзюзджэспор
1:0
Ешыль Бурса
Йомраспор
1:0
Буджаспор-1928
Цюрк Метал Кырыкале
2:5
Кемерспор 2003
Эрбааспор
3:2
Халід Эдзіп Адыварспор
Пазарспор
1:2
Маніса ББСК
Дзярсімспор
3:2
Чанаккале Дарданэльспор
Бодрумспор
2:0
Дэрынджэспор
Султанбейлі Белядзіе
3:2
Мальцепеспор
Дэнізлі Беледзіе
1:1
Тарсус Ідман'юрду
Паяс Беледзіеспор 1975
1:1
Мугласпар
Дарыджа Генчлербірлігі
3:0
Байрампашаспор
Бергама Белядзіе
2:1
1461 Трабзон
Архангазіспор
0:1
Ені Дыярбакырспор
Афжэт Аф'ёнспор
4:1
Анкара Адліе
Сакар'яспор
1:1
12 Бінгельспор
Байбурт-Груп
1:2
Эрзінджанспор
Карачабей Беледыеспор
2:4
Гельджюкспор
Каджаеліспор
0:2
Бейлербей
Алтай Ізмір
2:4
Казанспор
Манаўгат-Эўрэнсекіспор
0:1
Анкара Дэмірспор
Кютах'яспор
2:1
Тэкірдагспор
Карталспор
2:1
Санджактэпе
Чорум
0:0
Кызылджабелюкспор
Ванспор
1:1
Джыза Басраспор
Бенешоў
1:2
Хрудзім
Гаржавіцка
1:1
SK Benatky Nad Jizerou
Лішэнь
1:0
1. FC Slovácko II
Спартак Гулін
4:2
Вікторыя Юначка
Штэхавіцы
1:0
Тахаў
Дабравіцы
1:1
Іскра Дамажліцы
Метэор
0:2
Банік Соўш
Карлавы Вары
2:1
Ракіцані
FK Pardubice II
3:1
Пржэдні Капаніна
Сокал Бразаны
1:2
TJ Tatran Rakovnik
Malše Roudné
3:0
Арытма Прага
Гаданін-Сардзіцэ
1:1
Сокал Тасавіцэ
Славай Чэскі Крумлаў
0:3
Адміра Прага
SK POLABAN NYMBURK
2:2
Штэці
Швац
1:1
Аўстрыя Зальцбург
Дойчландсберг
1:2
Аустрыя Клагенфурт
Кальсдорф
2:1
Гуртэн
Хартберг
3:0
Wolfsberg
Ферст Вена
3:2
Амштэтэн
Парндорф
1:1
Аўстрыя Вена II
Швехат
0:1
Маннсдорф
Трайскірхен
1:1
СК Вена
FK Şahdağ Gusar
3:0
Şərurspor
Bakılı
4:0
FK Göyəzən Qazax
Şəmkir
5:1
FK Energetik Mingəçevir
Zaqatala
1:1
Сабаіл
Lindome GIF
2:1
Dalstorps
Sävedalens IF
3:1
Torslanda IK
Gällivare Malmbergets FF
2:5
Härnösands FF
Tvååkers IF
1:0
IS Halmia
Ullared
0:2
Эскільсмінэ
Tenhults IF
1:1
Höganäs BK
Vårgårda
1:1
Трольхеттан
BKV Norrtälje
1:1
Форвард Эребру
Skiljebo SK
5:0
Syrianska IF Kerburan
Karlbergs BK
3:2
Håbo FF
Räppe
1:2
Berga
Stenungsunds IF
0:2
Lerums IS
IK Gauthiod
1:3
Vänersborgs IF
Vänersborgs
0:0
Grebbestads IF
IK Sleipner
2:2
Värmdö IF
Österlen
3:0
Vimmerby
Hassleholms IF
2:1
ІФК Мальмё
Jagiellonia Białystok II
0:3
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Kaczkan Huragan Morag
2:0
KS Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:2
Sokol Ostroda
PWKS Huragan Wołomin
0:4
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
KS Chwaszczyno
0:0
Gwardia Koszalin
ŁKS 1926 Łomża
2:0
KS Motor Lubawa
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:3
MMKS Concordia Elbląg
SV Gady Raika Lebring
0:2
USV St. Anna am Aigen
Фюрстэнфельд
3:1
Фойтсберг
Полаў
5:0
Франляйтэн
Леабэн
3:1
FC Zeltweg
Гнас
3:0
Mettersdorf
SC Bruck an der Mur
0:2
Liezen
Ардагер
3:4
Рорендорф унд Гедэрсдорф
Коцінгбрун
0:1
Bruck/Leitha
Лангенор
1:0
UFC St. Peter in der Au
SV Waidhofen/Thaya
1:2
Цветль
SV Eltendorf
5:3
SV Leithaprodersdorf
