АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 19 лютага 2020
Арланда Сіці
3:1
КР Рэйк'явік
Birmingham Legion FC
3:0
Forward Madison
El Paso Locomotive FC
2:0
Хуарэс
Энергетык-БДУ
4:0
Смаргонь
Vanløse
3:3
Шырак
Petržalka
1:3
Зброяўка
Вісла Кракаў
2:2
Вігры
Крысціянсунд
0:3
Brattvåg IL
Тыхы
1:0
Заглембе-2 Любін
Варнсдорф
1:0
TJ Slovan Velvary
Рубін
2:3
Кайрат
Высочына
3:0
Спарта-2
Бачка Паланка
5:3
Інджыя
12:30
Урал
1:1
Рыга
Падбескідзэ
0:2
Армавір
Дынама Батумі
1:1
Дзясна
Чайка Пясчанакопскае
1:0
Рэўфос
Ніжні Ноўгарад
1:1
Шырак
Левадыя
0:1
Шэрыф
Істра 1961
3:2
NK Roltek Dob
Мольдэ
1:0
Растоў
Осанэ
4:0
Эйгардэн
Філадэльфія Юніян
2:3
Далас
Атлетыка Санлукеньё
1:2
Тарпеда
16:00
Charlotte Independence
0:0
Stumptown Athletic
Санэс Ульф
5:2
Vidar FK
Нёман
1:1
Панявеж
Акропаліс
3:0
АВК
Lunds BK
1:1
Avarta
Няствед
1:0
Brønshøj
Вайц
0:14
Рапід Вена II
Ringkobing IF
2:2
Holstebro
Hartford Athletic
5:1
New England II
Картахена
0:2
ЦСКА
19:00
Louisville City FC
1:1
Юніон Омаха
Шанлыурфаспор
0:1
Інэгелспор
Гюмюшханеспор
1:0
Афжэт Аф'ёнспор
1461 Трабзон
2:0
Санджактэпе
Сівас 4 Эйлюль
1:1
Сакар'яспор
Кахраманмарашспор
0:2
Кастамонуспор
Пендікспор
0:3
Тарсус Ідман'юрду
Сарыер
4:0
Кыркларэліспор
Самсунспор
3:0
Амед
Хаджэтэпе
1:0
Зонгулдак Кемюрспар
Башкент Акадэміі
2:1
Чорум
Конья Шэкерспор
3:3
Маніса ББСК
Нідзе Бяледзія
2:3
Тузласпор
Бодрумспор
1:0
Байбурт-Груп
Бандырмаспор
1:1
Kırşehir FK
Анкара Дэмірспор
2:0
Гэтыямесгут Белядзьеспор
Карабюкспор
3:0
Элязыгспор
Ушак Спортыф Генчлікспар
2:1
Ванспор
Ergene Velimeşe Spor Kulübü
0:0
Эюпспор
Элязіз Беледзіеспор
2:4
Belediye Derince Spor Kulübü
Ağrı 1970 Spor
0:2
Афспор
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
2:1
Эрбааспор
Ені Дыярбакырспор
0:1
Батман Петральспор
Пазарспор
2:3
Мугласпар
Артвін Хапаспор
0:0
Serik Belediye Spor Kulübü
Эрзінджанспор
6:2
Sile Yildizspor
Йомраспор
1:1
Сілаўрыспар
Фетхіеспор
1:1
Джыза Басраспор
Паяс Беледзіеспор 1975
0:0
Тургутлуспор
Каджаеліспор
2:0
Тэпеджык Белядзіе
Esenler Erokspor
2:0
Казанспор
Кемерспор 2003
1:2
Каршыяка
Карачабей Беледыеспор
1:0
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Байрампашаспор
0:0
Hacettepe 1945
Асманіеспор
1:0
Гельджюкспор
Неўшэхірспор Генчлік
0:0
Халід Эдзіп Адыварспор
Soma Spor Kulübü
0:0
Назілі Беледзіе
Дарыджа Генчлербірлігі
0:1
1954 Kelkit Belediyespor
Modafen Spor
0:1
Yozgatspor 1959 FK
Чаталджаспор
3:2
Буджаспор-1928
Кызылджабелюкспор
1:1
Karaköprü Belediyesi Spor Kulübü
Такатспор
0:2
52 Orduspor FK
Аксарайспор
1:0
Іскендэрунспор
Манісаспор
0:4
Анкара Адліе
Султанбейлі Белядзіе
2:2
Дзюзджэспор
Djiko
0:1
Colombe
APEJES Football Academy
1:3
Эдынг
Юньён Дуала
3:0
Panthère
ПВД Баменда
1:1
Котон Спорт
Canon de Yaoundé
4:2
Dragon Club de Yaoundé
AS Fortuna Mfou
1:0
Tonnerre
Fovu Club de Baham
0:0
Bamboutos de Mbouda
Stade Renard de Melong
0:1
Avion Academy FC
Лум
2:1
Young Sport Academy Bamenda
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
0:1
Cofutpa
Пума Генералення
0:0
San José FC
Барыо Мексіка
2:0
Кармэліта
AD Municipal Turrialba
3:4
Sporting San José FC
Fútbol Consultants Moravia
3:1
Puerto Golfito FC
AD Municipal Santa Ana
0:0
Уругвай дэ Каранада
III. Kerületi TUE UPE
0:2
Dorogi FC
Фехервар
1:0
Уйпешт
Халадаш
2:1
Ганвед
Ракацы
1:3
Мезекевешд
Залаэгерсег
5:1
Lipót Pékség
Пакш
1:0
Печ
Акадэмія Пушкаша
3:0
Бекешчаба
Аграспецыялі
0:2
МТК
Maranatha
0:1
ASKO
Семасі
3:3
Sara Sport
Ifodjè
4:2
Unisport
Кара
1:0
Тога Пор
Anges Notsè
0:0
Gomido
Dynamic Togolais
3:0
Коракі
AS OTR
0:0
Gbohloe-su
Адуана Старз
1:0
Асантэ Катоко
Ашанці Голд
1:0
Дрымз
Ілевен Уандэрс
1:1
Вафа
Элміна Шаркс
1:0
Эбусуа Дуорфс
Інтэр Элайс
1:2
Медэама
Карэла Юнайтэд
0:0
Хартс оф Оук