АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 15 жніўня 2012
Нортан энд Стоктон Эйншэнтс
5:2
Понтэфрэкт Кольерыз
Молтбі Мэйн
1:0
Чэдл
Лаут Таун
1:2
Гласоп
Кантынентал Стары
3:0
Казуэй
Нанітон Грыф
3:1
Эрлсвуд
Шрывенхэм
6:3
Кідлінгтан
Уорлінгем
2:3
Чэсінгтон энд Хук
Саўт Парк
3:0
Кобэм
Кольерз Вуд Юнайтэд
4:1
Шорэм
Фінляндыя U-21
3:4
Літва U-21
Беларусь U-21
0:3
Кіпр U-21
Украіна U-21
2:0
Славенія U-21
Грузія U-21
1:1
Харватыя U-21
Уэльс U-21
0:1
Арменія U-21
Фарэрскія выспы U-21
1:1
Данія U-21
Нігер
0:0
Нігерыя
Катар
Кувейт
Ангола
2:0
Мазамбік
Туніс
2:2
Іран
Японія
1:1
Венесуэла
Паўднёвая Карэя
2:1
Замбія
Кітай
1:1
Гана
Сінгапур
2:0
Ганконг
Азербайджан
3:0
Бахрэйн
Экватарыяльная Гвінея
1:0
Ліберыя
Расія
1:1
Кот-д'Івуар
Таго
0:3
Буркіна-Фасо
Арменія
1:2
Беларусь
Батсвана
3:3
Танзанія
Аман
1:1
Егіпет
Швецыя
0:3
Бразілія
Украіна
0:0
Чэхія
Балгарыя
1:0
Кіпр
Нарвегія
2:3
Грэцыя
Люксембург
1:2
Грузія
Данія
1:3
Славакія
Чарнагорыя
2:0
Латвія
Харватыя
2:4
Швейцарыя
Венгрыя
1:1
Ізраіль
Паўночная Македонія
1:0
Літва
Албанія
0:0
Малдова
Аўстрыя
2:0
Турцыя
Эстонія
1:0
Польшча
Бельгія
4:2
Нідэрланды
Германія
1:3
Аргенціна
Паўночная Ірландыя
3:3
Фінляндыя
Славенія
4:3
Румынія
Сербія
0:0
Ірландыя
Уэльс
0:2
Боснія і Герцагавіна
Шатландыя
3:1
Аўстралія
Англія
2:1
Італія
Францыя
0:0
Уругвай
Ісландыя
2:0
Фарэрскія астравы
Партугалія
2:0
Панама
Іарданія
2:0
Узбекістан
Пуэрта-Рыка
1:2
Іспанія
Тэрмаліка
0:1
Сандзецья
Алімпія Грудзяндз
0:0
Дальцан
Лодзь
0:2
Стоміль
Гурнік Ленчна
1:2
Brzesko
KS Kolejarz Stróże
2:1
Медзь
Флота
2:0
Палёнія Бытам
Катавіцэ
1:1
Варта
Завіша
0:0
Тыхы
Хард
0:4
Дорнбірн
Райндорф Альтах II
3:0
Andelsbuch
Ціроль
0:2
Ліферынг
Ваккер II
6:4
Вальс-Грунаў
Куфштайн
1:0
СК Брэгенц
Санкт-Ёхан
3:4
Рэд Бул Зальцбург II
Аудакс Італьяна
0:3
Універсідад Каталіка
Уніён Ла-Калера
0:0
Універсідад дэ Чылі
Уніён Сан-Феліпе
2:1
Барнечэа
Іберыя
0:1
Універсідад Кансепсьён
Кабрэлаа
3:1
Сан-Маркас
AS Foresta Mălini
3:2
Ceahlăul II
FC Municipal Dorohoi
3:1
ACS Sporting Suceava
FC Zagon
1:0
CS Aerostar Bacău
ACS Unirea Casimcea
3:1
Oţelul II
Voinţa Lanurile
4:4
Viitorul Axintele
Rapid Feteşti
0:3
CS Afumaţi
CS Conpet Ploieşti
3:0
CS Chimia Brazi
Металаглобус
3:3
Ştefăneşti
CS Concordia Chiajna II
1:0
Ювентус Бухарэст
Мунічыпал Александрыя
2:0
CS Viitorul Domneşti
Minerul Jilţ Mătăsari
2:0
Vişina Nouă
AS Voinţa Lupac
3:3
Caransebeş
CS Şoimii Pâncota
3:1
CS Flacăra Făget
National Sebis
4:0
Жыул
FC Cisnădie
3:2
Unirea Tărlungeni
AFC Arieşul 1907 Turda
7:0
CS FC Zalău
Arena Alba Iulia
2:2
Municipal Turda
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
3:0
Gaz Metan Mediaş II
Naţional Goleşti
0:4
Sport Club Bacău
Atletic Bradu
0:1
Caracal
CF Bihorul Beiuş
0:3
Olimpia Satu Mare
