АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 12 сакавіка 2008
Барранкілья
2:1
Уніён Магдалена
Атлетыка Ла-Сабана
1:0
Рэал Картахена
Акадэмія Багата
1:0
Мільянарыёс
Альянсу Петралер
0:0
Атлетыка Букараманга
Рыянегра Агілас
2:2
Індэпенд'ентэ Мэдэльін
Атлетыка Насьёналь
2:0
Дэпартыва Перэйра
Агіяс Дзімітрыяс
1:3
Пантракікос
Хайдары
2:3
Іонікас
Ілізіякас Зографу
1:0
Касторыя
Этнікас Пірэй
1:0
Алімпіякас Волас
GS Prosotsani FC
2:2
Анагенізі Янніца
Этнікас Кацярыні
2:0
Нікі Волас
ASK Olympiakos Volos FC
4:1
Анагенсісі Артас
Энасі Тракі
0:0
Эардаікас
Paone
1:1
Тэрмаікас Тэрміс
Ламія
2:0
АЭ Яніна
Палікастра
3:0
Докса Драма
Анагеннісі
1:0
Перавеза
Сераміка
1:2
Estrela FC
Porto Alegre FC
2:1
Аймары
Крузэйра Порту-Алегры
2:2
SERC Brasil
Grêmio Atlético Farroupilha
0:0
Grêmio Esportivo Bagé
SER Cruz Alta
0:1
Іпіранга
EC 14 de Julho
1:1
SC Rio Grande
Авэніда
5:1
Cachoeira do Sul FC
Zamfara United FC
0:0
Jigawa Golden Stars
Kwara United
1:0
Энугу Рэйнджэрс
Кано Піларс
2:0
Sunshine Stars FC
Niger Tornadoes
2:0
Gombe United FC
Prime FC
1:2
Лобі Старз
Wikki Tourist
1:0
Ocean Boys FC Brass
Bayelsa United FC
2:0
Jos University Teaching Hospital FC
Эньімба
2:1
Akwa United FC
Heartland FC Owerri
3:0
Bendel Insurance
Nasarawa United
1:1
Sharks FC
Сакачыпас
3:3
Хенераль Ламадрыд
Архентына дэ Росарыё
1:5
Лухан
Леандра Нісефара Алем
0:1
Сан-Мігель
Экскурс'ёністас
3:4
Барракас Балівар
Рады
3:2
Čelarevo
Раднічкі Ніш
2:0
Младосць Апацін
Srem Sremska Mitrovica
2:0
Земун
Слабада Вужыцэ
0:1
Hajduk Beograd
Нові-Пазар
1:1
FK Vlasina Vlasotince
Ягадзіна
1:1
Явар
OFK Mladenovac
0:0
Важдавац
RFK Novi Sad 1921
1:0
FK Radnički Pirot
Металац
2:0
Борча
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
2:1
Макабі Кір'ят-Ата
Хапаэль Беэр-Шэва
0:1
Хапаэль Тэль-Авіў
Макабі Нетання
1:0
Макабі Хайфа
Рэдкліф Бора
0:2
Брэдфард Парк Авеню
Хэрагіт Рэйлвэй
1:3
Клітэра
Уайтліф
3:4
Крэй Уандэрэрс
Кэмэл Лэйрд
4:1
Гул
Чанчунь Ятай
2:1
Біньзыонг
Krung Thai Bank FC
1:9
Касіма Антлерс
Мэльбурн Віктары
2:0
Чонам Дрэгонс
Пахтакор
0:1
Аль-Кадзія
Пхахан Стылерс
0:2
Адэлаіда Юнайтэд
Намдзінь
1:3
Бэйцзін Гоань
Гамба Осака
1:1
Чонбуры
Сепахан
0:2
Аль-Іціхад Алепа
Эрбiль
1:1
Аль-Гарафа
Аль-Сад
2:1
Аль-Ахлі Джыда
Аль-Васль
0:1
Аль-Кува Аль-Джавія
Аль-Кувейт
1:1
Сайпа
Аль-Іціхад
1:0
Бунедкор
Аль-Карама
4:1
Аль-Вахда
Кінг Файсал Бэйбз
2:0
Секондзі Хасаакас
Ліберці
2:0
Ашанці Голд
Медэама
3:0
Грэйт Алімпікс
Тэма Ют
1:1
Real Sportive
Heart of Lions
2:1
Zaytuna United FC
Berekum Arsenal FC
0:0
Асантэ Катоко
Gamba All Blacks
2:0
Real Tamale United
ТТМ
0:2
ТОТ
Бурырам Юнайтэд
2:0
Біг Бэнг
Джумпасры Юнайтэд
0:0
Кастомс Юнайтэд
Самутпракан Сіці
1:1
Поліс Тэра
Накханпатхам Юнайтэд
1:0
Самутсангкхрам
Бангкок Юнайтэд
0:1
Порт
Джендуба
0:1
Алімпік Беджа
Гафса
2:1
АС Марса
Стад Габесьен
0:1
Эсперанс
Бізертэн
0:1
Хамам-Ліф
Клуб Афрыкэн
1:0
Манастыр
Этуаль дзю Сахель
1:0
Сфаксьен