АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 16 жніўня 2006
Боснія U-21
3:2
Арменія U-21
Славакія U-21
0:0
Албанія U-21
Літва U-21
1:0
Грузія U-21
Грэцыя U-21
0:2
Ірландыя U-21
Аўстрыя U-21
0:0
Ісландыя U-21
Венгрыя U-21
5:0
Фінляндыя U-21
Польшча U-21
3:1
Латвія U-21
Беларусь U-21
1:0
Кіпр U-21
Румынія U-21
3:0
Паўночная Ірландыя U-21
Швецыя U-21
3:1
Паўночная Македонія U-21
Украіна U-21
0:3
Балгарыя U-21
Ізраіль U-21
3:2
Уэльс U-21
Славенія U-21
1:0
Шатландыя U-21
Аўстрыя
1:2
Венгрыя
Румынія
2:0
Кіпр
Ліхтэнштэйн
0:3
Швейцарыя
Расія
1:0
Латвія
Германія
3:0
Швецыя
Фінляндыя
1:2
Паўночная Ірландыя
Нарвегія
1:1
Бразілія
Англія
4:0
Грэцыя
Беларусь
3:0
Андора
Марока
1:0
Буркіна-Фасо
Чылі
1:2
Калумбія
Лівія
3:2
Уганда
Малі
1:0
Туніс
Намібія
0:1
ПАР
Кот-д'Івуар
0:1
Сенегал
Перу
0:2
Панама
Венесуэла
0:0
Гандурас
Егіпет
0:2
Уругвай
Люксембург
0:1
Турцыя
Гватэмала
1:1
Гаіці
Малдова
3:2
Літва
Сан-Марына
0:3
Албанія
Камерун
1:1
Гвінея
Чэхія
1:3
Сербія
Ірландыя
0:4
Нідэрланды
Італія
0:2
Харватыя
Данія
2:0
Польшча
Боснія і Герцагавіна
1:2
Францыя
Понтэ Прэта
1:3
Фарталёза
Васка да Гама
1:2
Сан-Каэтана
Санта-Круз
2:4
Грэміа
Гойяс
2:2
Батафага
Фігейрэнс
1:1
Фламенга
Флуміненсе
1:2
Карынтыанс
Арсінспор
1:0
Уньеспор
Гірэсунспор
2:1
Пазарспор
Кырыккалеспор
2:0
Эрзурумспор
Такатспор
1:1
Erzincanspor
Йімпаш Ёзгатспор
2:2
Кыршэхірспор
Індыя
0:3
Саудаўская Аравія
Аўстралія
2:0
Кувейт
Тайвань
0:3
Паўднёвая Карэя
Бангладэш
1:4
Катар
Японія
2:0
Емен
Узбекістан
2:2
Ганконг
Кітай
1:0
Сінгапур
Пакістан
1:4
Аман
Іран
1:1
Сірыя
Іарданія
1:2
ААЭ
Бункефлу
2:1
Энгельхольм
Сільвія
2:2
Myresjö / Vetlanda FK
Kristianstads FC
3:0
IFK Hässleholm
Lindome GIF
1:5
Вестра Фрэлунда
Трольхеттан
3:0
Carlstad United
Нарбю
0:4
Skärhamn
Bryntirion Athletic
2:0
Bridgend Town
Caerleon AFC
0:2
Croesyceiliog AFC
Dinas Powys FC
2:0
Бары Таун
Ніт
2:0
Pontardawe Town FC
Newport YMCA AFC
2:2
Cardiff Grange Harlequins
Ton Pentre
0:2
Aberdare Town FC
Skovlunde IF Women
2:1
BK Skjold Women
Skovbakken IK Women
2:2
Varde IF Women
Brøndby IF
3:1
Vejle BK Women
DBK Fortuna Hjørring
6:0
Team Viborg Fodbold Women
Акасуса
1:1
Архентына дэ Росарыё
Арсенціна дэ Мерла
1:0
Экскурс'ёністас
Лухан
2:1
Вілья Дальміне
Сан-Марцін дэ Бурсака
2:1
Барракас Балівар
Хуста Хасэ дэ Уркіса
1:1
Барракас Сентраль
Сан-Мігель
0:3
Атлетыка Фенікс
Сакачыпас
0:2
Дэпартыва Лаферэра
Каньюэлас
5:0
Док Суд
Вілья Сан Карлас
6:1
Ітусайнга
Хенераль Ламадрыд
2:0
Каляхіялес
Big Bul
1:0
Спартак Субоціца
FK Sloga Temerin
4:1
Mladost Turija
Radnički Sombor
6:0
Polet Karavukovo
Інджыя
2:2
Cement Beočin
Chambishi FC
0:1
Зеска Юнайтэд
Forest Rangers
2:1
Nkwazi
Lusaka Celtic
1:1
National Assembly FC
Рэд Эраўз
3:0
Green Buffaloes FC
Nakambala Leopards
0:1
Konkola Blades FC
АІ-Універсітэт
1:1
Жамбыл
Коксу
1:2
Цэсна
Чыгуначнік
0:3
Жэтысу
Акжайык
1:2
Гарняк Хромтаў
Мунайлы
0:2
Каспій
Кайсар-2
0:2
Ардабасы-2
Казахмыс
1:0
Іртыш-2 Паўладар
Азбест
3:1
Spartak Semey
Табол-2
0:0
Усход-2 Усць-Каменагорск
Рахат
2:2
Aksu Stepnogorsk
Энергетык-2 Паўладар
0:1
Авангард Петрапаўлаўск
Аперарыя-МТ
5:2
Мараньяа
Tuna Luso Brasileira
2:0
Ananindeua
Фаст
1:2
Rio Negro AM
Рывер
2:0
Мішто
Амерыка Мінейра
1:0
Іпатынга
Баа Эшпарце
4:1
Анапаліна
Жанкіта Малуселлі
0:0
Rio Branco EC
Грыміо Бразілі
3:0
Canoas
Лакаматыў Ліскі
1:1
Разань
Губкін
1:1
Лухавіцы
Спартак-МЖК
2:1
Сатурн Ягор'еўск
Don Novomoskovsk
0:0
Ніка
Спартак Тамбоў
1:2
Лобня-Ала
Металург Ліпецк
2:1
Віцязь Падольск
Зеніт Пенза
0:0
Lokomotiv K
Зорка Серпухаў
0:3
Мардовія
Ялец
1:0
Дынама Варонеж
Алнас
1:3
Носта
Дынама Кіраў
4:0
Энергетык Урень
ФК Чэлябінск
0:1
Unit Samara
Уралец Ніжні Тагіл
Zenit Izhevsk
Арэнбург
1:0
Рубін-2
Нафтахімік
3:1
Акадэмія
Волга Ніжні Ноўгарад
1:3
Цюмень
Баунаталь
0:1
Вікторыя Ашафенбург
Айнтрахт Франкфурт-2
3:0
Bad Vilbel
TSG Wörsdorf 1887
1:1
Buchonia Flieden
1. FC Schwalmstadt
1:1
RSV Würges
FSV Braunfels
2:4
Эшбарн
Баварыя Альценаў
0:1
Вальдгірмес
Вюрцбург
2:1
Мемінген
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
1:1
Баварыя Хоф
TSV Aindling
2:0
Фойхт