Унiря Деж
2:0
CSM Avântul Reghin
CS Baloteşti
1:0
Валунтары
CS Urban Titu
2:5
Berceni
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:1
Ursus Warszawa
GLKS Zawisza Rzgów
0:0
KS Warta Sieradz
Luboński KS Fogo
0:2
KS Unia Solec Kujawski
TS 1998 Dopiewo
6:0
KS Notecianka Pakość
KS Legionovia Legionowo
2:1
RKP Broń 1926 Radom
MKS Polonia Przemyśl
2:2
Сталь Мелец
GP TS Avia Świdnik
2:3
MZKS Unia Nowa Sarzyna
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
ZKS Włókniarz Zelów
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:1
KP Polonia Sparta Świdnica
MKS Ilanka Rzepin
1:0
Zielona Góra
KS Wda Świecie
4:1
SKS Unia Swarzędz
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
MKS Podlasie Biała Podlaska
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
ZKS Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik
0:8
JKS Rafineria / Czarni Jasło
CKS Chełmianka Chełm
2:0
MKS Orzeł Przeworsk
Stal Sanok
2:0
ŁKS Orlęta Łuków
GKP Targówek Warszawa
0:2
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
WKS Wieluń
1:2
LKS Mazur Karczew
LKS Omega Kleszczów
1:1
Start Otwock
Bocheński KS Bochnia
2:0
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
LKS Łysica Bodzentyn
0:0
Гутнік Кракаў
MKS Limanovia Limanowa
3:3
Wisla Sandomierz
GKS Janina Libiąż
0:2
Granat
KS Przebój Wolbrom
1:1
MKS Wierna Małogoszcz
KKS Juventa Starachowice
2:1
LKS Lubań Maniowy
MKS Czarni Połaniec
0:1
AKS Beskid Andrychów
Poprad Muszyna
3:0
KS Dalin Myślenice
MKS Pogoń Świebodzin
3:0
TSSR Polonia Trzebnica
GKS Prochowiczanka Prochowice
0:2
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Sprotavia Szprotawa
0:1
Lechia Dzierzoniow
PTS Ślęza Wrocław
2:1
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Piast Karnin
1:0
KP Bielawianka Bielawa
KS Polonia 1912 Leszno
0:0
KS Polonia Środa Wielkopolska
TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski
4:1
KS Pogoń Mogilno
Nielba Wągrowiec
3:3
Sokół Kleczew
KS Cuiavia Inowrocław
2:0
KS Górnik Konin
Piast Kobylin
1:2
MKS Lubuszanin Trzcianka
KS Polonia Głubczyce
1:1
LZS Leśnica
KS Polonia Łaziska Górne
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
LZS Swornica Czarnowąsy
4:1
LKS Czaniec
LKS Victoria Chróścice
1:2
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
NKS Start Namysłów
1:1
Одра Вадзіслаў-Шленскі
KS Górnik Wesoła
2:2
Одра
LZS Piotrówka
1:1
Шчаковянка Явожна
KS Przyszłość Rogów
2:0
Скра Чэнстахова
Kutno
3:1
LKS Orzeł Wierzbica
KS Karpaty Krosno
3:0
KS Lublinianka Lubin
Gać Oława
0:3
KS Promień Żary
Вурмла
2:0
Лангенор
Нойберг
2:0
Пурбах
Bramberg
2:4
FC Zell am See
SV Straßwalchen
1:1
USV 1960 Berndorf
Хальванг
2:0
Голінг
Kuchl
1:1
Грэдзіг II
Puch
1:2
ÖTSU Henndorf
Altenmarkt
0:1
Ойгендорф
SC Leogang
