АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 26 верасня 1993
Рая Вальекана
1:2
Атлетык
КД Лаграньес
2:1
Lerida
Валенсія
3:2
Тэнэрыфэ
Сельта
0:0
Расінг
Спортынг Хіхон
1:1
Атлетыка
Рэал Мадрыд
0:1
Рэал Аўеда
Севілья
0:0
Дэпартыва
Рэал Сасьедад
1:0
Вальядалід
Альбасеце
2:1
Асасуна
Барселона
4:1
Сарагоса
Рома
2:1
Аталанта
Інтэр
2:0
П'ячэнца
Сампдорыя
1:1
Парма
Лечэ
1:1
Ювентус
Кальяры
4:1
Лацыа
Тарына
2:0
Джэнаа
Напалі
2:1
Удынезэ
Рэджана
0:0
Фоджа
Крэманезэ
0:2
Мілан
Газіянтэпспар
1:1
Самсунспор
Генчлербірлігі
3:1
Сарыер
Кайсеры Эрджыеспрэч
1:1
Фенербахчэ
Алтай Ізмір
0:0
Бурсаспор
Бешыкташ
2:2
Zeytinburnuspor
Bingöl Spor Kulübü
4:0
Шанлыурфаспор
Bitlis Spor Kulübü
2:1
Cizre Spor Kulübü
Элязыгспор
3:1
Мардынспор
Kızıltepe Spor Kulübü
0:2
Батман Петральспор
Юксэкава Белядзьеспор
1:0
Erciş Spor Kulübü
Батманспар
1:0
Van DSİ Spor Kulübü
Artvin İl Özel İdaresi Spor Kulübü
1:3
Акчаабат Себатспор
Анкара Дэмірспор
3:1
Кечыарэнгюджу
Çubuk Spor 1959 Kulübü
3:0
Ankara DSİ Spor Kulübü
Bayburt Spor Kulübü
0:2
Чайкур Рызеспор
Çayeli Spor Kulübü
1:2
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Erzincanspor
2:0
Пазарспор
Карсспор
1:0
Артвін Хапаспор
Трабзон Акчаабат
1:2
1926 Bulancak Spor Kulübü
İslahiye Spor Kulübü
0:0
Газіянтэп
Кахраманмарашспор
2:1
Казанспор
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
4:1
Nizip Spor Kulübü
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
6:0
Besni Spor Kulübü
Аксарай Белядзіе
3:1
Niğde Spor Kulübü
Ankara Emniyet Spor Kulübü
0:3
Кырыккалеспор
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
0:0
Tarım Spor Kulübü
Nevşehirspor
2:1
Polatlı Spor Kulübü
Бартынспор
6:0
Carsambaspor
Çarşamba Belde Spor Kulübü
0:3
Mudurnu Spor Kulübü
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
1:0
Эрбааспор
Merzifonspor
3:2
Сіваспор
Такатспор
2:2
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
Bafra Spor Kulübü
3:0
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
3:1
Yeni Milas Spor Kulübü
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
1:1
Antalya Orman Spor Kulübü
Marmaris Belediyespor
2:0
Тарбалыспор
Ödemiş Spor Kulübü
1:0
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Адыяманспар
1:4
Хатайспор
Мушспор
1:2
Van Spor Kulübü
Сііртспор
1:0
Малацьяспор
Эрзурумспор
2:0
Fenerspor
Уньеспор
0:1
Чарумспор
Адана Дэмірспор
0:1
Аданаспор
İskenderun Spor Kulübü
4:1
Дыярбакырспор
Тарсус Ідман'юрду
0:1
Каньяспор
Йімпаш Ёзгатспор
0:6
Эскішэхірспор
Балуспор
4:1
Ардуспор
Yeni Sincan Spor Kulübü
5:1
Гірэсунспор
Bakırköyspor
7:0
Эюпспор
Істанбулспор
3:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Сакар'яспор
1:0
Карталспор
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
0:0
Газіаманпашаспор
Ялаваспор
1:1
Істанбул
Aydınspor
1:0
Söke Spor Kulübü
Балыкесірспор
4:1
Буджаспор
Чанаккале Дарданэльспор
2:0
Тургутлуспор
Yeni Salihli Spor Kulübü
0:0
Мугласпар
Антальяспор
1:2
Аланьяспор
Isparta Spor Kulübü
2:2
Дэнізліспор
Кютах'яспор
1:0
Мерсін Ідман'юрду