АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 21 сакавіка 2008
Мантава
0:1
Альбінолефэ
Чэзена
1:1
Асколі
Месіна
1:2
Бары
Трыестына
1:0
Брэшыя
Балоння
2:1
Фразінонэ
Піза
0:0
Грасета
Авеліна
1:1
Мадэна
К'ева
1:0
П'ячэнца
Трэвіза
1:1
Ровена
Лечэ
2:0
Рыміні
Спецыя
1:1
Вічэнца
Клермон
2:0
Аяча
Рэймс
0:1
Анжэр
Геньён
1:1
Грэнобль
Бастыя
0:1
Генгам
Шатару
1:0
Манпелье
Брэст
4:2
Ньёр
Лібурн
2:0
Труа
Нант
2:1
Дыжон
Маастрыхт
5:1
Эмен
Зволле
1:0
Тэлстар
Расэндал
1:2
Дордрэхт
Хелмонд Спорт
3:3
Валвейк
Алмеры Сіці
3:1
Эйндховен
Камбюр
0:2
Дэн Босх
Вендам
3:1
Фартуна Сітард
Волендам
3:0
Топ Ос
Дэн Хааг
2:1
Харлем
Санкт-Пёльтэн
2:0
Цветль
Нойзідль
1:0
Ферст Вена
Фларыдсдорфер
1:0
SC Eisenstadt
Хартберг
0:0
Сак Клагенфурт
Алерхайліген
1:1
Вайц
Швехат
0:2
СК Вена
Хорн
1:1
Адміра Вакер
Матэрсбург II
0:0
Вінерберг
Рапід Вена II
4:2
Баўмгартэн
Sociedade Esportiva e Recreativa São Gabriel
1:0
Cachoeira do Sul FC
Сан-Паўлу Рыу-Грандзі
4:2
EC 14 de Julho
Глорыя Вакарыя
0:1
Іпіранга
CS Ovidiu
1:1
Ювентус Бухарэст
Дунера
2:1
Уніра Слабазія
FC Snagov
5:0
Medgidia
CSM Râmnicu Sărat
4:2
CS Aversa Bucharest
Рокар
3:0
CS Portul Constanta
CF Abatorul Slobozia
0:4
AS Viitorul Însurăţei
Callatis Mangalia
0:2
CS FC Onix Ramnicu Sarat
FC Farul Constanţa II
3:1
CS Năvodari
FC 1 Decembrie Ilfov
1:2
CS Tricolorul Breaza
CS Royal Club Ghimbav
2:1
CS Conpet Ploieşti
CF Predeal
1:0
CS Chimia Brazi
Вікторыя Бранешці
1:2
CS Urban Titu
SC FC Petrolul Ploieşti II
4:0
FC Rapid 1923 II
CS Inter Clinceni
1:2
AFC Filipeştii de Pădure
Акадэміка Клінчэнь
3:0
Unirea Tărlungeni
AS Dodu Bucureşti
1:4
CS Inter Pantelimon
Астра
2:0
FC Chitila
Olt Slatina
0:1
Інтэрнацыянал
CS Athletic Sibiu
2:1
FC Petrom Chimia Craiova
AS Unirea Costesti
1:1
CS CFR Craiova
CS Dunarea Calafat
1:1
Турну-Севярын
FC Balş 2007
1:1
CS Building Vanju Mare
FC Cisnădie
2:0
Cetatea
CS Armata Craiova
0:2
Argeş Piteşti II
CS Progresul Corabia
1:1
Oltchim Râmnicu Vâlcea
УМ Тымішаара
0:1
CSM Sebeş
ACS ACB Ineu
2:1
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Mehedinţi
2:2
CS Minerul Motru
ACU Arad
2:0
ACS Fortuna Covaci
AS Alto Gradimento Albina
1:0
ACS Energia Rovinari
CS Unirea Sânnicolau Mare
3:0
CS Victoria Nadlac
CS Vulcan (Hunedoara)
1:0
CS CFR Simeria
Olimpia Satu Mare
0:2
CF Someşul Satu Mare 2000
FC Baia Mare
3:0
CS Inter Blaj
CF Gloria Progresul Bistriţa
2:0
SC Gaz Metan Târgu Mureş
Унiря Деж
0:2
CS Sănătatea Cluj
CS Marmaţia '96 Sighet
1:1
CS FC Bihor Oradea II
Тыргу Мурэш
