АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 16 красавіка 2017
Чыкага Файр
3:0
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
Нью-Ёрк Рэд Булс
2:0
Ды Сі Юнайтэд
Каламбус Кру
2:1
Таронта
Х'юстан Дынама
2:2
Мінесота Юнайтэд
Каларада Рэпідс
1:2
Рэал Солт-Лэйк
Портленд Цімберс
0:1
Спортынг Канзас-Сіці
Чыапас
1:2
Ціхуана
Веракрус
0:1
Некакса
Марэлія
1:2
Леон
Тыгрэс
4:0
Пумас
Атлас
1:1
Сантас Лагуна
Пачука
0:0
Гвадалахара
Амерыка
1:0
Керэтара
Талука
1:1
Мантэрэй
Індэпенд'ентэ
1:1
Атлетыка Рафаэла
Алімпа
0:1
Велес Сарсфілд
Сарм'ента
1:2
Расінг Авельянеда
Гадой Крус
3:1
Банфілд
Атлетыка Тукуман
1:0
Сан-Ларэнса
Чонбук Хёндай Мотарс
4:1
Кімчхон Санму
Чэджу Юнайтэд
1:2
Канвон
Сувон Самсунг Блювінгс
0:0
Кванчжу
Ульсан Хёндай
1:1
Сеул
Вентфарэт Кофу
0:2
Альбірэкс Ніігата
Сімідзу С-Палс
1:1
Омія Ардзія
Кансадоле Сапара
1:1
Кавасакі Франтале
ФК Токіа
0:1
Урава Рэд Даймандс
Серэса Осака
2:2
Гамба Осака
Джубіла Івата
2:1
Саган Тосу
Вісэл Кобе
1:2
Касіва Рэйсал
Санфрэччы Хірасіма
0:1
Ёкагама Ф. Марынас
Вегалта Сендай
1:4
Касіма Антлерс
Севілья Б
6:2
Вальядалід
Алькоркон
0:3
Хетафэ
УКАМ Мурса
0:1
Рая Вальекана
Луга
2:1
Рэал Аўеда
Кордоба
1:0
Альмерыя
Сарагоса
1:0
Мальёрка
Санкт-Паўлі
1:0
Вюрцбургер Кікерс
Бохум
1:0
Гройтэр
Уніян Берлін
3:1
Кайзерслаўтэрн
Карлсруэ
0:1
Хайдэнхайм
Мюнхен-1860
1:1
Зандхаўзен
Дынама Дрэздэн
1:1
Фартуна Дзюсельдорф
Унічаў
2:2
FC Zlín II
Велке Мезіржычы
2:0
FC Odra Petrkovice
Перавышаў
4:0
Літамержыцы
Táborsko II
3:1
SK Viktorie Jirny
Славічын
2:0
Бржэцлаў
Гавіраў
2:1
Шумперк
Валашску Мезіржычы
2:2
Іскра Рымаржоў
Старая Ржышэ
1:1
Брумаў
Ждзяр-над-Сазавоу
3:0
Tj Slovan Bzenec
Пелгржымаў
0:1
Славай Поўная
SC Pustá Polom
2:1
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Jankov
2:0
TJ Tatran Sedlcany
Сушыцэ
1:3
MFK Dobris
Пенчын-Турноў
2:2
TJ Spartak Chrastava
Увалы
0:2
Mostecký
Internacional Tirana
0:1
Эгнатыя
Люзи-2008
1:0
Ада
Улазнія-2
2:2
KS Kukësi II
Альпетрол
0:0
KF Partizani Tirana II
Вора
3:1
Велечыку Коплік
Дэволі
0:1
Грамазі
KS Këlcyra
5:1
KS Delvina
Мемаліяй
1:1
Бутрынці
Скрапары
1:4
Нафтатары
KS Maliqi
2:1
Përmeti
Цяпелена
3:0
KS Domosdova Prrenjas
Плацінум Старз
2:0
Танда
Rivers United FC
2:0
Раён Спорт
Суперспорт Юнайтэд
5:0
Бэррак Янг Кантролерс
АСЕК Мімозас
0:0
Мунана
Хiляль Аль-Абейд
3:0
ГПА
Кабілі
0:0
Мазембе
Maardu United
0:3
JK Piraaja Tallinn
ПЯК
1:0
JK Tabasalu
Аякс Ласнамяэ
0:2
Ararat
Tallinna FC Levadia III
4:1
Noorus-96
Дынама Талін
2:0
Tartu FC Santos II
K-Järve JK Järve II
2:3
Легіён Талін
Otepää
3:0
Türi JK Ganvix
Tõrva
2:6
Тулевік-2
Меркуур
2:3
Narva United
Portmore United FC
2:0
Uwi FC
Humble Lions
4:0
Tivoli Gardens FC
Montego Bay United FC
4:0
Vere United FC
Arnett Gardens FC
3:3
Boys Town
Reno FC
1:2
