АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 09 жніўня 2012
Амонія
0:0
Црвена Зорка
Дынама Масква
5:0
Дандзі Юнайтэд
Эльфсбарг
2:3
Хорсэнс
Актабэ
1:2
Генк
Славен
2:1
Атлетык
Алесун
0:1
АПАЭЛ
Легія
3:1
Рыд
Русенбарг
0:0
Сервет
Металург Данецк
0:1
Трамсё
Млада-Болеслаў
0:2
Твэнтэ
Анартосіс
0:3
Дзіла
Янг Бойз
3:0
Кальмар
Гент
0:3
Фехервар
Спартак Трнава
0:3
ФКСБ
Лех
1:0
АВК
Вікторыя Пльзень
5:0
Рух Хожуў
Вітэс
0:2
Анжы
Зэта
1:0
Сараева
Мура 05
0:2
Арсенал Кіеў
Спарта Прага
2:2
Адміра
ПАОК
4:1
Бней Іегуда
Бурсаспор
6:0
КуПС
Рапід Бухарэст
1:0
Херэнвен
Гановер
2:0
Сэнт-Патрыкс
Інтэр
0:2
Хайдук
Марсэль
3:0
Эскішэхірспор
Марыціму
0:0
Астэрас
Ліверпуль
3:0
Гомель
Рапід Вена
2:0
Ваяводзіна
Інтэрнасьёнал
0:0
Наутыка
Спорт Рэсіфі
0:2
Васка да Гама
Карынтыанс
1:1
Атлетыка Гаяньенсе
Баія
0:0
Партугеза
Батафага
1:2
Палмейрас
Сантас
4:2
Крузэйра
Фігейрэнс
0:2
Фламенга
Пуэрта-Монт
1:1
Unión Temuco
Ньюбленсе
0:2
Уачыпата
Colchagua
2:0
Рэйнджэрс Талька
Сант'яга Уандэрэрс
1:2
Сант'яга Морнінг
Какімба Уніда
1:0
Дэпартэс Ла-Серана
Атлетыка Букараманга
2:2
Уніяутанома
Санта-Фэ
2:2
Атлетыка Насьёналь
Дэпартыва Калi
1:1
Баяка Чыка
Онсе Кальдас
0:1
Дэпартыва Паста
Кукута Дэпартыва
2:1
Багата
Club Deportivo Ocotal
1:0
Diriangén FC
Xilotepelt FC
1:2
Real Estelí FC
Managua FC
2:1
CD Walter Ferretti
Juventus Managua
2:1
Chinandega
Аланія Уладзікаўказ
0:2
Таганрог
Губкін
0:1
Арсенал Тула
Зеніт Пенза
2:0
Металург Выксы
Разань
5:0
Металург-Аскол
Астрахань
1:1
Газпром-Трансгаз
Дагдызель
4:1
Сяброўства Майкоп
Біёлаг
3:0
Валгар-Газпрам-2
Славянскі
2:0
Алімпія Валгаград
Машук-КМВ
2:0
СКА Растоў
Мітос
0:2
Чарнаморец Наварасійск
Энергія Волжскі
0:1
Армавір
Сокал
1:1
Металург Ліпецк
Авангард Курск
4:1
Факел
Лакаматыў Ліскі
1:1
Віцязь Падольск
Падоле Масква
6:3
Спартак Тамбоў
ФК Калуга
3:0
Арол
Эрэдыя Хагуарэс
3:0
Альконес
Універсідад Сан-Карлас
4:0
Малакатэка
Маркенсе
1:0
Міктлан
Петапа
3:3
Камунікасьёнес
Сантас дэ Гуапілес
0:2
Алахуэленсе
Сан-Карлас
1:0
Белен
Перэс Селядон
1:1
Пунтарэнас
Дэпартыва Сапрыса
2:1
Эрэдыяна
Куска
1:0
Універсідад Сесар Вальеха
Хуан Аурыч
3:0
Сьенсіяна
Хасэ Гальвес
0:2
Спортынг Крысталь
Універсітарыё Дэпартэс
3:0
Мэльгар
Універсідад Сан-Марцін
1:0
Уніён Камерсія
Санта-Цёкла
3:0
УЭС
Агіла
3:0
CD Juventud Independiente
Альянса Сан-Сальвадор
1:1
Луіс Анхель Фірпа
Ісідра Метапан
5:0
Онсе Дэпартыва
ФАС
2:0
Атлетыка Марце