АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 28 сакавіка 2008
Фенікс-Ільічовец
2:1
Сталь Алчевск
ФК Севастопаль
0:0
Александрыя
ФК Адэса
1:1
Дынама-2 Кіеў
ЦСКА Кіеў
2:1
Кобра
Нікалаеў
0:1
Валынь
Днепр Чаркасы (да 2009 года)
3:0
Энергетык Бурштын
Прыкарпацьце (2004-2012)
2:2
Крымцяпліца
ГульняСэрвіс
2:1
Сталь Каменскае
Марыупаль
3:0
Абалонь
Дзясна
2:0
ФК Львоў
Булонь
2:0
Бастыя
Аяча
1:1
Брэст
Анжэр
2:1
Клермон
Генгам
1:2
Грэнобль
Дыжон
2:1
Геньён
Ньёр
2:1
Лібурн
Манпелье
0:0
Рэймс
Ам'ен
1:3
Гаўр
Фартуна Сітард
2:0
Камбюр
Эйндховен
2:3
Эмен
Зволле
1:2
Волендам
Дордрэхт
0:1
Хелмонд Спорт
Дэн Хааг
0:1
Валвейк
Алмеры Сіці
1:1
Маастрыхт
Расэндал
2:1
Апелдорн
Харлем
0:2
Дэн Босх
Вендам
0:2
Топ Ос
Ферст Вена
2:1
Матэрсбург II
ВАК Санкт-Андрэ
0:1
SK Austria Kärnten II
Уніён Санкт-Фларыян
2:1
Хартберг
Вельс
0:1
Алерхайліген
Вайц
0:1
Штурм Грац II
СК Вена
0:1
Санкт-Пёльтэн
Цветль
0:1
Вайдхофен
CS Willy Bacău
3:0
Ozana Târgu Neamţ
Paşcani
2:0
AS FC Barlad
Roman
0:0
FC Cetatea Suceava
Дунера
0:1
CS Ovidiu
SC Fotbal Club FCSB SA II
1:2
Ювентус Бухарэст
Callatis Mangalia
1:0
Уніра Слабазія
Рокар
3:1
Medgidia
CF Abatorul Slobozia
4:3
CS Aversa Bucharest
AS Viitorul Însurăţei
1:1
CS Portul Constanta
FC Farul Constanţa II
1:2
CS FC Onix Ramnicu Sarat
CSM Râmnicu Sărat
4:0
CS Năvodari
CS Royal Club Ghimbav
0:1
FC 1 Decembrie Ilfov
CS Inter Clinceni
1:2
CS Conpet Ploieşti
SC FC Petrolul Ploieşti II
3:0
CS Chimia Brazi
FC Chitila
1:1
FC Rapid 1923 II
AS Dodu Bucureşti
0:0
AFC Filipeştii de Pădure
CF Predeal
0:0
Unirea Tărlungeni
Вікторыя Бранешці
3:1
CS Inter Pantelimon
CS Athletic Sibiu
2:1
Olt Slatina
CS Armata Craiova
1:0
FC Petrom Chimia Craiova
FC Balş 2007
1:0
CS CFR Craiova
FC Cisnădie
1:1
Турну-Севярын
Cetatea
0:2
CS Building Vanju Mare
CS Progresul Corabia
0:1
Argeş Piteşti II
AS Unirea Costesti
2:1
CSM Rova Rosiori de Vede
CS Dunarea Calafat
3:1
Oltchim Râmnicu Vâlcea
УМ Тымішаара
3:2
Minerul Jilţ Mătăsari
CS Vulcan (Hunedoara)
0:1
CS Gloria CTP Arad
CS Unirea Sânnicolau Mare
0:0
CSM Sebeş
ACU Arad
4:1
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
AS Alto Gradimento Albina
1:0
CS Minerul Motru
ACS Energia Rovinari
2:0
ACS Fortuna Covaci
ACS ACB Ineu
3:0
CS CFR Simeria
Minerul Mehedinţi
3:0
CS Calor Timişoara
FC Baia Mare
3:0
Olimpia Satu Mare
CFM Universitatea Cluj II
0:2
CF Someşul Satu Mare 2000
Тыргу Мурэш
1:0
CS Inter Blaj
CS Marmaţia '96 Sighet
0:0
SC Gaz Metan Târgu Mureş
CF Lotus Felix Sanmartin
2:1
CS FC Bihor Oradea II
CS Lacul Ursu Mobila Sovata
1:0
CF Bihorul Beiuş
CF Gloria Progresul Bistriţa
1:3
CSM Avântul Reghin
Унiря Деж
0:0
CS Unirea Ungheni 2018
CS Juventus Falticeni
2:0
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
Ceahlăul II
1:1
Politehnica Galaţi
CS Aerostar Bacău
3:0
CF NGM Leonard Pascani
Oţelul II
2:0
FC Pambac Bacău
FC Politehnica Iaşi II
2:0
Bujori Târgu Bujor
CSM Rarăul Câmpulung Moldovenesc
0:2
FC Municipal Bacău II
Хапаэль Раанана
1:2
Хапаэль Хайфа
Хапаэль Пэтах-Тыква
0:0
Хапаэль Беэр-Шэва
Хапаэль Акко
0:0
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
Аль-Дайд
1:1
Аль-Рамс
Дыба Аль-Хісн
3:2
Аль-Джазіра-Аль-Хамра
Аль-Фуджайра
5:1
Аль-Іціхад Кальба
Аль-Хамрыя
1:2
Хаўр-Факан
Аўстрыя Лустэнаў
1:0
Швадорф
Граткорн
2:2
Капфенберг
Шваненштадт
3:1
Бад Аўзэе
Кернтэн
0:0
Рэд Бул Зальцбург II
Леабэн
2:0
Аўстрыя Вена II
Ухуд
2:2
Хаджэр
Аль-Рыяд
0:2
Абха
Sdoos Club
1:2
Аль-Таавун
Аль-Раэд
0:0
Аль-Фатэх
Аль-Джабалайн
1:0
Аль-Фейха
Аль-Файсалі Харма
2:3
Аль-Ансар
Аль-Халідж
2:0
Дамак
По
0:0
Ван
Арль-Авіньён
1:0
Бове
Парыж
1:1
Вільмамбль
Рамарантэн
1:1
Тур
Шэрбур
1:0
Радэз
Марціг
0:0
Сэт
Луан-Кюіза
1:0
Нiм
Антант
1:1
Крэтэй
Кан
1:0
Істр
Кале
0:3
Лаваль
TSV Aindling
0:0
Вайдэн
Баер II
4:0
Шварц-Вайс Эсэн
Будзіса
1:1
Аўэрбах
Гютэрсло
1:0
Дэльбрукер
Lichterfelder FC Berlin
2:1
Прайсен Берлін
FC Eikomena PA
2:1
FC Izvoraş-67 Ratuş
FC Zimbru Chişinău II
9:0
Moldova-03 Ungheni
FC Dacia Chişinău II
1:0
Besiktas Chisinau
Intersport-Aroma
0:4
Locomotiv Bălţi
Мілсамі
3:1
Cahul
FC Olimpia-2 Tiligul
0:2
Sheriff II
Акадэмія Кішынёў
1:1
FC Floreni
Гагаузія
1:0
FC Petrocub Sărata-Galbenă