Waterhouse FC
Harbour View FC
2:3
Maverley Hughenden FC
Reinmeer Aomori
2:1
Nara Club
Honda
6:0
Tochigi Uva
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
1:0
Veertien Mie
Osaka
3:1
Maruyasu Okazaki
Vanraure Hachinohe
1:0
Biwako Shiga
Briobecca Urayasu SC
0:2
FC Imabari
Bandari
3:0
Thika United
Zoo Kericho
0:3
Sofapaka
Western Stima
0:0
Chemelil Sugar FC
Leopards
1:0
Muhoroni Youth
Homeboyz
1:2
Nzoia Sugar
San José FC
2:1
Sporting San José FC
Пума Генералення
2:4
Грэсія Коста-Рыка
Хікараль
3:0
Cofutpa
AD Municipal Turrialba
2:1
Rosario AD
Мараньяа
1:1
São José MA
Santa Quitéria FC
2:1
Americano Futebol Clube Bacabal
Імператрыс
3:1
Кардыну
Мота Клуб
0:1
Сампаё Карэа
Textáfrica
1:0
Maxaquene
AD Vilanculo
2:1
Universidade Pedagógica de Lichinga
CD Costa do Sol
1:0
Desportivo Nacala
Сонгу
2:0
Associação Desportiva de Macuácua
Chibuto
1:1
Феррувіяры Бейра
Clube Ferroviário de Nacala
1:0
Chingale de Tete
1° de Maio de Quelimane
0:1
Феррувіарыу Мапуту
Вац
3:3
Кішварда
MTE
1:2
Сальнок
Шыафок
3:2
Soroksar
Ньірэдзьхаза
1:1
Budaörsi SC
Dorogi FC
2:0
Бальмазуйвараш
Szeged
0:0
Ceglédi VSE
Cigánd SE
0:5
Бекешчаба
Szeol SC
0:0
Kozarmisleny
Aqvital
1:1
Soproni VSE
Залаэгерсег
0:1
Акадэмія Пушкаша
Ferencvárosi TC II
2:2
Hódmezővásárhely FC
Diósgyőri VTK II
1:0
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Újpest FC II
0:4
Jászberényi
Puskás Ferenc Akadémia FC II
2:1
Gyirmót SE II
MOL Fehérvár FC II
0:0
Sarvar
Будафок
5:0
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Mórahalom
1:4
Paksi SE II
BSS Monor
1:0
Debreceni VSC II
BKV Előre SC
1:3
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Аперарыё
2:0
AC Paranavaí
Portuguesa Londrinense
2:1
КРК
Уніян Парана
2:1
Apucarana
Grêmio de Esportes Maringá
1:3
Andraus Brasil
Іраці
1:2
Марынга
Atlético Monte Azul
2:2
Noroeste
Rio Branco EC
2:0
Grêmio Esportivo Osasco
Independente FC Limeira
0:4
Olímpia
Atibaia
0:0
Інтэрнасьёнал Лімейра
São Carlos FC
1:1
Clube Atlético Joseense
Paulista
2:1
CA Taboão da Serra
SE Matonense
0:0
Portuguesa Santista
Grêmio Catanduvense de Futebol
0:2
Nacional SP
AA Flamengo
1:1
Comercial
Марылія
2:0
Desportivo Brasil
Velo Clube
2:1
Агуа-Санта
Sertãozinho
5:3
Можы-Мірын
CA Juventus
2:0
Batatais
Taubaté
3:2
Сан-Каэтана
Пенапаленсе
1:2
Браганціна
Barbados Defence Force SC
3:0
Waterford Compton FC
Rendezvous FC
6:3
Belfield SC
Brittons Hill United FC
1:0
Ellerton FC
Las Tunas
1:2
Villa Clara
Cienfuegos
2:0
La Habana
Granma
0:0
Sancti Spiritus
Isla Juventud
0:1
Santiago de Cuba
NBU Osiyo Tashkent
3:0
G'allakor-Barsa
Yangiyer
0:2
FK Zaamin
Nasaf II
1:0
Уз-Донг-Жу
Сурхан
0:1
Sementchi Kuvasoy
FC Aral Nukus
1:2
Mash'al II
Харэзм
3:0
Nurafshon-Bukhara
Robur
2:1
Апелтэра-Эйхем
Зелзаце
0:0
Вордзе
