АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 03 жніўня 2012
Арль-Авіньён
0:0
Ланс
Клермон
1:2
Анжэр
Генгам
3:3
Гаўр
Істр
2:0
Газелек Аяча
Лаваль
0:0
Манака
Ле-Ман
1:2
Дыжон
Седан
1:1
Шатару
Тур
2:2
Ньёр
Лос-Анджэлес Гэлаксі
1:5
Рэал Мадрыд
Балінгер
1:1
Сашо
Фрайбург
3:3
Гесэн-Касель
Штутгарт
2:2
Бетыс
Валвейк
2:1
Эйндховен
Хелмонд Спорт
1:3
Валансьен
Зволле
2:1
Ломэл
Гоу Эхед Іглс
4:2
Блэкбэрн
Карлайл Юнайтэд
1:2
Мідлзбра
Барроу
1:1
Болтан
Калчэстэр
2:2
Дэрбі Каўнці
МК Донс
0:0
Норвіч Сіці
Эспаньёл
2:0
Манпелье
Остбан-11
3:1
Фларыдсдорфер
ГАК
Граткорн
Алерхайліген
2:2
Аустрыя Клагенфурт
Кальсдорф
1:0
Леабэн
СВ Валлерн
0:0
Уніён Санкт-Фларыян
Фэлдкірхен
2:2
Сак Клагенфурт
Зеекірхен
4:2
Вальс-Грунаў
Ліферынг
5:0
Ноймаркт
Куфштайн
2:1
Рэд Бул Зальцбург II
Матэрсбург II
4:3
СК Вена
Аўстрыя Вена II
2:0
Рэтц
Абберварт
0:1
Парндорф
Рапід Вена II
7:0
Рытцынг
Золенау
2:1
Адміра II
Амштэтэн
2:2
Штэгерсбах
Швехат
2:0
Зімерынгер
Jonsereds IF
4:1
Вестра Фрэлунда
Ytterby IS
2:2
Гунільсе
Stromsbergs IF
1:2
Gamla Upsala SK
Västerås IK
1:0
Skiljebo SK
Аякс Ласнамяэ
2:1
Нымме Калью-2
Paide Kumake
2:1
Hiiumaa ÜJK Emmaste
JK Viljandi Tulevik
1:1
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
Дынама Талін
2:1
Інфанет-2
Kohtla-Järve JK Alko
1:1
JK Sillamäe Kalev II
FC MC Tallinn
0:2
Лакаматыў Йыхві
Калев-2
1:1
FC Velldoris
Maria Saal
3:2
Фелькермаркт
Уніён Інсбрук
2:1
Халь
Санкт-Файт
2:2
Кетманнсдорф
Шпіталь
2:2
FC Welzenegg
Фюрстэнфельд
3:2
Лафніц
Liezen
1:1
Фойтсберг
SVA Kindberg
2:0
FC Gratkorn II
FC Zeltweg
1:1
Гляйсдорф
Вайц
2:0
SV Pachern
Кіцбюхель
1:0
SV Matrei und Umgebung
SV Kolsass-Weer
0:0
Інсбрук
SV Raiba Ruden
0:1
Ферлах
SPG Silz / Mötz
1:2
SC Imst
Хартберг
1:0
Ферст Вена
Санкт-Пёльтэн
3:0
Капфенберг
Грэдзіг
0:2
Хорн
Блаў-Вайс Лінц
0:1
Лустэнаў 07
Аўстрыя Лустэнаў
2:0
Альтах
Кайрат-Жастар
2:0
Spartak Semey
Іле-Саўлет
1:1
Усход Усць-Каменагорск
Шахцёр-Булат
2:0
Кыран
Ак-Булак
1:1
Лашын
Байтэрэк
1:2
Экібастуз
Кызыл-Жар
0:1
Астана-1964
ЦСКА Алматы
1:1
Актабе-Жас
Бік
2:5
Каспій
Пскоў-747
0:0
Хімік
Поўнач
1:0
Сцяг Працы
Алімп-Даўгапрудны
1:1
Спартак Кастрама
Волга Цвер
3:1
ФК Волагда
Русь
0:2
Тэкстыльшчык
Карэлія
1:1
ФК Піцер
Goslarer SC 08
3:3
Гановер-2
Баварыя Хоф
1:1
Гройтэр-2
Вюрцбургер Кікерс
3:2
Райн-ам-Лех
Зелігенпартэн
1:4
Ілертысен
Рот-Вайс Оберхаўзен
2:4
Рот-Вайс Эсэн
Вальдхоф
3:0
Кобленц
Вердэр-2
3:1
Вільхельмсхафэн
Мепен
3:1
Вікторыя Гамбург
Эльтерсдорф
2:0
Айнтрахт Бамберг
Розенхайм 1860
2:0
Нюрнберг-2
Мемінген
2:2
VfL Frohnlach 1919
TSV Grossbardorf
1:2
FC Amberg
Бухальц
3:1
SC Condor Hamburg 1956
Elversberg II
2:3
Rochling Volklingen
Пірмазенс
3:2
Sportfreunde Köllerbach
Барусія Хільдэсхайм
2:0
TuS Celle FC
FSV Braunfels
1:0
Вальдгірмес
TGM SV Jügesheim
2:0
FC Viktoria 09 Urberach
Эдэрсхайм
1:3
SV Wehen Wiesbaden II
Айтрахт Штаталендорф
0:2
Offenbacher FC Kickers 1901 II
Heikendorfer SV
0:0
Preetzer TSV
TSV Aindling
1:2
TSV Schwabmunchen
Юрдынген
2:0
SC Rot-Weiß Oberhausen 1904 II
Драхтэрзен-Асель
3:0
Ганза Люнебург
Швайнфурт
2:4
Байройт