АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 02 жніўня 2006
Сіёні
0:2
Леўскі
Спартак
0:0
Шэрыф
Дынама Кіеў
4:0
Металург Ліепая
МюПа
2:2
Капенгаген
Работнічкі
4:1
Дэбрэцэн
ФКСБ
3:0
Горыца
Ружамберак
3:1
Юргордэн
Зальцбург
2:0
Цюрых
Црвена Зорка
3:0
Корк Сіці
Дынама Заграб
5:2
Экранас
Легія
2:0
Хафнарф'ёрдур
Шырокія Брыег
0:0
Хартс
Валерэнга
2:2
Млада-Болеслаў
Пайдзе
0:1
Тулевік-2
Tabasalu JK
6:1
Operi JK
ТВМК
8:1
Калеў
KSK KESPO Kehtna
3:2
WC Guvalda Parnu
Valk 494 Tartu
16:2
Eurouniv FC Tallinn
FC Klooga
0:4
Маарду
JK Kaitseliit Kalev
0:10
Пярну
JK Rock & Roll
2:5
Quattromed Tartu
Тарвас
2:1
JK Piraaja Tallinn
Нарва Транс
23:0
Jalgpallihaigla
FC Haiba
2:8
Курэсаарэ
Spordiklubi Tapa
1:2
JK Pusivus Kohila
FC Warrior II Valga
6:1
JK Jarvakandi Tribling
Мааг
4:0
Валга
Ныме Калью
4:2
Kuusalu JK Rada
FC Elva II
2:4
Saue
JK Narva Trans II
4:0
Kadakas
Аякс Ласнамяэ
6:1
Otepää
SC Tallinna Kuradid
0:8
Таммека
Нымме Юнайтэд
9:0
FS Junior Maardu
Флора
5:0
Olympic
FC Volunder Tallinn
0:5
JK Viljandi Tulevik
Järva-Jaani
3:1
Kompanii Marjamaa
Кувсанкоскі
6:3
KuPS Akatemia
FC Vaajakoski
0:2
Ювяскюля
Гністан
0:2
HyPS Hyvinkää
КяПа
5:0
FC Kontu
Warkaus JK
1:2
Kings SC
Экеняс
1:0
Гранкула
Tampereen Kisatoverit
1:0
Папа
Maskun Palloseura
0:0
Пала-Ійрот
PS-44
1:1
ТПУ
PIF
1:1
Салпа
АПС
1:2
Гамлакарлебю
Крафт
1:0
Sepsi 78 Seinajoki
Jakobstads Bollklubb
3:1
Кійста
Jalkapalloseura FC YPA
2:2
Кемі
Карсхольм
4:0
Lapuan Virkiä
Timok Zaječar
3:1
Toplicanin Prokuplje
FK Svrljig
2:0
FK Balkanski Dimitrovgrad
Jedinstvo Putevi
5:1
Badnjevac
National Assembly FC
1:1
Занака
Forest Rangers
1:1
Рэд Эраўз
Konkola Blades FC
1:1
Зеска Юнайтэд
Kabwe Warriors
2:0
Nchanga Rangers FC
Lusaka Dynamos
1:1
Chambishi FC
Nkwazi
1:1
Паўэр Дайнамас
Kitwe United
0:0
Lusaka Celtic
Green Buffaloes FC
1:1
Nakambala Leopards
KASK FK Geležinis Vilkas
3:0
FK Babrungas Plungë
Інтарас
3:1
Дайнава
FK Šiauliai II
2:2
Atletas Kaunas FC
FC Vilnius 2
1:2
Каўна Егерай
FK Vėtra II
2:3
Vilkmergë
FK Sūduva Marijampolė II
2:2
Йонава
FK Atlantas Klaipėda II
3:0
Радзікліс
AD Senador Guiomard
0:1
Tuna Luso Brasileira
Ananindeua
5:2
Amapá Macapá
Сан-Раймунда Боа-Віста
1:0
Фаст
Мішто
2:1
Арагуаіна
SC Ulbra Ji Parana
0:2
Аперарыя-МТ
Фламенга Тэрэзіна
1:3
Рывер
Імператрыс
1:0
Мараньяа
Батафага-ПБ
2:2
Іказа
Порту Каруару
1:1
Бараўнас
Феравіярыё
2:1
Трэзе
Патыгуар
3:0
Іпіранга-ПЕ
Канф'янса
3:3
Кола-Кола Баія
ССА Масеё
3:3
Баія
EC Ipitanga da Bahia
2:1
Віторыя
AE Jataiense
1:1
Анапаліна
Лузіянія
1:0
Coxim AC
Баа Эшпарце
0:0
Атлетыка Гаяньенсе
Chapadão
1:0
Сэйляндыя
Амерыка Рыа-дэ-Жанейра
1:2
Амерыка Мінейра
Грыміо Баруэры
1:0
Віторыя-ЭС
Эстрэла-да-Норта
1:2
Амерыкана
CA Juventus
1:2
Іпатынга
Кабафрыенсе
2:1
Мадурэйра
Rio Branco EC
3:1
Барбарэнсэ
América FC (São Paulo)
1:1
Noroeste
Жанкіта Малуселлі
3:1
Campo Mourão
Рыа-Бранка Паранагуа
0:2
Жаінвіль
Canoas
2:1
Кашыяс
Грыміо Бразілі
1:0
Нову-Амбургу
Марсіліо Дыяс
1:2
Крысіума
Сяброўства Майкоп
1:2
Газпром-Трансгаз
Краснадар-2000
4:1
FC Elista
Tekstilshchik Kamyshin
1:1
Аўтадор
Ротар
0:2
Алімпія Валгаград
Аланія (да 2014)
0:1
СКА Растоў
Спартак-УГП Анапа
1:2
Чарнаморец Наварасійск
Сочы-04
1:3
Дынама Стаўрапаль
Дагдызель
2:0
Астрахань
SpVgg Unterhaching II
0:0
Байройт
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
1:1
SC Fürstenfeldbruck
Баварыя Хоф
1:0
VfL Frohnlach 1919
TSV Grossbardorf
2:1
TSV Aindling
1. FC Bad Kötzting
2:2
Вюрцбург
Айнтрахт Бамберг
4:1
Хаймштэтэн
Мемінген
2:1
Фойхт
Вайдэн
1:0
Нюрнберг-2
Гройтэр-2
0:2
Ісманінг