Elene-Grotenberge
2:2
Ardennen
Эндрахт Опстал
1:0
De Jeugd Lovendegem
Бамбруге
2:1
Avanti
Lochristi
4:1
Малдэгем
Клаўвартс Кемзеке
0:2
Сьвэлта Мэлсэле
Eendracht Aalter
2:0
Крэйбеку
Сен-Дэні
2:2
SS La Capricorne
Петыт-Іль
0:1
AS Les Marsouins
Сен-П'еруаз
3:0
Saint Denis École Football Association
FK Bratstvo Cijevna
0:0
OFK Igalo
Ibar
2:0
FK Radnički Berane
Ком
2:0
Cetinje
Otrant-Olympic
1:0
Беране
Езера
2:2
Морнар
Kremnička
3:0
MŠK Námestovo
ŽP Šport Podbrezová II
5:2
Čadca
Topoľčany
0:1
TJ Družstevník Veľké Ludince
DAC 1904 Dunajská Streda II
0:0
Пухаў
Zl. Moravce-Vrablé II
0:0
Дубніца
Šurany
1:2
Lednické Rovne
Slovan Sabinov
2:0
Rozvoj Pušovce
Milénium
1:0
1. FC Tatran Prešov II
FK Slavoj Trebišov
FK Krásna
Družstevník Veľký Horeš
Svit
Veľké Revištia
1:3
MFK Snina
Slovan Giraltovce
1:0
1.FK Svidník
TJ Baník Kalinovo
0:0
Liptovská Štiavnica
Teplička nad Váhom
Stráža
FC Malacky
1:1
Tomasov
FK Zarkovo
3:0
FK Brodarac
FK Grafičar Beograd
2:1
Crvena Zvezda MML
Jedinstvo Putevi
3:0
Železničar Lajkovac
Железнiчар Панчэво
3:1
FK Crvena Zvezda Novi Sad
BSK Batajnica
0:0
FK BASK Beograd
FK Radnički Obrenovac
1:1
FK Dorćol Beograd
FK Ušće Novi Beograd
0:0
FK Radnički Novi Beograd
Дон Беніта
1:2
Касярэньё
Альсіра
1:0
RC Catarroja
Lorca FC II
2:1
Лорка Дэпартыва
Парла
0:2
Villaverde-Boetticher
AD Alcobendas Levitt CF
2:0
Atlético Pinto
Трываль Вальдэрас
1:1
AD Alcorcon B
Уніён Адарве
0:1
Pozuelo Alarcón
Хетафе Б
4:1
Santa Ana
Ciudad de Murcia
0:1
Deportiva Minera
Дэпартыва Б
1:0
Céltiga FC
CD San José de Soria
0:4
Атлетыка Асторга
Атлетыка Мадрыд Б
5:1
Aravaca CF
Інтэрнасьёналь Мадрыд
0:0
Алькабендас Спорт
Лангрэа
5:1
Урака
Раё Вальякана Б
0:2
Алькала
Vera
2:1
CD Unión Sur Yaiza
Тэруэль
1:1
Borja
Leganés II
6:0
Villanueva Pardillo
CD Tineo
1:0
Lenense
FC La Unión Atlético
1:1
EDMF Churra
Рапіда Боўсас
1:0
Кампастэла
CD Agoncillo
4:1
CA Vianés
Крыста Атлетыка
1:1
Sporting Club Uxama
San Fernando Henares
1:3
СД Масталес
Revilla
1:1
SD Barreda Balompié
CD Colindres
0:2
Vimenor
Атлетыка Пульпіленьё
2:1
Huércal Overa
Негрэйра
1:0
CD Castro
Rayo Cantabria
4:0
Castro
Almagro
2:0
Кінтанар-дэль-Рэй
Madridejos
2:0
CD Toledo II
КФ Самара
1:0
CD Villaralbo
Ільюэка
2:0
AD Almudevar
Буньёль
3:1
Paterna
Бакі Хуніёрс Гартуй
1:1
Кукута Дэпартыва
Вальедупар
5:0
Багата
Уніён Магдалена
1:3
Дэпартыва Перэйра
Арсамарса
1:1
Баяка Чыка
Форталеса
2:1
Барранкілья
Леанес
1:2
Льянерас
АС Сале
5:3
Расінг Касабланка
вужа
2:0
Жэнэс Аль-Аюн
Sidi Kacem
0:1
Дшейра
Відад Тэс
1:1
Рапід Уэд-Зем
Rachad Bernoussi
1:0
US Témara
Аветэнсе
4:0
Каакупэ
Гуайрэння
3:0
Хенераль Кабальера
Дэпартыва Каагуасу
1:0
Фернанда дэ ла Мора
Ліберасьён
0:3
3 лютага
Спартова Іценьё
1:0
Рэсістэнсія
Сантані
2:2
Хенераль Марцін Ледэсма
