АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 17 студзеня 2017
Бёрнлі
2:0
Сандэрленд
Барнслі
1:2
Блэкпул
Флітвуд Таун
0:1
Брысталь Сіці
АФК Уімблдон
1:3
Сатан Юнайтэд
Крыстал Пэлас
2:1
Болтан
Лінкальн Сіці
1:0
Іпсвіч
Дэпартыва Тачыра
2:2
Дэпартыва Лара
Самара
1:1
Ансаатэгі
Хімнасія Ла-Плата
Банфілд
Peninsula Power FC
4:1
Western Pride FC
Вікторыя Кёльн
1:1
Вуперталь
Тэрмаліка
Сталь Мелец
Злін
1:2
Спартак Трнава
Цвікау
2:1
Карл Цэйс
Тун
6:1
Аарау
Кільмес
0:1
Альдасіві
Берое
1:0
Нафтахімік
Тэрмаліка
Пушча
Ганза
9:0
Güstrower SC 09
Баер
2:1
Бохум
Віітарул
2:0
Эрміс
ЧФР
2:0
Уфа
Брэшыя
2:0
Валунтары
Айнтрахт Браўншвейг
2:0
Люцэрн
Хорсэнс
1:2
Эсб'ёрг
Мінерас дэ Гуаяна
1:0
Эстудыянтэс дэ Мерыда
Дынама Дрэздэн
3:1
Цюрых
Матэрсбург
2:0
Халадаш
Легія
1:2
Армінія
Ксамакс
2:0
Шанхай Шэнсінь
Цяньцзінь Цзіньмэнь Тайгер
0:1
Дынама Бухарэст
Альтах
4:0
Ціроль
Нордшэланд
3:1
Б-93
Відэнбрук
Штайнбах Хайгер
Алімпія Грудзяндз
1:0
Gryf Wejherowo
Ружамберак
10:0
MŠK Fomat Martin
Рапперсвіль-Ёна
Волен
Зеніт
14:1
Сохар
Падэрборн
1:6
Барусія Дортмунд
Штурм Грац II
2:2
Хайлігенкройц
Айнтрахт Нордэрштэт
0:5
Хальстэнбек-Рэлінген
Дыфаа
1:1
Эсперанс
Дэпартыва Лара
4:2
Атлетыка Сакапа
Індэпенд'ентэ
4:1
Дэпартыва Рыестра
Атлетыка Венесуэла
0:2
Ансаатэгі
Метрапалітан Поліс
1:1
Білеракэй Таун
Лейстан
4:0
Кэнві Айлэнд
Тонбрыдж Энджэлс
0:0
Берджэс Хіл Таун
Богнар-Рыджыс Таун
2:1
Нідэм Маркет
Харлоу Таун
1:2
Лоўстофт Таун
Садберы
0:2
Хавант энд Уотэрлувіл
Уэймут
2:2
Бэнберы Юнайтэд
Кінгс Лін Таун
1:2
Біглсуэйд Таун
Чэшам Юнайтэд
1:1
Стратфард Таун
Нантвіч Таун
1:0
Сатан-Колдфілд Таун
Скелмерсдэйл Юнайтэд
1:4
Бліт Спартанс
Міклавер Спортс
0:4
Стаўрбрыдж
Бакстан
1:3
Стаффорд Рэйнджэрс
Хоршам
2:0
Тры Брыджэс
Рашдэн энд Дайманд
3:0
Рагбі Таун
Ньюкасл Таун
3:1
Чэйзтаўн
Маркет Дрэйтан Таун
3:2
Уіттан Албіён
Мозлі
3:4
Дройлсдэн
Грынвіч Бора
1:3
Саўт Парк
Гасцінгс Юнайтэд
1:2
Рамсгейт
Годэлмінг Таун
0:3
Каршэлтан Атлетык
Хайт Таун
8:1
Гернсі
Нортвуд
1:2
Аксбрыдж
Ройстан Таун
5:0
Фарнбара
Бартан Роверс
1:1
Потэрс Бар Таун
Чэлфонт Сэнт-Піцер
2:2
Эйлсбэры
Тонтан Таун
10:2
Ларкхол Атлетык
Уімбарн Таун
3:1
Полтон Роверс
Брайтлінгсі Рэджэнт
3:1
Норвіч Юнайтэд
Брэнтвуд Таун
2:1
Ромфард
Эрзінджанспор
0:1
Тузласпор
Балуспор
0:0
Кайсерыспор
Інэгелспор
0:0
Чайкур Рызеспор
Каньяспор
1:0
Кызылджабелюкспор
Бурсаспор
1:4
Акхісарспор
Элязыгспор
1:4
Галатасарай