АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 09 студзеня 2022
Венецыя
0:3
Мілан
Эмпалі
1:5
Сасуола
Напалі
1:0
Сампдорыя
Удынезэ
2:6
Аталанта
Джэнаа
0:1
Спецыя
Рома
3:4
Ювентус
Верона
1:2
Салернітана
Інтэр
2:1
Лацыа
Лутан
4:0
Хэрагіт
Вулверхэмптан
3:0
Шэфілд Юнайтэд
Вест Хэм
2:0
Лідс
Чарльтан
0:1
Норвіч Сіці
Сток Сіці
2:0
Лейтан Арыент
Ліверпуль
4:1
Толбат
Кардыф Сіці
2:1
Прэстан
Тотэнхэм
3:1
Моркэм
Нотынгем Форэст
1:0
Арсенал
Жырона
2:1
Фуэнлабрада
Луга
2:1
Мірандэс
Малага
2:2
Спортынг Хіхон
Панферрадына
0:0
Сарагоса
Лас-Пальмас
1:1
Альмерыя
Падэрборн
Хераклес
ПСВ
Карлсруэ
Універсітарыё Дэпартэс
Мільянарыёс
УТА
1:4
Шарлеруа
Андэрлехт
2:0
Вестэрла
Зюлтэ-Варэгем
Ломэл
Mecklenburg Schwerin
Тэўтонія
Хемніцэр
Цвікау
Вюрцбургер Кікерс
4:0
Аален
Андэрлехт
3:0
Зюлтэ-Варэгем
Андэрлехт
Валвейк
TSV Mariendorf 1897 Berlin
4:4
Спарта Ліхтэнберг
Аякс
Хайдук
Пакш
2:5
КСУ Краёва
Карлсруэ
2:1
Д'яшд'ёр
Сьенсіяна
2:2
Спорт Бойз
Белененсэш
2:0
Ідэал
Мантэмар
0:2
Жувентудзе Эвора
Імартал Албуфейра
0:4
Сярпа
Ларэш
0:1
Сакавененсе
У Элваш
0:1
Coruchense
Перу Піньейру
1:0
Сінтрэнсе
Марыя ды Фонтэ
3:0
Лім'янаш
Forjães SC
2:4
Камара дэ Лобуш
Мерэліненсе
Уніян Мадэйра
В'яненсе
1:2
Педраш Салгадаш
Ferreira de Aves
0:1
Валадарэш Гая
CF União de Coimbra
1:2
Салгейруш
Гавея
0:4
Гандамар
Эшпінью
1:1
Каштру-Дайрэ
Віла Меан
0:0
Сан-Марцінью
Парэдзеш
0:1
Тырзенсе
Мірандэла
4:1
Santa Marta Penaguião
Амарантэ
5:1
Маседу дэ Кавалейруш
Сертаненсе
1:0
Марыньенсе
Марыціму Б
0:1
Вілавердэнсе
Sporting Baie-Mahault
2:3
Этуаль Морн-а-л'О
Фар-дзю-Каналь
2:1
ASG Juventus de Sainte-Anne
Жэнэс Эвалюсьён
2:1
Arsenal Club Petit-Bourg
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
1:5
Гозье
Грын Мамба
2:2
Malanti Chiefs FC
Роял Леапардс
3:0
Tinyosi
Mbabane Highlanders FC
4:0
Tambankulu Callies FC
Vovovo FC
0:0
Milling Hotspurs
Leopards
1:1
Nzoia Sugar FC
Гор Махія
1:0
Mathare United
Vihiga Bullets
4:2
Wazito
Posta Rangers FC
1:0
Таскер
Kenya Commercial Bank SC
0:1
Bidco United FC
Лобі Старз
1:0
Akwa United FC
Katsina United FC
2:1
Gombe United FC
Эньімба
1:0
Шуцінг Старс
Sunshine Stars FC
3:0
Кано Піларс
Kwara United
1:1
Энугу Рэйнджэрс
МФМ
2:1
Abia Warriors FC
Heartland FC Owerri
1:0
Wikki Tourist
Рэма Старс
1:0
Плато Юнайтэд
Dakkada
2:1
Nasarawa United
Ільескас
3:0
Ла-Рода
Madrid 2021 FP
1:4
Лас Росас
Santutxu
1:1
San Ignacio
Basconia
0:0
Баракальда
Парла
0:2
Атлетыка Мадрыд Б
Партугалеце
2:1
Анаітасуна
Grama
0:0
Guineueta
Aurrerá Ondarroa
1:2
Urduliz FT
Cultural Guarnizo
0:0
Sámano
Siete Villas
1:3
Хімнастыка Торрелавега
Ucam Murcia II
6:0
Los Garres
UD Caravaca
1:1
Huércal Overa
Berceo
2:3
Arnedo
Варэа
5:1
CD Cenicero
Benigànim
0:0
CD Castellón II
Валенсія Б
5:2
Арыуэла
Castelldefels
0:1
