АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 22 лютага 2024
Фрайбург
3:2
Ланс
Тулуза
0:0
Бенфіка
Карабах
2:3
Брага
Рэн
3:2
Мілан
Спортынг
1:1
Янг Бойз
Спарта Прага
4:1
Галатасарай
Марсэль
3:1
Шахцёр
Рома
1:1
Феенорд
Лудагорац
0:1
Сервет
Дынама Заграб
1:1
Бетыс
Будзё-Глімт
1:2
Аякс
Слован Браціслава
0:1
Штурм
Айнтрахт Франкфурт
1:2
Юніён
Ферэнцвараш
0:1
Алімпіякос
Легія
0:3
Мольдэ
Акадэмія Пуэрта-Кабельа
0:2
Насьяналь Мантэвідэа
Насьяналь Асунсьён
1:0
Атлетыка Насьёналь
Аўрора
1:1
Батафага
Сокал
3:1
Хімік
Фларэшты
1:9
Спартаній
Саксан
0:4
Зімбру
Гегельман
1:2
Даўгаўпілс
Краснадар
2:1
Тарпеда
Рубін
1:4
Радзіма Масква
РФШ
2:1
Шэрыф
Brønshøj BK
2:2
Nykøbing FC
MFK Karviná II
4:0
Глучын
Фюрстэнфельд
0:4
Гляйсдорф
Юньён Дуала
2:1
Les Astres FC de Douala
APEJES Football Academy
0:0
Avion Academy FC
AS Fortuna Mfou
0:2
Gazelle FC
Лум
0:2
Victoria United FC
Asociación Deportiva Sarchí
3:1
Marineros de Puntarenas ADFCF
Jacó FC
0:1
Cofutpa
Escorpiones Belén
3:2
AD Municipal Santa Ana
Fútbol Consultants Moravia
0:1
Limón Black Star FC
ФК Гуадалупе
7:0
AD Municipal Turrialba
EC Lemense
1:4
Grêmio Esportivo Prudente
SE Itapirense
2:4
Уніён Сан-Жуан
Sertãozinho
3:0
Rio Preto
Сан-Каэтана
1:1
CA Votuporanguense
Bandeirante EC
0:1
Catanduva Futebol Clube
Капіварыяна
2:5
Рыа-Клара
Атлетыка Ліненсе
1:1
Atlético Monte Azul
Noroeste
2:0
Феравіярыя
Portuguesa Santista
5:5
Сан-Бэнту
Velo Clube
1:2
XV Пірасікаба
Comercial
1:1
Аэстэ
Taubaté
0:0
São José EC
Democracia FC
5:0
Sololá
Deportivo San Pedro
1:1
Сучытэпекес
Juventud Copalera
2:0
Істапа
Эрэдыя Хагуарэс
1:0
San Benito Fútbol Club
Deportivo Fraijanes
2:0
Cuilapa FC
Міктлан
0:1
Універсідад Сан-Карлас
Deportivo Quiché FC
3:3
Nueva Concepción
Маркенсе
3:0
Катцумальгуапа
CSyD Sacachispas
1:2
Juventud Pinulteca
Аль-Джазіра-Аль-Хамра
1:2
Дыба Аль-Хісн
Аль-Хамрыя
3:1
Аль-Арабі Ум-Аль-Кайвайн
Gulf United FC
0:2
Аль-Фуджайра
Соуза Эшпарце
2:0
Крузэйра
Ітабаяна
0:1
Бразіліенсе
Анаполіс
1:0
Томбенсе
Audax Rio
0:0
Партугеза-РЖ
Трэзе
1:1
АБС
Мота Клуб
0:4
Баія
Сан-Луіз
2:1
Ітуана
Costa Rica
1:2
Амерыка Натал
Capital
2:1
Такантынаполіс
Independente EC
0:1
Амазонас
Ронданаполіс
1:3
Атлетыка Гаяньенсе
Рыа-Бранка
0:0
КРБ
Рэал Нараэстэ
1:4
Куяба