Мушук Руна
3:1
Амерыка Кіта
Дэпартыва Санта-Рыта
1:0
ЛДУ Лоха
Імбабура
0:0
Тэкніка Універсітарыё
Калон Партаўеха
1:1
ЛДУ Партаўеха
Манта
1:2
Альмеда
Гуаласеа
1:0
Аўкас
Атлетыка Балеарэс
1:1
Эбра
Мальёрка Б
1:1
Эспаньёл Б
Мерыда ПЕКЛА
1:0
Лінарэс Дэпартыва
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
0:1
Менсахеро
Таледа
0:1
Раё Махадаонда
Сакуэльямос
1:3
Фуэнлабрада
Сомасас
1:0
Понтэведра
Эль-Эхіда
1:0
Атлетыка Манча Рэал
Навалькарнера
1:3
Альбасеце
Сабадэль
0:2
Бадалона
Панферрадына
4:2
Бургос
Культураль Леанеса
3:1
Расінг Фероль
Бойра
0:0
Дэпартыва Паленсія
Лорка
1:0
Рэкрэатыва
Рэал Хаэн
0:0
Мурса
Арандына
1:5
Расінг
Сан-Фернанда
0:1
Вільянавенсе
Картахена
1:1
Эстрэмадура
Арсенал-2 Тула
1:4
Разань
Аланія Уладзікаўказ
1:2
ФК Сочы (да 2017)
Ротар
3:0
Краснадар-2
Машук-КМВ
3:3
Армавір
Металург Ліпецк
1:0
Дынама Бранск
Сатурн
2:1
Віцязь Падольск
Зеніт Пенза
4:2
Энергамаш
Волга Цвер
0:6
Дынама-2 Масква
Ангушт
0:0
Легіён-Дынама
Кубань-2
0:1
Афіпс
Чарнаморец Наварасійск
1:2
Сяброўства Майкоп
Авангард Курск
2:0
Чартанава
ФК Каломна
1:1
ФК Дамадзедава
Спартак Кастрама
0:0
Тарпеда Уладзімір
Алімп-Даўгапрудны
1:1
Сочы
Строгіна
2:1
Сцяг Працы
Днепр Смаленск
0:3
Тэкстыльшчык
FC Oberlausitz Neugersdorf
2:0
Будзіса
Хофенхайм-2
1:0
Ульм
Кайзерслаўтэрн-2
0:2
Варматыя Вормс
ФФБ Альдэнбург
2:0
Санкт-Паўлі-2
Dynamic Togolais
1:1
Foadan FC
Maranatha Fiokpo
0:1
Тога Пор
ASKO
3:1
OC Agaza de Lomé
Gomido
0:1
Семасі
Unisport
1:0
AS OTR
Арагуа
1:0
Дэпартыва Сулія
Эстудыянтэс дэ Мерыда
1:4
Дэпартыва Тачыра
Метрапалітанос
2:2
Партугеса
Мінерас дэ Гуаяна
4:4
Ансаатэгі
Манагас
1:1
Дэпартыва Ла-Гуайра
Каракас
0:0
Атлетыка Сакапа
Хартс оф Оук
1:1
Элміна Шаркс
Інтэр Элайс
1:0
Ашанці Голд
Эбусуа Дуорфс
1:0
Берэкум Чэлсі
Легон Сіціз
1:0
Асантэ Катоко
Адуана Старз
3:0
Тэма Ют
Вафа
2:0
Болга Ол Стаз
Ліберці
0:0
Грэйт Алімпікс
Дэпартэс Толіма
2:2
Дэпартыва Калi
Санта-Фэ
1:0
Атлетыка Букараманга
Дэпартыва Паста
2:1
Мільянарыёс
Ла-Экідад
0:0
Тыгрэс дэ Соача
Альянсу Петралер
0:1
Атлетыка Уіла
Перэс Селядон
4:1
Сан-Карлас
Алахуэленсе
3:1
Універсітарыяс
Мунісіпаль Ліберыя
0:0
Дэпартыва Сапрыса
Сантас дэ Гуапілес
1:0
Картахінес
Белен
3:1
Лімон
Эрэдыяна
2:1
Кармэліта
Спартова Лукеньё
2:1
Хенераль Дыяс
Індэпендыентэ Кампа-Грандэ
0:0
Соль дэ Амерыка
Сера Партэнья
4:0
Рубіё Нью
Гуарані
2:1
Лібертад
Спорт Расарыё
0:0
Уніён Камерсія
Універсітарыё Дэпартэс
3:0
Альянсу Ліма
Куска
0:0
Камерсіянтэс Унідос
Хуан Аурыч
0:1
Дэпартыва Мунісіпаль
О'Хігінс
1:0
Эвертан Вінья-дэль-Мар
Уніён Эспаньола
1:2
Палестына
Сант'яга Уандэрэрс
1:2
Дэпартэс Тэмуко
Дэпартэс Антафагаста
0:1
Універсідад дэ Чылі
Клан Хувеніль
0:1
Дэльфін
Эль-Насьяналь
2:2
Гуаякіль Сіці
Макара
1:0
ЛДУ Кіта
Фуэрса Амарылья
1:2
Індэпендэнтэ дэль Валье