Алот
Manresa
4:0
Сант-Андрэу
Girona II
2:1
Л′Апіталет
Praviano
0:0
Llanes
Кавадонга
1:2
Colunga
Рэал Тытаніка
1:0
Леальтад
CD AZUQUECA
1:0
Вільярраблёда
Вільяррубія
0:2
Torrijos
Cabecense
3:0
Sevilla III
Антаньяна
1:3
AD Cartaya
Platges de Calvia
6:0
Son Veri
UD Rotlet Molinar
0:0
Манакор
Пабленсе
3:0
Inter Ibiza CD
Мальёрка Б
2:0
Collerense
Diocesano
1:1
AD Llerenense
Cuarte
0:0
Атлетыка Монсан
Robres CD
1:0
Барбастра
Tres Cantos CF
1:0
CD Galapagar
AD Villaviciosa de Odón
1:2
Pozuelo Alarcón
Бінісалем
0:2
Канстанцыя
Гран Тарахаль
1:0
CD Buzanada
CD Tenerife B
2:0
Herbania
Эльчэ Б
0:0
RC Catarroja
CF San Rafael
0:5
CE Mercadal
Santa Anastasia
0:0
Calamocha
CF Rapid de Murillo
0:0
CA Vianés
Рэал Аўеда Б
0:1
Каудаль
AD San Clemente
0:2
CD Tarancón
Beti Kozkor
0:1
Txantrea
PE Sant Jordi
2:1
Felanitx
Sóller
4:2
CE Campos
Belchite 97
0:3
Ільюэка
Moratalaz
1:3
Алькала
CD Bala Azul
0:2
Эль-Пальмар
Mazarrón FC
0:2
Archena Sport
Silla CF
0:0
Athletic Torrellano
Вільяхояса
0:1
Acero
River Ebro
1:0
Yagüe
Atletico Bembibre
1:1
Numancia II
Кінтанар-дэль-Рэй
3:1
Huracán Balazote
Сірбанера
1:0
CD Cortes
CD Santanyi
2:2
CD Serverense
Extremadura UD II
0:5
Trujillo
Эпіла
6:0
CD Giner Torrero
CD Caspe
3:2
Utebo FC
Beasain
2:1
Толаса
Beti Gazte
2:2
Дуранга
Аро
2:2
Альфара
L'Entregu
0:0
Спортынг Хіхан Б
Gijón Industrial
2:1
Luarca CF
Castro
3:0
Selaya
Naval
1:0
SD Torina
Пабла Мафумет
1:1
Пералада
Figueres
2:0
Sants
Урака
2:1
San Martín
EFI Juniors
2:0
Huracán San Luis
Сарм'ента Леанес
00:00
9 Julio Rio Tercero
Independiente Pto. SJ
0:1
Боксінг Клуб
J.J. Moreno
0:0
Хорхе Ньюберы КР
La Amistad
1:0
Unión Alem Progresista
Deportivo Rincón
1:0
Крус дэль Сур
Social Atlético Televisión
0:1
Mariano Moreno
Defensores San Roque
2:3
San Jorge de Almagro
Бялізны Віста Тукуман
1:1
Villa San Antonio
Colón Chivilcoy
1:0
Барадзёра
Sportivo Alberdi
2:0
Gimnasia y Tiro Orán
Уніён Сант'яга
1:1
Сарм'ента Ла-Банда
Хувентуд Альянсу
Peñaflor
FADEP
3:0
Argentino Gen. Alvear
Forest Rangers
0:0
Prison Leopards
Chambishi FC
2:1
Kafue Celtic
Kabwe Warriors
1:1
Indeni FC
Buildcon
2:0
Грын Іглз
Хімнастык
0:0
Альбасеце
Альхесірас
2:1
Вільярэал Б
Севілья Б
1:0
Ліненсе
Сельта Б
3:2
СД Лаграньес
Дэпартыва
1:0
Талавера
Барселона Б
1:2
Бетіс Б
УКАМ Мурса
2:0
Карнэлля
Расінг
0:0
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
КФ Самара
2:1
Уніяністас Саламанка
Калаора
1:1
Атлетык Б
Nico-Nicoyé
1:1
Inter Club Brazzaville
Patronage Sainte-Anne
1:1
Д'ябль Нуар
Nathaly's
0:0
Bana Nouvelle Generation
CARA Brazzaville
1:1
Леапардс
Ілевен Уандэрс
2:0
Кінг Файсал Бэйбз
Дрымз
0:1
Легон Сіціз
Бечым Юнайтэд
2:0
Real Tamale United
Грэйт Алімпікс
1:1
Карэла Юнайтэд
Элміна Шаркс
0:1
Адуана Старз
Асантэ Катоко
3:1
Ашанці Голд