Абберварт
4:0
Харычон
Штэгерсбах
4:0
SV Eberau
Драсбург
2:2
Клінгенбах
CS Baloteşti
2:1
CS Luceafarul Oradea
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
1:0
Акадэміка Клінчэнь
ACS Foresta Suceava
2:1
CS Sportul Snagov Sa
SSU Politehnica Timişoara
2:1
CS Afumaţi
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
1:0
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
Roman
0:3
Sport Club Bacău
CS Ştiinţa Miroslava
1:0
CS Aerostar Bacău
Paşcani
1:1
CS Sporting Voinţa Lieşti
AFC Hărman
1:0
CS Olimpic Cetate Râşnov
Чыксереда
3:0
Sportul Chiscani
AFC Odorheiu Secuiesc
1:0
AFC Metalosport Galaţi
Avântul Valea Mărului
1:0
CSM Râmnicu Sărat
CS Oşorhei
2:3
ACS Comuna Recea
CF Metalurgistul Cugir 1939
2:0
CS Sănătatea Cluj
CS Iernut
2:0
CS FC Zalău
CSM Avântul Reghin
0:2
Херманштат
AS Viitorul Ulmeni
0:0
Gaz Metan Mediaş II
Унiря Деж
6:1
ACS Comunal Recolta Dorolț
ACS FC Bistriţa
0:3
Târgu Mureş II
ACS Poli Timişoara II
1:2
CS Millenium Giarmata
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
1:1
CD Industria Galda de Jos
National Sebis
4:1
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Performanța Ighiu
2:2
Уніра Альба-Юлія
CS Municipal Lugoj
1:0
FC Gloria Lunca Teuz Cermei
Ripensia Timisoara
4:1
CSM Deva
Рэшыца
1:0
ACS UTA Bătrâna Doamnă II
CS Urban Titu
1:1
CS Concordia Chiajna II
Atletic Bradu
1:3
Арджэш
CS Mioveni II
2:2
AS FC Pucioasa
FC Voluntari II
1:3
SC Fotbal Club FCSB SA II
CSM Flacăra Moreni
2:1
Мунічыпал Александрыя
CS Sporting Roşiori de Vede
3:0
Podari
ACSO Filiaşi
1:1
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv II
CS Viitorul Domneşti
0:1
Металаглобус
Тунары
2:0
FC Delta Dobrogea Tulcea
AFC Astra II
3:1
Înainte Modelu
Viitorul Constanţa II
4:0
SC Popești-Leordeni
ACS Arsenal Malu
0:3
CS Axiopolis Cernavodă
Уніра Слабазія
3:1
Olteniţa
Hapoel Bnei Lod FC
3:2
Хапаэль Пэтах-Тыква
Макабі Ахі
2:2
Хапаэль Рамат-Ган
Макабі Нетання
3:2
Хапаэль Акко
Maccabi Sha'arayim
1:1
Хапаэль Іроні Рамат-ха-Шарон
Хапаэль Ноф-ха-Галіль
0:0
Ironi Nesher
Hapoel Jerusalem
1:0
Макабі Герцлія
Hapoel Afula
6:2
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
Perlis
2:0
Петалінг-Джая Сіці
АТМ
1:2
Куала-Лумпур
УІТМ
4:0
Тэрэнгану
Сабах Ката-Кінабалу
2:1
Pahang Kuantan FA
Kelab Bolasepak Johor Darul Ta'zim II FC
1:1
Негеры-Сембілан
ПКНП
2:1
ПДРМ
Сэнтраль Кордава
3:1
Дэпартыва Мерла
Архентына дэ Кільмес
0:2
Сакачыпас
Эль Парвенір
0:1
Дэпартыва Лаферэра
Феракарыль Мідланд
0:1
Барракас Балівар
Villa Clara
0:1
Sancti Spiritus
Ciego de Ávila
1:1
Guantánamo
Isla Juventud
1:1
Cienfuegos
Granma
0:2
Las Tunas
Camagüey
4:1
Artemisa
Santiago de Cuba
1:0
La Habana
Несебыр
4:0
OFK Levski Karlovo
Царска Сяло
3:0
Oborishte Panagyurishte
FK Sozopol
3:1
OFK Spartak Pleven
PFC CSKA Sofia II
0:1
OFK Pomorie
Botev Galabovo
2:1
