Усе навіны

Эктар Бельерын: «Пасля паражэнняў ад «Барселоны» і «Рэйнджэрс» нам сапраўды трэба выйграць наступную гульню»

22 верасня, 15:10

Абаронца «Беціса» Эктар Бельерын пракаментаваў паразу ад «Рэйнджэрс» (0:1) у стартавым туры групавога этапу Лігі Еўропы.

«Безумоўна, мы расчараваныя. Гэта была вельмі роўная гульня. У абедзвюх каманд былі моманты. Нам падабаецца больш валодаць мячом і нам гэтага не хапала. Мы ведалі, што гульня будзе фізічна цяжкая.

Гэта не той вынік, якога мы хацелі дабіцца, але гэта, мабыць, была самая цяжкая гульня з тых, якія нам трэба будзе правесці ў групе. У нас было 15 хвілін у першым тайме, калі мы павінны былі выкарыстоўваць свае моманты, і гэта робіць розніцу ў гульні.

Пасля паражэнняў ад «Барселоны» і «Рэйнджэрс» нам сапраўды трэба выйграць наступную гульню. Мы ствараем нешта асаблівае з гэтай камандай, але зараз важна, каб мы пачалі выйграваць матчы», – сказаў Бельерын.