АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 12 верасня 1993
Lerida
1:2
Атлетык
Рая Вальекана
4:3
Тэнэрыфэ
КД Лаграньес
0:1
Расінг
Валенсія
2:2
Атлетыка
Сельта
1:1
Рэал Аўеда
Спортынг Хіхон
0:2
Дэпартыва
Рэал Мадрыд
1:3
Вальядалід
Севілья
1:1
Асасуна
Рэал Сасьедад
2:2
Сарагоса
Альбасеце
0:0
Барселона
Мілан
2:0
Аталанта
Рома
2:3
Напалі
Парма
2:1
Джэнаа
Сампдорыя
2:1
Лечэ
Кальяры
1:0
Інтэр
Тарына
1:0
Удынезэ
Рэджана
1:1
П'ячэнца
Фоджа
1:1
Ювентус
Крэманезэ
1:0
Лацыа
Газіянтэпспар
3:0
Бурсаспор
Алтай Ізмір
3:1
Кайсеры Эрджыеспрэч
Трабзанспор
4:0
Самсунспор
Генчлербірлігі
1:1
Фенербахчэ
Каджаеліспор
1:0
Zeytinburnuspor
Карабюкспор
2:2
Анкарагюджу
Галатасарай
2:0
Каршыяка
Bingöl Spor Kulübü
4:1
Erciş Spor Kulübü
Bitlis Spor Kulübü
0:1
Батман Петральспор
Элязыгспор
3:1
Cizre Spor Kulübü
Van DSİ Spor Kulübü
0:0
Мардынспор
Юксэкава Белядзьеспор
0:2
Bismil Belediye Spor Kulüp
Батманспар
2:0
Шанлыурфаспор
Artvin İl Özel İdaresi Spor Kulübü
0:0
Bayburt Spor Kulübü
Карсспор
2:0
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
2:2
Пазарспор
Erzincanspor
1:0
Артвін Хапаспор
Газіаманпашаспор
0:0
Карталспор
Сакар'яспор
1:1
Істанбул
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
1:1
Эюпспор
Ялаваспор
0:0
Çorlu Spor Kulübü 1947
Дыярбакырспор
2:1
Малацьяспор
İskenderun Spor Kulübü
1:1
Аданаспор
Мушспор
1:0
Хатайспор
Сііртспор
2:2
Van Spor Kulübü
Aydınspor
1:0
Чанаккале Дарданэльспор
Балыкесірспор
2:1
Айвалыкгюджу
Мугласпар
2:0
Буджаспор
Yeni Salihli Spor Kulübü
1:3
Söke Spor Kulübü
Каньяспор
2:1
Эскішэхірспор
Isparta Spor Kulübü
0:0
Мерсін Ідман'юрду
Тарсус Ідман'юрду
3:0
Аланьяспор
Йімпаш Ёзгатспор
1:4
Дэнізліспор
Чарумспор
1:2
Гірэсунспор
Эрзурумспор
3:1
Ардуспор
Уньеспор
0:4
Petrol Ofisi
Адана Дэмірспор
3:0
Адыяманспар
Антальяспор
5:1
Кютах'яспор