Лакаматыў Сафія
Бацеў Враца
3:3
Этыр
FK Rača
2:0
Báhoň
Vajnory
2:3
Rohožník
Pezinok
1:1
Lokomotíva DNV
Lozorno
0:2
Інтэр Браціслава
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
2:1
Slovan Most
Muleno CF
2:0
Ucam Murcia II
Atlético Albericia
0:2
Ларэда
FC Vilafranca
3:0
Пералада
Júpiter
2:2
Granollers
UE Vilassar de Mar
3:1
Мантаньеса
Пабла Мафумет
3:0
Castelldefels
Olivenza
0:0
Бадахос
Binéfar
2:0
AD Sabinanigo
Цяніска
1:2
Estrella CF
Алот
1:0
UE La Jonquera
Рыбадума
0:1
Racing Club Villalbes
UD Rayo Ibense
0:2
Алімпік дэ Шаціва
Valdivia
0:0
CD Azuaga
Akademik Svishtov
1:2
Partizan
Літэкс
4:0
OFK Levski
Yantra Gabrovo
1:2
Sevlievo
Parva atomna
0:1
Kariana Erden
FK Juventus Malchika
0:1
FC Mizia 2005 Knezha
Vihar Slavyanovo
2:0
FK Tryavna
Pavlikeni
7:1
Kom Berkovitsa
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
1:1
Арда
FK Dimitrovgrad 1947
4:0
FK Rozova dolina Kazanlak
Zagorets
6:0
FK Gigant Saedinenie
FK Vereya Stara Zagora II
0:2
FK Atletik Kuklen
Borislav 2009
1:3
FC Svilengrad 1921
FK Maritsa 1921 Plovdiv
1:0
FC Karnobat
FK Evrokolezh Plovdiv
3:0
FK Elhovo
Rakovski 2011
2:2
PFC Minyor Radnevo
Улюбёнец
2:1
Uragan Boyadzhik
Хаўр-Факан
2:2
Дыба Аль-Хісн
Al Urooba
3:3
Аль-Шааб
Масфут
3:0
Аль-Дайд
ФК Дубай
2:0
Ras Al Khaima
Аль-Фуджайра
2:3
Аджман
Аль-Хамрыя
2:1
Аль-Арабі Ум-Аль-Кайвайн
Вінер Нойштадт
3:1
Капфенберг
Ціроль
3:3
Блаў-Вайс Лінц
Хорн
0:1
Ліферынг
Фларыдсдорфер
1:2
Ваккер Інсбрук
ЛАСК
2:0
Аўстрыя Лустэнаў
Al Jeel Club
2:3
Аль-Адала
Аль-Шола
2:3
Аль-Кайсома
Дамак
1:1
Наджран
Аль-Аруба
3:0
Хаджэр
Аль-Нахда
3:1
Weg Ta'if SC
Булонь
1:2
Аўранш
Кевіі
2:0
Седан
Бельфор
1:0
Крэтэй
Лез-Эрб'е
0:1
Парыж
Канкарна
1:0
СА Бастыя
По
0:1
Бязье
Эпіналь
1:0
Дзюнкерк
Шатару
1:1
Шамблі
Борэм Вуд
1:3
Дагенхэм
Брэйнтры Таун
2:0
Гайзлі
Бромлі
4:1
Барроу
Давер Атлетык
3:0
Саўтпорт
Форэст Грын
2:0
Чэстэр
Лінкальн Сіці
2:1
Торкі
Норт-Ферыбі Юнайтэд
2:1
Істлі
Саліхал Мурс
1:2
Ёрк Сіці
Сатан Юнайтэд
3:0
Гейтсхед
Транмер
2:2
Олдэршот
Уокінг
1:0
Мэкклсфілд Таун
Рэксхэм
1:3
Мэйдстан Юнайтэд
SV Grohn
1:0
Брынкум
Ліхтэнберг
1:0
Victoria Seelow
Вікторыя Гамбург
3:1
SC Condor Hamburg 1956
TSV Blau-Weiß Melchiorshausen
1:2
Брэмерхафен
Бішоп Стортфард
0:2
Гаспорт Бора
Хангерфорд Таун
2:0
Дартфард
Мэйдэнхэд Юнайтэд
2:0
Канкорд Рэйнджэрс
Пул Таун
1:1
Хэмел-Хэмпстэд
Уэлінг Юнайтэд
3:2
Труро Сіці
Уэстон-супер-Мар
3:1
Мэргіт
Чорлі
1:0
Вустэр Сіці
Керзон Эштан
2:3
Олтрынхем
Галіфакс Таун
0:1
АФК Файлд
Гэйнсбара Трыніці
1:0
Солфорд Сіці
Кідэрмінстэр
1:0
Бостан Юнайтэд
Стокпорт
1:1
Тэлфард Юнайтэд
Слаў Таун
0:2
Сайрэнсэстар Таун
Кэнві Айлэнд
1:2
Хавант энд Уотэрлувіл
Біглсуэйд Таун
2:0
Лемінгтон
Уэймут
2:0
Чэшам Юнайтэд
Багеміян
0:2
Корк Сіці
Дэры Сіці
0:2
Фін Харпс
Дандолк
1:3
Брэй Уандэрэрс
Голуэй
1:1
Сэнт-Патрыкс
Шэмрак Роверс
1:0
Слайга Роверс