3:1
CF Bihorul Beiuş
CFM Universitatea Cluj II
0:2
CSM Avântul Reghin
CS Lacul Ursu Mobila Sovata
1:1
CS Unirea Ungheni 2018
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
1:1
Politehnica Galaţi
Paşcani
4:0
FC Pambac Bacău
Roman
2:1
Bujori Târgu Bujor
Oţelul II
2:0
FC Municipal Bacău II
FC Politehnica Iaşi II
1:1
CSM Rarăul Câmpulung Moldovenesc
CS Aerostar Bacău
3:1
Ozana Târgu Neamţ
Ceahlăul II
0:1
AS FC Barlad
CS Willy Bacău
0:0
FC Cetatea Suceava
CS Juventus Falticeni
3:0
CF NGM Leonard Pascani
Макабі Ахі
2:4
Хапаэль Раанана
Хапаэль Хайфа
1:1
Хакоах
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
1:1
Хапаэль Іроні Рамат-ха-Шарон
Тэрэнгану
1:0
Негеры-Сембілан
Куала-Лумпур
2:5
Фэлда Юнайтэд
Proton FC
3:2
Мелака Юнайтэд
Кедах
3:0
Саравак
Паханг
0:0
PLUS FC
Перак
4:4
Селангор
ПДРМ
2:1
Сабах Ката-Кінабалу
Пенанг
1:0
Kuala Muda Naza FC
Вільянавенсе
2:1
CD Valdelacalzada
Кастыльё
2:1
Марына
Бінісалем
4:0
Atlético Villacarlos
CD Torrevieja
2:1
Crevillente Deportivo
CD Teguise
2:0
Las Zocas
Yarmuk al Rawda San‘a
0:1
Al Sha'ab Hadhramaut Mukalla
Al Rasheed Ta'izz
1:0
Al Wahda Aden
Hassan Abyan
1:1
Shabab Al Jeel
Al Shula Aden
0:0
Al Ahli Ta'izz
Al Hilal Al Sahely Hudayda
1:0
Al Sha'ab Ibb
Спортынг Фінгал
1:0
Лімэрык
Атлон Таун
0:0
Уотэрфард Юнайтэд
Манаган Юнайтэд
1:0
Шэлбурн
Уэксфард
1:1
Кілдэр Каўнці
Al Urooba
1:1
Бані Яс
Масафі
0:3
Аль-Арабі Ум-Аль-Кайвайн
Аль-Джазіра-Аль-Хамра
4:2
ФК Дубай
Аджман
4:1
Ras Al Khaima
Леабэн
1:1
Капфенберг
Швадорф
4:1
Лустэнаў 07
Бад Аўзэе
2:2
Аўстрыя Вена II
Шваненштадт
4:1
Парндорф
Граткорн
1:2
Кернтэн
Стэмфард
2:2
Лінкальн Юнайтэд
Білеракэй Таун
4:2
Каршэлтан Атлетык
АФК Уімблдон
1:2
Іст-Таррак Юнайтэд
Фолкстан Інвікта
1:0
Харлоу Таун
Эшфард Таун
3:1
Гасцінгс Юнайтэд
Флітвуд Таун
2:0
Прэскат Кейблз
Фрыклі Атлетык
2:3
Оссет Таун
Гейтсхед
3:0
Кендал Таун
Марын
0:2
Уіттан Албіён
Мэтлак Таун
3:0
Бакстан
Уітбі Таун
1:2
Гайзлі
Мэртайр Тайдфіл
2:0
Чыпенхэм Таун
Ilkeston Town FC (1945)
4:0
Іствуд Таун
Уолтэм Эбі
0:0
Кэнві Айлэнд
Бэмбер Брыдж
0:4
Скелмерсдэйл Юнайтэд
Гарфорт Таун
3:2
Хэрагіт Рэйлвэй
Ланкастэр Сіці
0:1
Клітэра
Асэт Албіён
2:0
Чорлі
Расэндэйл Юнайтэд
1:0
Вудлі Спортс
Куорн
4:2
Карлтан Таун
Эшфард Юнайтэд
1:2
Уайтліф
Уортынг
2:1
Далвіч Хэмлет
Колвін Бэй
3:1
Кэмэл Лэйрд
Грэслі
0:0
Брыгг Таун
Рэтфард Юнайтэд
1:0
Шэпшэд Дынама
Шэфілд
0:0
Белпер Таун
Сполдынг Юнайтэд
0:1
Грантэм Таун
Ротвел Таун
0:2
Сатан-Колдфілд Таун
Брэдфард Парк Авеню
4:1
Мозлі
Алсагер
1:2
Нантвіч Таун