Усе навіны

Гвардыёла пра 3:1 з Капенгагенам: «Спадзяюся, нам атрымаецца скончыць справу дома і перайсці да наступнай гульні»

14 лютага, 13:40

Галоўны трэнер «Манчэстэр Сіці» Пеп Гвардыёла пракаментаваў перамогу над «Капенгагенам» (3:1) у матчы 1/8 фіналу Лігі чэмпіёнаў.

«Сапраўды вельмі, вельмі добра (згулялі), (я) ганарлівы. Гэта было важна. Сёння было выдатна. Гульцы выказвалі цярпенне ў патрэбныя моманты. Я сапраўды ганаруся камандай.

Трэці гол нам вельмі дапамог. Спадзяюся, нам удасца скончыць справу дома і перайсці да наступнай гульні. Было важна не прайграць супрацьстаянне тут.

Гульня была сапраўды добрай з першых хвілін. Мы прапусцілі, але часам такое здараецца. У другім тайме супернік гуляў у пяць чалавек у абароне, але ў цэлым мы справіліся добра», – сказаў Гвардыёла.

Матч у адказ адбудзецца 6 сакавіка ў Манчэстэры.