0:2
ЗАК
SPG Silz / Mötz
2:0
Уніён Інсбрук
Ройтэ
5:1
SV Kolsass-Weer
Інсбрук
0:1
Райхенау
Швац
6:0
Kematen
SG Steinfeld
1:1
Кетманнсдорф
Леабендорф
0:2
Коцінгбрун
Бад Фослаў
1:2
Ардагер
Санкт-Пельтэн II
3:1
Швадорф
Гетцэндорф
1:3
UFC St. Peter in der Au
Нойзідль
1:0
Харычон
Санкт-Маргарэтэн
2:0
SC Buchschachen
Драсбург
4:2
Parndorf II
Бад Шалербах
3:0
Вельс
Лёндорф
2:1
Бляйбург
Цветль
5:1
Гафленц
Маннсдорф
1:1
Обер-Графендорф
Wolfsberg
0:0
SV Rapid Lienz
Вары Вулвз
1:0
Шуцінг Старс
Лобі Старз
3:0
Энугу Рэйнджэрс
Sharks FC
2:3
Wikki Tourist
Jigawa Golden Stars
1:0
Эньімба
Akwa United FC
0:1
Кано Піларс
Niger Tornadoes
4:0
Рыверз Юнайтэд
Heartland FC Owerri
2:1
Gombe United FC
Дыгем Спорт
1:2
Юі
Верв'ерс
1:3
Эксельсіёр Віртан
Дэндэр
1:3
Цінен
Грымберген
3:1
Патра Эйсдэн
Бертыжуа
2:3
Волуве-Завентэм
Жэан Этуа
0:0
Бохолт
Хепінье-Ламбуса
1:0
УРС Цэнтр
Ла Каламін
5:0
Блейд
Сінэ
1:1
Юніён
Гел-Мераут
2:2
Берхем Спорт
Каксід
2:2
Торау
Расінг Мехелен
3:0
Ронс
Цюрнхаўт
2:5
Стандард Ветэрэн
Олса Бракел
2:1
ВВ Хаме
Расінг Варегем
0:5
Іжэжам
Капелен
2:0
Рупел Бом
Барнем
0:2
Хогстратэн
Жаінвіль
1:0
Браганціна
Крысіума
4:3
Амерыка Натал
Іпатынга
2:0
Парана
Віторыя
2:0
Гуаратынгета
КРБ
0:2
Сеара
Гуарані Кампінас
0:2
Аваі
Грыміо Баруэры
2:0
Гойяс
Атлетыка Паранаэнсе
1:0
АСА
АБС
0:2
Амерыка Мінейра
Баа Эшпарце
1:3
Сан-Каэтана
Jarota Jarocin
0:0
Розвуй Катавіцы
Górnik Wałbrzych
2:1
Ключбарк
Ракаў
0:2
Бытовія
HKS Ruch Zdzieszowice
2:4
Хробры
Tur Turek
1:1
KP Calisia Kalisz
FAF Elana Toruń
0:0
MKS Oława
Гурнік Палкавіцэ
1:2
Lech Rypin
Пушча
1:4
Сталь Жэшаў
Мотар Люблін
2:2
KS Pelikan Łowicz
ZKS Stal Stalowa Wola
0:2
Вісла Пулавы
Пагонь Седльцэ
0:0
MMKS Concordia Elbląg
Світ
1:4
Радамяк
Вісла Плоцк
0:0
Зніч Прушкоў
Рэсовія
4:1
ZKS Unia Tarnów
Заглембе Сасновец
1:1
Gryf Wejherowo
Сярка
1:1
Гарбарня
Хайнічанка
2:3
KS Row 1964 Rybnik
Вігры
1:2
ZKS Olimpia Elbląg
Баварыя-2
1:0
Інгальштат-2
Айнтрахт Бамберг
1:2
Розенхайм 1860
Вюрцбургер Кікерс
4:2
Аўгсбург-2
Райн-ам-Лех
1:0
Хаймштэтэн
Вікторыя Ашафенбург
1:3
Мюнхен-2
Ілертысен
4:1
Бухбах
Кобленц
0:0
Гесэн-Касель
Котэрн
1:1
SpVgg Unterhaching II
SpVgg Grün-Weiss Deggendorf
1:3
TSV Gersthofen
SB DJK Rosenheim
1:0
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
SpVgg Landshut
3:3
Ян Рэгенсбург-2
Зонтхофен
1:0
FC Unterfohring 1927
BCF Wolfratshausen
0:1
SC Fürstenfeldbruck
FC Affing
0:0
Шальдынг-Хайнінг
Айхштэт
3:0
TSV Aindling
TSV Schwabmunchen
0:1
Ханкофен-Хайлінг
Хайдэ
2:1
SV Henstedt-Ulzburg
SSC Hagen Ahrensburg
2:1
NTSV Strand 08
Хольштайн-2
6:2
Preetzer TSV
Дорнбрайтэ
1:3
Айхедэ
Heikendorfer SV
2:1
1. Schleswiger SV 06
Любек-2
1:3
Altenholz
TuS Hartenholm
0:3
TuRa Meldorf
SpVgg EGC Wirges
2:2
Росбах/Вершайд
FC Sylt
Тодэсфельдэ