АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 14 лютага 2024
Хадэрсфілд
1:0
Сандэрленд
Плімут
2:2
Ковентры
Прэстан
2:1
Мідлзбра
Сток Сіці
1:0
Куінз Парк Рэйнджэрс
Мілуал
0:4
Іпсвіч
Хімнасія Ла-Плата
3:1
Уракан
Індэпенд'ентэ
1:0
Расарыё Сентраль
Гадой Крус
0:0
Уніён Санта-Фе
Тыгры
0:1
Дэфенса і Хустысія
Сарм'ента
0:1
Ланус
Роаса Кумамота
Сеул
Канкордыя Кяжна
3:1
Прагрэсул-Спартак
Лех-2
1:0
KS Polonia Środa Wielkopolska
Дачыя Буюкань
6:0
Iskra
Пайдзе
6:2
Мэта
Мінай
0:2
Карпаты
Табарска
4:1
FC Viktoria Plzeň II
KF Grobiņa
0:2
ФА Шаўлі
Сокал
1:1
Дынама Бранск
Хобра
3:3
Вайле
Хваля
0:2
Шахцёр Салігорск
Гагаузія
1:3
Victoria Chisinau
Újpest FC II
1:3
KFC Komárno
Жальгірыс Вільнюс
1:3
Гегельман
Горыца
1:0
FK Mladost GAT Novi Sad
Краснадар
2:4
Астана
Зара
2:2
Дынама Батумі
Енісей
1:2
Ахмат
Думбрэвіца
Віітарул-Пандурый
Каларада Рэпідс
2:2
Hartford Athletic
ЛНЗ
0:2
АГМК
ФК Ліепая
Шэрыф
Дынама Дрэздэн
2:0
Вікторыя Жыжкоў
Б-93
0:0
Vanløse
FK Robstav Přeštice
3:4
Пршыбрам
Спартак
6:0
Кайрат
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
0:0
Філадэльфія Юніян
Вікторыя Ашафенбург
1:1
SV Alemannia Haibach
SC Lahr
2:3
Дэнцлінген
FC Unterfohring 1927
1:1
Цюркгюджу
Энгерс
Рот-Вайс Кобленц
Карбах
0:9
Кобленц
Унтэрхахінг
Цюркгюджу
Фойхт
1:7
Гройтэр-2
Oberhaid
1:4
Айнтрахт Бамберг
Astoria Walldorf II
2:1
Мангайм
Рэўфос
5:0
SK Gjøvik-Lyn
Рэал Солт-Лэйк
Каламбус Кру
Арланда Сіці
1:0
Х'юстан Дынама
Таронта
1:1
Рэал Солт-Лэйк
Портленд Цімберс
0:1
Сан-Хасэ Эрткуэйкс
Нью-Ёрк Сіці
2:2
Лос-Анджэлес Гэлаксі
Осцін
3:3
Нью-Ёрк Рэд Булс
Чадормалу
1:0
Эстегляль Молласанi
Мес Шехре-Бабек
0:1
Хейбар Хоррамабад
SC Damash Gilanian
1:1
Фаджр Сепасi
Mes Soongoun
1:0
Дарья Бабол
Сайпа
1:0
Хуше-Талаi
Нафт Месджэдэ-Салейман
2:1
Шехрдарi Астара
Аль-Сахель
2:0
Al-Saqer
Arar FC
0:1
Al Jubail
Jerash FC
1:0
Alhowra FC
Hottain
0:1
Bisha FC
Weg Ta'if SC
1:0
Al Qous Club
Аль-Ансар
0:3
Tuwaiq FC
Desportivo Lunda-Sul
3:0
Académica Petróleos do Lobito
Clube Desportivo da Huíla
1:0
CD São Salvador do Kongo
Саграда Эсперанса
0:0
Пятру Луанда
Ларыса
Алмопас
Кампаньякас
1:1
AEK Athens II
PAOK II
Казані
Апалон Понту
0:1
Iraklis 1908
Нікі Волас
3:1
Эёлікас
Левадыякас
2:1
Македанікос
Лаціна
1:0
Катання
Таранта
1:0
Джульяна
Месіна
2:0
Сарэнта
Карарэзе
2:0
Губіа
Ювентус-2
1:0
Сястры Левантэ
Лукезе
0:2
Сасары Торэс
Ольбія
1:1
Віртус Энтэла
Пергалетэзе
1:2
Ф'ярэнцуола
Патэнца
2:2
Авеліна
Юве Стабія
0:0
Брындызі
Віртус Франкавіла
0:0
Турыс
Віс Пезара
2:2
Анкона 1905
Перуджа
1:0
Фермана